|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Мизчкото реално мега шоу “На иста адреса”
19.10.2015 20:01:55   
Melanija RR
Започна најголемиот музички настан во Македонија од 1990 smile emoticon
Шоуто започна. Повеќе нема тајни.
Сите учесници познати.
Прекрасни млади успешни ликови, спремни да си ги одмерат силите на музичкиот мегдан наречен – На иста адреса.
Два тима одлични пејачи под надзор на своите вокал професори Андријана Јаневска и Анета Качуркова, од денес па во наредните 100 дена ќе се борат за своето најсјајно место на македонското музичко небо.

Конечно, во наредните 100 дена сите ќе имаме можност да уживаме со исклучително македонски музички ,,производи”:) Одлични македонски изведувачи со право ќе влезат на голема врата на македонската музичка сцена! Им држиме среќа на сите што поуспешно да ни се претстават, а ние сите заедно ќе уживаме во нивната музичка мајсторија! Браво за сите!


Извор:
На иста адреса ФБ
===================

user posted image нешта ново нешто НАШЕ

Во тек сте, гледате?Јас нешто фатив ама вечер се надевам ќе погледнам повеќеuser posted image

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Мизчкото реално мега шоу “На иста адреса”
20.10.2015 9:37:32   
Snowhite RR
Ако не прочитав овде немаше да знам, обично не сум во тек, а и не гледам вакви работи, ама ако ме заинтересира може и ќе загледам, секако зимава треба некоја занимација пред ТВ. Кажете на која ТВ е, кое време, кој ден, ако ми одговара терминот да видам за што се работи

_____________________________

Life is not the amount of breaths you take, it''''''''s the moments that take your breath away

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Мизчкото реално мега шоу “На иста адреса”
20.10.2015 10:16:28   
sandriana RR
На Алфа Тв, од 20 и 30 до 22 часот, + во текот на денот има куси прегледи на денот.
Ги загледав од почеток, и секоја вечер ги зиркам - ама се уште немам изградено став ниту фаворит.
Но, во секој случај е за поздравување проектот да се направи вакво македонско шоу, доволно е од бркање слава по соседството. Само, прашање е колку после ова шоу ќе се води грижа за кариерата на овие деца.
Ептен ми е ќеиф моментот со изборот на професорките по пеење, особено Анета Качуркова, што повторно јавно се ангажира.

_____________________________

***I'd rather be honest than impresive***

(Одговор на членот Snowhite RR)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: Мизчкото реално мега шоу “На иста адреса”
20.10.2015 21:56:56   
AneLav RR
Се ми е веќе некако ископирано веќе видено.Еве вечерва го видов прв пат ама некако не ме заинтересира многу.Повеќе нема ништо оргинално само глупи копии и слични реални шоуа.Аман нека ни ја вратат старата програма.

_____________________________

Не плаши се од бавниот чекор, плаши се од стоење во место!

(Одговор на членот sandriana RR)
Непосредна врска до пораките: 4
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?