|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1] 2 3   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Бебифон
24.1.2011 15:27:57   
Nadezna
Дечки, колку користите бебифон?
Колку сте сигурни со него?
Која марка ја препорачувате, дали имате проблем со крчење?
Каде може да се набави квалитетен бебифон?
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Бебифон
24.1.2011 16:43:25   
Martins mom
Јас имам бебифон од Чиполино, 2500ден го купив со гаранција 1 година и сум многу задоволна. Ептен работа ми врши, го слушам user posted image буквално како дише.

_____________________________

Никој не може да го осуди мојот избор, ниту моето мислење. Затоа што никој не ги пробал моите чувства, ниту моите болки.

(Одговор на членот Nadezna)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Бебифон
24.1.2011 17:41:33   
Nadezna
Aj te molam pisi mi go modelot, za da znam kakov da baram, i kazi kaj go kupi?

(Одговор на членот Martins mom)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: Бебифон
24.1.2011 17:49:36   
Maci3
JAs imam od Fisher- Price ,2700 go plativ.Epten ubava rabota user posted image

(Одговор на членот Nadezna)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: Бебифон
24.1.2011 18:49:23   
danced
user posted image
ова е нашиот бебифон Philips, одлично работи

(Одговор на членот Maci3)
Непосредна врска до пораките: 5
   RE: Бебифон
24.1.2011 19:25:57   
Nadezna
Nekade iman bebifon Tommy? Ste sretnale?

(Одговор на членот danced)
Непосредна врска до пораките: 6
   RE: Бебифон
25.1.2011 10:01:00   
Felly RR
user posted image
Ние имаме ваков, и добар е, за слушање се се слуша, ама понекогаш, зависи каде е поставен, ако нешто му смета- многу грчи. И ние го зедовме со 1 година гаранција, како Мартинс Мам, може и истиот бебифон е? user posted image


_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот Nadezna)
Непосредна врска до пораките: 7
   RE: Бебифон
25.1.2011 10:15:50   
jovanka
ИЗВОРНА ПОРАКА: danced

user posted image
ова е нашиот бебифон Philips, одлично работи


i jas go imam istiot,odlicen e no bebifon e  edena pomosna alatka koja bi ja ja stavila vo grupata na malku iskoristeni pomagala barem taka bese kaj mene i za dvete deca.

_____________________________

Zivotot e podarok a podarocite se za da se raduvame.

(Одговор на членот danced)
Непосредна врска до пораките: 8
   RE: Бебифон
25.1.2011 11:11:55   
Felly RR
Ние пак многу го користевме летото посебно, бидејќи Матеа спиеше во спална, а ние нормално во дневна седиме,или пак ќе слезиме на долниот спрат, и уклучувам бебифон, и скроз сум раат, зошто ја слушам што прави, дали спие, дали се врти во спиењето, дали се разбудила....... многу искористена работа кај насuser posted image

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот jovanka)
Непосредна врска до пораките: 9
   RE: Бебифон
25.1.2011 11:46:32   
Martins mom
ИЗВОРНА ПОРАКА: Felly

user posted image
Ние имаме ваков, и добар е, за слушање се се слуша, ама понекогаш, зависи каде е поставен, ако нешто му смета- многу грчи. И ние го зедовме со 1 година гаранција, како Мартинс Мам, може и истиот бебифон е? user posted image



Потполно истиот, дури и таа бојаuser posted image user posted image А колку пари го зедовте?


_____________________________

Никој не може да го осуди мојот избор, ниту моето мислење. Затоа што никој не ги пробал моите чувства, ниту моите болки.

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 10
   RE: Бебифон
25.1.2011 11:49:27   
Martins mom
Предавателот може да се користи и како ноќна ламбичка...абе маста му ја извадив на бебифончето. Неам појма шо модел е Надежна, на кутијата пишува „МЕЧЕ“user posted image user posted image

_____________________________

Никој не може да го осуди мојот избор, ниту моето мислење. Затоа што никој не ги пробал моите чувства, ниту моите болки.

(Одговор на членот Martins mom)
Непосредна врска до пораките: 11
   RE: Бебифон
25.1.2011 15:31:56   
Felly RR
Martins mom кога прочитав дека е од Чиполино, која цена, и со 1 година гаранција, си викам овај ист како нашиот мора да е user posted image user posted image user posted image . А плус и столчето за хранење знам дека ни е исто, а мислам и дека дубак ист имаме (на слика што го видов Мартин)  Гледај каква коинциденција
Инаку ние го зедовме 2300, а го има истиот тука

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот Martins mom)
Непосредна врска до пораките: 12
   RE: Бебифон
25.1.2011 15:55:51   
Martins mom
Ааа за пазарење од сега па натаму само во Прилеп...се ви е поефтиноuser posted image user posted image

_____________________________

Никој не може да го осуди мојот избор, ниту моето мислење. Затоа што никој не ги пробал моите чувства, ниту моите болки.

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 13
   RE: Бебифон
25.1.2011 16:07:28   
Nadezna
Ама малку крчи, а?
Нејку ич да крчи, сакам да го слушам Дамјан кога дише.
Арен е за ова мое барање?

(Одговор на членот Martins mom)
Непосредна врска до пораките: 14
   RE: Бебифон
25.1.2011 16:15:00   
Martins mom
Мојов не грчи

(Одговор на членот Nadezna)
Непосредна врска до пораките: 15
   RE: Бебифон
25.1.2011 16:15:27   
AnnaMolly RR
Jас имам ваков од Фишер енд прајс, многу е добар. Го добив за подарок, ама баш пред некој ден го видов во Веро 3.100 денари е.

user posted image

< Поракaта ја уредил AnnaMolly -- 25.1.2011 16:16:07 >


_____________________________

Live and let live

(Одговор на членот Nadezna)
Непосредна врска до пораките: 16
   RE: Бебифон
25.1.2011 16:18:25   
deluxe
naj prakticna rabota se bebifonite,kako desna raka se na majkite

(Одговор на членот AnnaMolly RR)
Непосредна врска до пораките: 17
   RE: Бебифон
25.1.2011 17:34:47   
Felly RR
ИЗВОРНА ПОРАКА: Nadezna

Ама малку крчи, а?
Нејку ич да крчи, сакам да го слушам Дамјан кога дише.
Арен е за ова мое барање?



Мојов како што пишав грчи ако му смета некој друг уред (како на пр. кај нас фиксниот телефон, кој со кабел поминува низ целиот салон, и точно е помеѓу двете соби), ама пак се слуша се.

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот deluxe)
Непосредна врска до пораките: 18
   RE: Бебифон
25.1.2011 18:25:03   
*miki mami*
jas go imam ovoj mi OD BEBESUPERMARKET ne krci do sega ne sum imala takov problemuser posted image

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 19
   RE: Бебифон
25.1.2011 18:25:55   
*miki mami*
zaboraviv da napi[am cena 3000den so besplatna dostava do domauser posted image

(Одговор на членот *miki mami*)
Непосредна врска до пораките: 20
   RE: Бебифон
25.1.2011 19:33:52   
Nadezna
miki mama, kako si zadovolna?
Se se slusa ubavo?
I jas go merkav...

(Одговор на членот *miki mami*)
Непосредна врска до пораките: 21
   RE: Бебифон
25.1.2011 22:43:59   
petra27
Nie prvo zemavme na cipolino..krs..ede go sedi vo kutija,mnogu grcese,a go plativme 2600....posle zemavme na ciko 4000 den i ekstra e...na nisto ne grci,se se slusa i raat sme bidejki koga zaspiva navecer go nosam vo spalna i jas sreduvam po doma dodeka da legnam i super go slusam,raat sum...

(Одговор на членот Nadezna)
Непосредна врска до пораките: 22
   RE: Бебифон
16.4.2011 17:18:16   
Albi
Se mislev da pisuvam no mnogu sum revoltirana so cenite sto se dvizat kaj nas. Prviot bebifon go zemavme od Chico i krcese sto duri ne nervirase papolesno ni bese da ostavame vrata od soba otvorena da go slusame. Pa preku Ebay naracav beby video phone od firmata Summer infant koi imaat najmnugu pozitivni iskustva od lugeto sto gi koristat i suupeeer e imaa odlicna sinkronizacija na zvuk i slika i ubavo e da se gleda bebusot kako spie neli? a sto e najbitno go plativ 100 dollari znaci negde 4500 denari i ajde posle ne se nerviraj so nasite ceni

(Одговор на членот petra27)
Непосредна врска до пораките: 23
   RE: Бебифон
8.6.2011 13:41:20   
Felly RR
ИЗВОРНА ПОРАКА: Felly

ако нешто му смета- многу грчи.



Ние откривме дека ако е запалена сијалицата во собата кај што е уклучен бебифонот, ич не грчи. И сега дење палиме ламби, ама барем раат сме со грчење. user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 24
   RE: Бебифон
8.6.2011 15:06:11   
*miki mami*
Nadezna jas sum prezadovolna go koristam godina ipol

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 25
Страница:   [1] 2 3   Следна страница >   >>
Страница: [1] 2 3   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Пелени.
пеперутка16

Кога почнавте да го одвикнувате вашето бебе?