Препорака за фризерско студио (Целосна верзија)

Форум >> [Семеен живот] >> Убавина и мода



Порака


tnks -> Препорака за фризерско студио (7.9.2014 19:16:25)

Dali znaete dobri frizerski saloni koi pravat stvarno dobri FRIZURI, mislam deka kaj nas ima 3 ili 4 takanareceni stilisti koi naplatuvaat suvishe za nivnoto znaenje.
Izleguvas od frizersko studio najobicno i so prazen NOVCANIK!




tnks -> RE: Препорака за фризерско студио (7.9.2014 19:23:42)

Ima edno studio „tim5“ site go falat ama daleku mi e
Predlog........


Админ: Постот е уреден. Не е дозволено поставување на надворешни линкови.




Dilina -> RE: Препорака за фризерско студио (8.9.2014 14:35:05)

незнам дали те интересира само за фризура или општо шишање итн...

Јас имав мн оштетена коса, дури од кафеава ми беше помаранџеста (ова зошто бев 5м на море а и претходно бев црвена) и кратка до раменици..
Еднаш се шишав кај фризерка спроти олимписки позади таа градинката и косата ми пркна. Од тогаш стално се шишам таму и косата ми расте енормно брзо и чудно ми е ептен, ама изгледа до фатот на фризерката е :)

Таму правев и нокти и фризура за свадба и сум презадоволна.. ноктите ги правев со прозирен гел и ми стоеа цел месец, во превод нит ми се излупи нит ми падна :)




tnks -> RE: Препорака за фризерско студио (9.9.2014 0:07:50)

Мене ме интересира конкретно за фризура и за шишање , ниеден фризер до сега не ми ја направил косата како што треба поготово овие со ''''''''РЕНОМЕ", незнам више кај да појдам [sm=smiley13.gif] зборам баш за КВАЛИТЕТ. А ми зборувале како што реков за ова девојката што работи таму како што велат Virtuous ќе и однесеш слика од фризура и истата фризура ја имаш на твојата глава.
Незнам што да правам ќе појдам и на двете места па ќе видам ..........

Модератор: Постот е уреден, не се дозволени реклами ниту пак надворешни линкови




sonce43 -> RE: Препорака за фризерско студио (24.11.2014 14:32:50)

Na eden portal vidov deka ima videa so frizuri. Mnogu mi se interesni Eve ТРИ БРЗИ ФРИЗУРИ

Модератор: Постот ви го уредив, бидејќи надворешни линкови не се дозволени. Само кликнете на зборот ТРИ БРЗИ ФРИЗУРИ




scared RR -> RE: Препорака за фризерско студио (30.11.2014 19:07:47)

Студио Коса- Лисиче. Најдобри се ! [sm=bravo.gif]




Страница: [1]