|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Аспиратор во кујна
24.3.2012 17:40:39   
Pepelaska *
Со оглед на тоа што нас кујната и дневната ни се поврзани неизбежно беше да ставиме аспиратор, имаме од Фабер и Нарди , мајсторот што ни ја правеше кујната ни препорача и ни намести , не готвам таму уште па да знам како работи , ама мислам дека ќе биде супер. Не е од иние големите туку мало само се трга и работи.

Користите ли вие? Колку мислите дека има потреба од овој апарат? И колку сте задоволни ако имате?

_____________________________

Жената која мисли дека е интелигентна се бори за еднакви права со мажот. Жената која е интелигентна не го прави тоа !
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Аспиратор во кујна
25.3.2012 17:00:38   
Snowhite RR
Јас се чудам како мајка ми го помина животот без аспиратор. Значи ептен го користам, можам комотно да готвам, пржам и да излезам без да мирисам на манџи, а и куќата не ми се смирисува. Мојот одеше гратис со ел.шпорет, на акција ги зедовме, некоја марка Амика, прв пат ја слушам, ама сум многу задоволна и од шпоретот и од аспираторот

_____________________________

Life is not the amount of breaths you take, it''''''''s the moments that take your breath away

(Одговор на членот Pepelaska *)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Аспиратор во кујна
25.3.2012 18:16:44   
Cipi Ripi
I mojata kujna e spoena so dnevnata, potocno oddeleni se so sank, i zatoa moravme da kupime aspirator. Zemavme crn so crno staklo, mnogu ubavo izgleda, nekoja marka max. Super e, mnogu e jak, na tri brzini, da ne e toj ne znam kako ke preziveeme so mirizbi, a zgora na se mm pusi na nego i nisto ne se oseka vo cel stan. Dokolku kupuvate samo ke kazam deka za aspirator e mnogu vazna jacinata, odnosno sto poveke da vlece, posto sum bila kaj luge sto em aspirator raboti em se smrdi(na gotveno)

(Одговор на членот Snowhite RR)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: Аспиратор во кујна
25.3.2012 18:52:45   
maki1

ИЗВОРНА ПОРАКА: Pepelaska###

Со оглед на тоа што нас кујната и дневната ни се поврзани неизбежно беше да ставиме аспиратор, имаме од Фабер и Нарди , мајсторот што ни ја правеше кујната ни препорача и ни намести , не готвам таму уште па да знам како работи , ама мислам дека ќе биде супер. Не е од иние големите туку мало само се трга и работи.

Користите ли вие? Колку мислите дека има потреба од овој апарат? И колку сте задоволни ако имате?


Pepelaska kolku se dvizat cenite na taa marka na aspirator i dali znaes za pogolem kolku cini?

_____________________________

Pantai Rai

-Heraclitus

(Одговор на членот Pepelaska *)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: Аспиратор во кујна
25.3.2012 21:50:10   
Hunny
Ние имаме аспиратор на Фабер и Нарди, како на Пепелашка, според тоа што го опиша и сум презадоволна. Моите имаат МАХ и исто е добар, само е погломазен.

(Одговор на членот maki1)
Непосредна врска до пораките: 5
   RE: Аспиратор во кујна
26.3.2012 19:10:28   
Pepelaska *

ИЗВОРНА ПОРАКА: maki1


ИЗВОРНА ПОРАКА: Pepelaska###




Pepelaska kolku se dvizat cenite na taa marka na aspirator i dali znaes za pogolem kolku cini?


маки , нашиот беше 72 евра , а поголеми мислам дека беа од 100 нагоре од оние што се како триаголник како да опишам ,знаеш сигурно

_____________________________

Жената која мисли дека е интелигентна се бори за еднакви права со мажот. Жената која е интелигентна не го прави тоа !

(Одговор на членот maki1)
Непосредна врска до пораките: 6
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?