|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  93 94 95 [96] 97   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Сакаме две црти!!! - II дел
10.12.2012 11:39:08   
Нивеа
мене ми касни 3 дена ама ке почекам неделава, можно е да ми дојде

_____________________________

Do not go where the path may lead; go instead where there is no path and leave a trail.

(Одговор на членот RAZOCARANA 19)
Непосредна врска до пораките: 2376
   RE: Сакаме две црти!!! - II дел
10.12.2012 15:15:51   
Melanija RR
Нивеа гледам те нема ај викам да не бидам наставничка да не те прозивам user posted image аи леле нека касни барем 8 месеци user posted image

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот Нивеа)
Непосредна врска до пораките: 2377
   RE: Сакаме две црти!!! - II дел
10.12.2012 15:46:02   
Нивеа
хахахаха Меланија душо баш ме насмеа со ова за наставничката хахахахаха...јас затоа си пишав да не ме мислите user posted image требаше на 7-по календарот во моб што го имам и баш во петокот ме извести дека треба да ми дојде, но ја немаше викендов хахахахаа ќе чекам до среда па ако не дојде смотаната ќе правам тест до петок (дај боже да не дојде)
си реков овој пат нема да се замарам со тестови, затоа ќе чекам user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Do not go where the path may lead; go instead where there is no path and leave a trail.

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 2378
   RE: Сакаме две црти!!! - II дел
10.12.2012 16:01:27   
Melanija RR
Така трпение спасение и доста промет се прави на аптеките за тестови user posted image
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот Нивеа)
Непосредна врска до пораките: 2379
   RE: Сакаме две црти!!! - II дел
10.12.2012 19:24:18   
ivan44e
user posted image user posted image user posted image Posle 5 dena kasnenje se nadevav deka ke bide- no zaludno deneska DOBIVuser posted image

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 2380
   RE: Сакаме две црти!!! - II дел
10.12.2012 19:44:38   
Melanija RR
ivan44e user posted image
Како што кажа следниот месец повеќе ангажираност ама и по опуштено и без барање симптоми и ќе дојдат ти е user posted image

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот ivan44e)
Непосредна врска до пораките: 2381
   RE: Сакаме две црти!!! - II дел
10.12.2012 21:50:21   
Melanija RR
Ова не сум го знаелаuser posted image

Според истражувањата, најмногу деца се раѓаат во септември, што значи дека декември, поточно 11 декември, е најплодниот ден од целата година.

Научниците исто така додаваат дека зимата е попогодна за правење бебиња отколку летото, затоа што семената течност е погуста и поквалитетна на ладно време.

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 2382
   RE: Сакаме две црти!!! - II дел
11.12.2012 9:35:56   
bushavka
treba da mi dojde na 14, ama ja osekam uste deneska kako mi ide.Mozno li e da e lazna trevoga user posted image user posted image user posted image
nesakam da mi dojdeeee

< Поракaта ја уредил Melanija RR -- 11.12.2012 10:50:32 >

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 2383
   RE: Сакаме две црти!!! - II дел
11.12.2012 19:55:19   
Нивеа

ИЗВОРНА ПОРАКА: Melanija RR

Ова не сум го знаелаuser posted image

Според истражувањата, најмногу деца се раѓаат во септември, што значи дека декември, поточно 11 декември, е најплодниот ден од целата година.

Научниците исто така додаваат дека зимата е попогодна за правење бебиња отколку летото, затоа што семената течност е погуста и поквалитетна на ладно време.


Меланија таман да го искористам твојот пронајдок ,дојде госпожата хахахахахахах,ништо од експериментот user posted image
стави ме за наредниот месец 11 Јануари...позз


_____________________________

Do not go where the path may lead; go instead where there is no path and leave a trail.

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 2384
   RE: Сакаме две црти!!! - II дел
12.12.2012 0:29:05   
Melanija RR
Баш ми е криво Ниева баш се надевав за тебе user posted image а ова вчера го пишуваше на нет па вечерва го применив user posted image иако ми е 26 ден

user posted image За тест чекаме:user posted image

user posted image Sajna user posted image

Anne^ 24 октомври ???
nataly86 17 ноември ???
sonce7 22 ноември ???
==============
Алаи 8 декември
carina 14 декември
Ummu_Ajna 18 декември
Melanija RR 20 декември
bushavka 20 декември
Нивеа 11 јануари 2013


< Поракaта ја уредил Melanija RR -- 12.12.2012 0:30:51 >


_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот Нивеа)
Непосредна врска до пораките: 2385
   RE: Сакаме две црти!!! - II дел
12.12.2012 6:58:08   
Нивеа
user posted image user posted image user posted image Меланија душо, никогаш не се знае!!!Навивам да не ти дојде user posted image

_____________________________

Do not go where the path may lead; go instead where there is no path and leave a trail.

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 2386
   RE: Сакаме две црти!!! - II дел
12.12.2012 11:01:17   
Sajna
Ajde Melanija cekame ubavi vesti od tebe :) jas inace poluduvam utre sum na 1 eho za da vidime dali ima srceva reakcija ziiva nenaspana sum i uplasena i neznam vaka kako ke teram, simptomi imam samo povrakanje po cel den ... gradi mi se piftija ni bolki ni butur i nekako me mava psiha nekoja losa user posted image ama aj ke vidime utre se pozz

(Одговор на членот Нивеа)
Непосредна врска до пораките: 2387
   RE: Сакаме две црти!!! - II дел
12.12.2012 12:41:32   
Melanija RR
Фала за подршката женски кај мене ако биде ќе е светско чудо user posted image ама ај и во чуда да верувам user posted image
Сајна мила зошто лоши мисли ајде ајде утре кога ќе чуен срценце ќе се опуштиш и ќе уживај до крај user posted image user posted image user posted image ме изнасмеа со ова како пифтија user posted image
Еве многу user posted image user posted image user posted image до утре

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот Sajna)
Непосредна врска до пораките: 2388
   RE: Сакаме две црти!!! - II дел
12.12.2012 13:48:45   
Sajna
Ah Melanija i jas vikav deka sum svetsko cudo, majka mi mi vikase deka sum so fabricka greska user posted image pa ete bidna nema otkazuvanje ajde za nova godina pod elka najubavo paketce ti posakuvam user posted image

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 2389
   RE: Сакаме две црти!!! - II дел
12.12.2012 13:55:06   
Melanija RR
Фала ти Сајна user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот Sajna)
Непосредна врска до пораките: 2390
   RE: Сакаме две црти!!! - II дел
12.12.2012 14:17:24   
Lokica1
Uf i jas sum vo iscekuvanje, mi docni 4 dena, edna nedela imam vrtoglavica, i mi ide slaba kiselina, vcera pravev test i izleze negativen...imam kerkicka od 3god i 2 meseci ..vo mnogu losa finansiska situacija sme momentalno, mi ja zatvorija firmata vo septemvri, maz mi ne raboti skoro edna godina....uf ke poludam...sakam vtoro dete no se prasuvam dali e vistinski moment

(Одговор на членот Нивеа)
Непосредна врска до пораките: 2391
   RE: Сакаме две црти!!! - II дел
12.12.2012 21:34:45   
love4ever
Zenski zdravo kako ste? Mene me nemase nekoe vreme zosto preku glava mi e veke sekoj mesec sto gi cekam tie user posted image i seuste nema nistouser posted image I sekoj mesec novo razocaruvanje.
Sega treba da dobijam utre-zadutre pa ke vidime daj Boze da ne dobijam user posted image Golemo pozdravce do siteuser posted image

(Одговор на членот Lokica1)
Непосредна врска до пораките: 2392
   RE: Сакаме две црти!!! - II дел
12.12.2012 21:36:25   
Bogdancanka
ајде мила пуштам среќа user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Човек не мора секогаш да биде херој ама може секогаш да е човек........

(Одговор на членот love4ever)
Непосредна врска до пораките: 2393
   RE: Сакаме две црти!!! - II дел
12.12.2012 21:36:39   
love4ever
Melanija ti drzam srekauser posted image user posted image

(Одговор на членот love4ever)
Непосредна врска до пораките: 2394
   RE: Сакаме две црти!!! - II дел
12.12.2012 22:33:17   
Ummu_Ajna
mene denes trebase da
mi dojde ama ne dojde obicni strikno na 27 den dobivam ama ke cekam rano e

_____________________________

Inna Lilahi we inna ilejhi radziun

(Одговор на членот love4ever)
Непосредна врска до пораките: 2395
   RE: Сакаме две црти!!! - II дел
13.12.2012 16:19:11   
Melanija RR
Sajna како помина денес?user posted image

Lokica1 добили циклус?

love4ever ти пуштам среќа user posted image

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот Ummu_Ajna)
Непосредна врска до пораките: 2396
   RE: Сакаме две црти!!! - II дел
13.12.2012 16:49:22   
Sajna
user posted image cuka maloto srcence se e vo red duri 3 mm e vo sedma nedela sum i sum presrekna i vi posakuvam i na vas sto pobrzo da si go docekate ovoj moment user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 2397
   RE: Сакаме две црти!!! - II дел
13.12.2012 18:32:09   
Melanija RR
user posted image user posted image user posted image супер Сајна многу ми е мило ,сега можеш да се опуштиш и да уживаш како што треба user posted image

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот Sajna)
Непосредна врска до пораките: 2398
   RE: Сакаме две црти!!! - II дел
13.12.2012 18:38:49   
Ummu_Ajna
mene vcera trebase da mi dojde ne mi dojde, i denes trebase ni denes, nikogas ne mi kasni sekogas mi doaa na 27 28 dena, moze da e bremenost a 11 den mi od inseminacijata

_____________________________

Inna Lilahi we inna ilejhi radziun

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 2399
   RE: Сакаме две црти!!! - II дел
13.12.2012 19:50:12   
ninaaa
E kolku trebashe za ivoj moment Izvini shto prashuvam nova sum shto Beshe problemot no jas ne mozham veqe 3 Godini

_____________________________

n.d

(Одговор на членот Sajna)
Непосредна врска до пораките: 2400
Страница:   <<   < Претходна страница  93 94 95 [96] 97   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  93 94 95 [96] 97   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?