|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 [3]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Бебифон
27.2.2013 20:36:24   
JanaMarija
Nie kupivme koga malata bese 2,5 meseci od chippolino 1.700 denari od leptokarija i sme zadovolni zasega....najmnogu go koristime navecer koga malata ja legnuvame a nie sme vo dnevna...zosto na zatvoreni vrati nisto ne se slusa

_____________________________

Go sakam zivotot

(Одговор на членот Beatris)
Непосредна врска до пораките: 51
   RE: Бебифон
27.2.2013 23:35:46   
deluxe

ИЗВОРНА ПОРАКА: Beatris RR

Мианке да се разбереме, мобилниот се остава било каде подалеку во собата, се подесува осетливоста, не значи дека во кревет ќе му го ставиш на бебето. Јас апликацијата ја користам кога сме навака натака, дома имам бебифон. Него глупо е везилка да купува нов бебифон, детето е веќе големо како прво, кога може вака да заврши работа. Искрено кога денес би купувала пак бебифон, би купила некој од е-беј со сите салтанати, а не овие томи типи, кико и сл. надувани со цени го*нарии.

Инаку мојава апликација се вика Baby Monitor, за андроид, бесплатна е, може да си ја инсталирате преку App Store.

Beatris aplikacijata moze samo na androidi??nie nemame takvi tel. nema nekoja aplikacija za "obicnive" telefoni?

_____________________________

„ Можеш да го извадиш човек од кал,но калта од човекот не!! “

(Одговор на членот Beatris)
Непосредна врска до пораките: 52
   RE: Бебифон
28.2.2013 10:03:36   
Beatris
Стварно не знам, да се обидеш да просурфаш на нет според моделот на тел и оперативен систем, за овие знам дека ги има за андроид и i-phone

_____________________________

Whatever you are feeling is a perfect reflection of what is in the process of BECOMING...

(Одговор на членот deluxe)
Непосредна врска до пораките: 53
   RE: Бебифон
11.3.2013 14:54:18   
laki26
Bebifon  ima vo Jumbo za 1500 denari, ne e nekoja posebna marka ama ima prilicno dosta opcii, 

(Одговор на членот Beatris)
Непосредна врска до пораките: 54
   RE: Бебифон
11.3.2013 14:56:21   
vezilka RR

ИЗВОРНА ПОРАКА: deluxe


ИЗВОРНА ПОРАКА: Beatris RR

Мианке да се разбереме, мобилниот се остава било каде подалеку во собата, се подесува осетливоста, не значи дека во кревет ќе му го ставиш на бебето. Јас апликацијата ја користам кога сме навака натака, дома имам бебифон. Него глупо е везилка да купува нов бебифон, детето е веќе големо како прво, кога може вака да заврши работа. Искрено кога денес би купувала пак бебифон, би купила некој од е-беј со сите салтанати, а не овие томи типи, кико и сл. надувани со цени го*нарии.

Инаку мојава апликација се вика Baby Monitor, за андроид, бесплатна е, може да си ја инсталирате преку App Store.

Beatris aplikacijata moze samo na androidi??nie nemame takvi tel. nema nekoja aplikacija za "obicnive" telefoni?


Оваа јас што ја симнав работи со еден андроид и друг било каков телефон, дури и на фиксен ѕвони..хе,хе супер е user posted image

(Одговор на членот deluxe)
Непосредна врска до пораките: 55
   RE: Бебифон
11.3.2013 15:10:14   
Natuska85
Да, всушност ти го впишуваш само бројот на кој сакаш да звони.Едниот телефон што ќе стои во собата(тој со апликацијата) треба да има андроид user posted image

< Поракaта ја уредил Natuska85 RR -- 11.3.2013 15:11:21 >


_____________________________

"Whoever said that money doesn.t buy happiness didn.t know where to shop."

(Одговор на членот vezilka RR)
Непосредна врска до пораките: 56
   RE: Бебифон
2.5.2013 12:11:16   
Natasa981
Ke odam na povojnica kaj bliska drugarka pa sakam da kupam bebifon. Od kade go zemavte i koja marka e, kolku ste zadovolni mislam, jas baram da bide asalen, nemora da e so trista funkcii i golem domet, samo neka funkcionira kako sto treba bez krcenje.. Nekoe ponovo iskustvo ako moze da spodelite, nemam mnogu vreme da razgleduvam a bitno mi e da bide kako sto treba, sekako me interesira i cenata, budzetot mi e okolu 3000-3500 den. Fala i pozdravce!

_____________________________

Моќните нешта доаѓаат од малите почетоци - Џон Драјден

(Одговор на членот Natuska85)
Непосредна врска до пораките: 57
   RE: Бебифон
4.5.2013 11:54:55   
masa
Ние имаме на chippolino 1800 или 1600 беше не се сеќавам точно,ама си ја врши основната функција.А за тие пари 3000-3500 нема да најдеш нешто поквалитетно може само нешто брендирано,а со иста функција.Затоа мој предлог да го побараш овој и ако веќе сакаш да ја потрошиш цела сума купи уште нешто.

(Одговор на членот Natasa981)
Непосредна врска до пораките: 58
   RE: Бебифон
5.5.2013 13:53:58   
Snowhite RR

ИЗВОРНА ПОРАКА: Natasa981

Ke odam na povojnica kaj bliska drugarka pa sakam da kupam bebifon. Od kade go zemavte i koja marka e, kolku ste zadovolni mislam, jas baram da bide asalen, nemora da e so trista funkcii i golem domet, samo neka funkcionira kako sto treba bez krcenje.. Nekoe ponovo iskustvo ako moze da spodelite, nemam mnogu vreme da razgleduvam a bitno mi e da bide kako sto treba, sekako me interesira i cenata, budzetot mi e okolu 3000-3500 den. Fala i pozdravce!


За тие пари можеби ќе најдеш видеофон, распрашај се

_____________________________

Life is not the amount of breaths you take, it''''''''s the moments that take your breath away

(Одговор на членот Natasa981)
Непосредна врска до пораките: 59
   RE: Бебифон
8.7.2013 23:35:14   
Мини ми
Jas prvo sakav da zashtedam na bebifon, pa zemavme edni smeshni sneshkovci, demek go registriraat plachot i se aktiviraat - bea 750 den. AMA ne bea saglam, si go slushnav bebeto mi plache u soba sneshkoto nishto.. Na kraj se odluchivme sa safety first u bebeconfort, 4200 beshe - svetska rabota, na 300m domet e, go stavas u dzeb i koga kje zaplache bebush se aktivira obavezno.

(Одговор на членот Snowhite RR)
Непосредна врска до пораките: 60
   RE: Бебифон
29.7.2013 14:27:39   
sasebt
Здраво,

Јас имам направено Андроид апликација за Бејбифон.

Бесплатна е и може да се симне - BT Baby Phone

Ovaa raboti preku WiFi mreza samo.

Podgotvuvam sega i nova verzija, koja ke ima moznost i za video monitor, i da raboti po bluetooth, i ushte nekolku novi funkcii, kako i nov dizajn.

Pozdrav,
Saso


Админ: Постот е уреден. Не е дозволено поставување на надворешни линкови.

< Поракaта ја уредил Felly RR -- 29.7.2013 17:07:53 >

(Одговор на членот JanaMarija)
Непосредна врска до пораките: 61
   RE: Бебифон
7.7.2014 20:30:36   
sandriana RR

ИЗВОРНА ПОРАКА: nataly86

Здраво мамички ме интересираат искуства...дали имате бебифони?дали и колку ви се од корист? Јас разгледував и сакам да си земам со камера бидејќи сме на два ката па да не трчам нагоре надоле на секое вртење...
Разгледував некако преку алиекспрес се значајно поефтини...гледам и некои варијатни со следање на комјутер или мобилен па затоа Ве молам за искуства


Благодарам



_____________________________

***I'd rather be honest than impresive***

(Одговор на членот sasebt)
Непосредна врска до пораките: 62
Страница:   <<   < Претходна страница  1 2 [3]
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 [3]
Оди на:






Анкета

Цуцла.
пеперутка16

До кога вашето дете имало цуцла?