|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   СРЕКЕН РОДЕНДЕН РЕМЕДИКА
7.4.2011 8:10:42   
Gorde J
Денес е убав ден - Благовец, ден на здравствените работници а воедно и роденден на Ремедика.
Не би сакала да правиме реклама но би сакала од срце да им го честитам роденденот бидејки направија голем пресврт во мојот живот.
Им посакувам многу успеси user posted image и уште многу семејства да го остварат својот животен сон user posted image   
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: СРЕКЕН РОДЕНДЕН РЕМЕДИКА
7.4.2011 10:09:35   
bile_r
како прво СРЕКЕН ИМЕНДЕН на сите Благици им посакувам многу многу срека.

а за РЕМЕДИКА  Срекен Роденден и благодарност до целиот стручен тим што се грижи за нас и им посакувам многу успех во работата. Бог да ги Благослови затоа што тие се оние кои можат да не направат најсрекни
Поздрав до целиот стручен тим

(Одговор на членот Gorde J)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: СРЕКЕН РОДЕНДЕН РЕМЕДИКА
7.4.2011 13:01:33   
Gorde J
Fala Bile moeto zlatce se vika Blagica tokmu po denot na transferot. Ja cekav 12 godini i se nadevam deka site vie pobrzo ke se izraduvate na user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Поракaта ја уредил Gorde J -- 7.4.2011 13:02:02 >

(Одговор на членот bile_r)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: СРЕКЕН РОДЕНДЕН РЕМЕДИКА
7.4.2011 14:08:22   
srnce
SREKEN RODENDEN REMEDIKA I BLAGODARNOST DO CELIOT TIM NA CELO SO DR PETANOVSKI KOJ MI POMOGNA DA GI DOBIJAM MOITE DVA ANGELI ANA I ANGEL I GORDE NEKA MU E CESTITO IMETO NA BLAGICA DA SLAVITE USTE STO GODINI POZZ

(Одговор на членот Gorde J)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: СРЕКЕН РОДЕНДЕН РЕМЕДИКА
7.4.2011 14:16:18   
bebe82
Среќен роденден Ремедика и гоооооооолем поздрав до д-р. Петановски. user posted image

(Одговор на членот srnce)
Непосредна врска до пораките: 5
   RE: СРЕКЕН РОДЕНДЕН РЕМЕДИКА
7.4.2011 14:26:36   
Gorde J
ИЗВОРНА ПОРАКА: srnce

SREKEN RODENDEN REMEDIKA I BLAGODARNOST DO CELIOT TIM NA CELO SO DR PETANOVSKI KOJ MI POMOGNA DA GI DOBIJAM MOITE DVA ANGELI ANA I ANGEL I GORDE NEKA MU E CESTITO IMETO NA BLAGICA DA SLAVITE USTE STO GODINI POZZ

ti blagodaram srnce ne gi zaboravam denovite pominati so tebe vo remedika vo iscekuvanje na nasite angelcinja

< Поракaта ја уредил Gorde J -- 7.4.2011 14:28:08 >

(Одговор на членот srnce)
Непосредна врска до пораките: 6
   RE: СРЕКЕН РОДЕНДЕН РЕМЕДИКА
7.4.2011 14:49:29   
Shkorpija
И од мене нека им е Среќен роденденот и според мене тие се најдобрата болница во цела Македонија.Пациент сум им веќе 4 години и неможам да се пожалам на ништо,само убави зборови за нив,затоа што сега го очекувам моето прво дете после 4 години благодарение на нивниот стручен тим

(Одговор на членот Gorde J)
Непосредна врска до пораките: 7
   RE: СРЕКЕН РОДЕНДЕН РЕМЕДИКА
7.4.2011 20:48:39   
*miki mami*
Sreken rodendenuser posted image user posted image

(Одговор на членот Shkorpija)
Непосредна врска до пораките: 8
   RE: СРЕКЕН РОДЕНДЕН РЕМЕДИКА
7.4.2011 21:43:05   
babydoll
neka e sreken rodendenot na Remedika i da im se mnozat samo uspesi

(Одговор на членот *miki mami*)
Непосредна врска до пораките: 9
   RE: СРЕКЕН РОДЕНДЕН РЕМЕДИКА
8.4.2011 12:54:56   
dafne1
sreken rodenden i od mene i jas sum nivni pacient moj doktor e dr hagi lega makuli

(Одговор на членот babydoll)
Непосредна врска до пораките: 10
   RE: СРЕКЕН РОДЕНДЕН РЕМЕДИКА
8.4.2011 14:52:43   
vanessa30
Sreken Rodenden i od mene, spored mene definitivno se The best.
I jas sum nivna pacientka, i mozam da kazam deka go imaat najstrucniot, najljubezniot tim. Posebna blagodardnost do d-r G.Dimitrov

(Одговор на членот dafne1)
Непосредна врска до пораките: 11
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:






Анкета

Пелени.
пеперутка16

Кога почнавте да го одвикнувате вашето бебе?