|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Убаво и романтично место каде сте биле со љуб...
21.12.2015 19:12:21   
marchi
jas vakva tema ne najdov a ako ima tema ili podtema slobodno neka me prefrlat.
sigurno nekoj bil ili posakuva da odi na nekoe romanticno i tivko mesto so svojot sakan.bilo da e kafule ili restoran.dobredojdeni se site predlozi idei iskustva i mislenje.
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Убаво и романтично место каде сте биле со...
21.12.2015 23:31:43   
MamaKiki
romanticno za mene e da sme sami user posted image
kafule ama ic ne mi brka romantika user posted image user posted image
mnogu ubav pomin a i ubav ambient imavme vo "Vila" taka se vikase motelce vo Krusevo, mnogu eftino a interesen ambient sobi imase na gorniot sprat a prizemjeto bese zaednicka soba za site gosti uredena so stari makendonski znamenitosti pr vo kujna bardina, na kozni garnituri mislam deka se vikaat "jambolii" vezeni prekrivki od volna, so bakarni dzumcinja, itn
nie bevme sami vo motelot 2 dena sred nedela bevme ojdeni i si uzivavme pokraj kaminot onaka sozidan i otvoren user posted image

prema pelisterot moj mi e mnogu ubavo user posted image
hotelot molika e mnogu zapostaven vo posledno, ama pred 3-4 godini vo apartman na najgorniot sprat si pominavme odlicno so hrana vo soba i se vrativ doma so prsten na raka user posted image

a isto koj ima moznost i saka da odi prema pelister ima motelce "sumski feneri" od svadbata tamu zaminavme so mazlulevo malku poskapo ama vredese

(Одговор на членот marchi)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Убаво и романтично место каде сте биле со...
21.12.2015 23:41:17   
Melanija RR
Во темата Идеи за романтично изненадување=ТУКА има и идеи кои може да помогнат ама кој да чита и повремено практикува user posted image

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот MamaKiki)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: Убаво и романтично место каде сте биле со...
22.12.2015 11:28:08   
marchi

ИЗВОРНА ПОРАКА: Melanija RR

Во темата Идеи за романтично изненадување=ТУКА има и идеи кои може да помогнат ама кој да чита и повремено практикува user posted image

imam citano vo taa tema ama koj ima vreme sega za iznenaduvanja da prireduva user posted image inaku ima dobri idei.
e sega romanticno kafule ili restoran malku potesko ama mislev na ambient.
mnogu ubav pomin a i ubav ambient imavme vo "Vila" taka se vikase motelce vo Krusevo, mnogu eftino a interesen ambient sobi imase na gorniot sprat a prizemjeto bese zaednicka soba za site gosti uredena so stari makendonski znamenitosti pr vo kujna bardina, na kozni garnituri mislam deka se vikaat "jambolii" vezeni prekrivki od volna, so bakarni dzumcinja, itn
ova moze da stoi vo temata mesta za vikend nesto taka ama posto e se spomnuva restorance dobro e.user posted image jas na primer mnogu bi sakala da pojdam na povekjedneven prestoj vo krusevo.
od restorani mene m nogu mi se dopagja oreov lad vo skopje a vo kicevo ima eden prekrasen restoran Merak se vika.na reka e,ima splav ima na drvo napravena terasa so po 2-3 masi ama fenomenalno e.i trevnik za deca,fontani nisalki pa ima nesto kako pauni....prekrasno e

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: Убаво и романтично место каде сте биле со...
12.1.2016 14:20:53   
AneLav RR
Не сум била во тој ресторан Мерак , ама моиве многу често го посетуваат летно време и на пролет. Обично одат кога ќе не остват во Струга и се враќат назад за Скопје па тука си се одмараат.Местото било прекрасно ,храната превкусна и евтина.

_____________________________

Не плаши се од бавниот чекор, плаши се од стоење во место!

(Одговор на членот marchi)
Непосредна врска до пораките: 5
   RE: Убаво и романтично место каде сте биле со...
13.1.2016 13:08:41   
marchi

ИЗВОРНА ПОРАКА: AneLav RR

Не сум била во тој ресторан Мерак , ама моиве многу често го посетуваат летно време и на пролет. Обично одат кога ќе не остват во Струга и се враќат назад за Скопје па тука си се одмараат.Местото било прекрасно ,храната превкусна и евтина.

e sega povekje e relaksiracko odkolku romanticno tamu ama sepak ubavo e.ne e loso i vas de ve "sednat" tamu maklu da odmoriteuser posted image

(Одговор на членот AneLav RR)
Непосредна врска до пораките: 6
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?