|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Препорака за фризерско студио
7.9.2014 19:16:25   
tnks
Dali znaete dobri frizerski saloni koi pravat stvarno dobri FRIZURI, mislam deka kaj nas ima 3 ili 4 takanareceni stilisti koi naplatuvaat suvishe za nivnoto znaenje.
Izleguvas od frizersko studio najobicno i so prazen NOVCANIK!

< Поракaта ја уредил Felly RR -- 7.9.2014 22:00:49 >
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Препорака за фризерско студио
7.9.2014 19:23:42   
tnks
Ima edno studio „tim5“ site go falat ama daleku mi e
Predlog........


Админ: Постот е уреден. Не е дозволено поставување на надворешни линкови.

< Поракaта ја уредил Felly RR -- 7.9.2014 22:01:02 >

(Одговор на членот tnks)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Препорака за фризерско студио
8.9.2014 14:35:05   
Dilina
незнам дали те интересира само за фризура или општо шишање итн...

Јас имав мн оштетена коса, дури од кафеава ми беше помаранџеста (ова зошто бев 5м на море а и претходно бев црвена) и кратка до раменици..
Еднаш се шишав кај фризерка спроти олимписки позади таа градинката и косата ми пркна. Од тогаш стално се шишам таму и косата ми расте енормно брзо и чудно ми е ептен, ама изгледа до фатот на фризерката е :)

Таму правев и нокти и фризура за свадба и сум презадоволна.. ноктите ги правев со прозирен гел и ми стоеа цел месец, во превод нит ми се излупи нит ми падна :)

(Одговор на членот tnks)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: Препорака за фризерско студио
9.9.2014 0:07:50   
tnks
Мене ме интересира конкретно за фризура и за шишање , ниеден фризер до сега не ми ја направил косата како што треба поготово овие со ''''''''РЕНОМЕ", незнам више кај да појдам user posted image зборам баш за КВАЛИТЕТ. А ми зборувале како што реков за ова девојката што работи таму како што велат Virtuous ќе и однесеш слика од фризура и истата фризура ја имаш на твојата глава.
Незнам што да правам ќе појдам и на двете места па ќе видам ..........

Модератор: Постот е уреден, не се дозволени реклами ниту пак надворешни линкови

< Поракaта ја уредил AneLav RR -- 24.11.2014 15:13:45 >

(Одговор на членот Dilina)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: Препорака за фризерско студио
24.11.2014 14:32:50   
sonce43
Na eden portal vidov deka ima videa so frizuri. Mnogu mi se interesni Eve ТРИ БРЗИ ФРИЗУРИ

Модератор: Постот ви го уредив, бидејќи надворешни линкови не се дозволени. Само кликнете на зборот ТРИ БРЗИ ФРИЗУРИ

< Поракaта ја уредил Felly RR -- 24.11.2014 16:43:06 >

(Одговор на членот tnks)
Непосредна врска до пораките: 5
   RE: Препорака за фризерско студио
30.11.2014 19:07:47   
scared RR
Студио Коса- Лисиче. Најдобри се ! user posted image

(Одговор на членот sonce43)
Непосредна врска до пораките: 6
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?