|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  10 11 12 13 [14]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Лето 2012
17.8.2012 9:51:21   
Luci
Јас па Аланија не би ти ја препорачала воопшто за со мало дете, додуша и зависи колку е мало. За во Аланија слетуваш со авион во Анталија и до Аланија имаш сигурно уште 1,5-2ч возење со бус. Најубаво обрати се до агенција и види тие што би ти препорачале и после гуглај инфо за хотелот и искуство на други што веќе биле
Јас сум била во Кушадаси и Анталија, Кушадаси е дефинитивно за мене барем многу поубаво од Анталија. Бевме сместени во хотелче на Ladies Beach и си поминавме феноменално со другарка ми. Би ти го препорачала Кушадаси и исклучиво хотел на Ladies Beach бидејќи си одма на плажа, имаш кај да прошеташ во околина а и често има бусчиња за да градот

< Поракaта ја уредил luci -- 17.8.2012 9:55:11 >


_____________________________

Рани куче да те лае!!!

(Одговор на членот Annet)
Непосредна врска до пораките: 326
   RE: Лето 2012
17.8.2012 9:59:50   
Annet
bas sprotivno mislenje,haha nema veze.kako i da e so malo dete ne bi odela jas kaj sto e mnogu guzva.stoznam mozebi gresam. sepak Luci e vo pravo,vo agencija ke si otides ke ti objasnat poubavo;-))))
A vo Kusadasi sum bila I vo centar I na Pocetok na Gradot,kaj i da si moras DOLMUS da fatis,oti na zesko so malo dete ne se odi peski,mene ne mi se odese hahaha;-))))
abe samo hotelce so private beach all inclusive :))

(Одговор на членот Luci)
Непосредна врска до пораките: 327
   RE: Лето 2012
4.9.2012 15:18:34   
Luci
Женски ние се вративме од одмор па да пренесам импресии :) Бевме во Грција, поточно Пефкохори и местото е навистина преубаво, водата чиста како солза, бевме сместени во апартман на сама плажа и се ќе беше ок се додека не ни ги искршија ретровизорите од колатаuser posted image Ајде тоа налет туку и изгор скапо беше, ѓавол и пол не кошташе одморов. Знаев дека Гр е скапичка ама до овој степен не, на пример печено пиле беше 8 евра, 6 јајца беа 3,5 евра, 7 дејс кроасани 2+1 гратис исто 3.5 евра, кока кола 1,5 л беше 1,9 евра, млеко тетрапак 2 евра....Така да Гр толку од мене, сигурна сум дека друг пат веќе нема да ме види нит за одмор нит за шопинг, ама баш за ништо. Со овие пари што ги потрошив можев буквално во ТР хотел со 5* ултра алл инн да уплатам и мене да ме служат

_____________________________

Рани куче да те лае!!!

(Одговор на членот Annet)
Непосредна врска до пораките: 328
   RE: Лето 2012
6.9.2012 15:28:37   
dostickage
Taman si msilev deka go potrosiv letoto , napraiv eden last minute boli glava.
Zadutre ideme 7 dena so majka mi i so V vo Olympic Beach.Si kupiv vaucher od Grouper za 7000 denari studio za dvajca so vklucen prevoz.
Za zal mm nemozese da dojde user posted image  pa iskoci so majka mi.

Iskreno nisto ne ocekuvam ama nekako se nafativme kao za zdravje posto samo 7 dena bevme godinava na more a more i te kako mi e potrebno i mene a i na V.

Aj se nadevam deka nema a bide taka loso ...

Mada pak mi e sube deka idam bez mm. Otkako sme zaedno nikad en sme otisle nigde eden bez drug i sea mi e malce user posted image

(Одговор на членот Luci)
Непосредна врска до пораките: 329
   RE: Лето 2012
6.9.2012 15:56:36   
kikicka
user posted image user posted image Абре Луци,ами зошто ние кога одиме во Гр. во апартмани ги полниме колите со јадење уште од Мк?user posted image


ИЗВОРНА ПОРАКА: luci

Женски ние се вративме од одмор па да пренесам импресии :) Бевме во Грција, поточно Пефкохори и местото е навистина преубаво, водата чиста како солза, бевме сместени во апартман на сама плажа и се ќе беше ок се додека не ни ги искршија ретровизорите од колатаuser posted image Ајде тоа налет туку и изгор скапо беше, ѓавол и пол не кошташе одморов. Знаев дека Гр е скапичка ама до овој степен не, на пример печено пиле беше 8 евра, 6 јајца беа 3,5 евра, 7 дејс кроасани 2+1 гратис исто 3.5 евра, кока кола 1,5 л беше 1,9 евра, млеко тетрапак 2 евра....Така да Гр толку од мене, сигурна сум дека друг пат веќе нема да ме види нит за одмор нит за шопинг, ама баш за ништо. Со овие пари што ги потрошив можев буквално во ТР хотел со 5* ултра алл инн да уплатам и мене да ме служат



_____________________________

Најважната работа која таткото може да ја направи за неговите деца, е да ја сака нивната мајка."

(Одговор на членот Luci)
Непосредна врска до пораките: 330
Страница:   <<   < Претходна страница  10 11 12 13 [14]
Страница: <<   < Претходна страница  10 11 12 13 [14]
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?