|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој

Опис на форумотТемиОбјавувањаПоследна објаваМодератори
[Бебе]
Новороденче, бебе 
Имаме нов член - зошто плаче? Што се грчеви и како да се ублажат, раст на забчињата, спиење, посети …
23917118 Hipospadia ..
16.7.2018 22:51:35
Aleks3
 
RR team , sandriana RR , lolla RR   
Предвреме родени 
Некои деца не изненадуваад дури и неколку месеци пред рокот – проблеми и тегоби, совети, искуства …
221419 RE: Предвреме родени деца ..
22.11.2018 16:27:25
lala23
 
RR team , sandriana RR , lolla RR   
Доење и дополнување на доењето 
Проблеми со доењето, маститис, што е прикладно дополнување на доењето, што смее да јаде доилката …
575820 RE: Ноќно доење ..
23.10.2018 23:38:27
Vikigjorgi
 
RR team , sandriana RR , lolla RR   
Алергија 
Практични искуства, совети, рецепти поврзани со алергии
211439 RE: Егзема (атопичен дерматит ..
25.2.2018 18:40:14
taculka
 
RR team , sandriana RR , lolla RR   
Дохранување со густа храна 
Како да се комбинира со доење/адаптирано млеко, со што да се почне, рецепти, реакции … Што ако бебето не сака густа храна?
5911457 RE: Беби рецепти ..
7.12.2017 11:59:14
lamajka
 
RR team , sandriana RR , lolla RR   
После породување 
Проблеми на мајката, менструален циклус, исцрпеност, депресија …
523061 RE: Опаѓање на косата ..
17.12.2016 15:17:05
tanjakr
 
RR team , sandriana RR , lolla RR   
Разговори на родители 
Поделите го со нас напредокот на вашето дете, првите падови и првите насмевки
27912746 RE: ПЗУ Др. Ирена Москова одг ..
21.5.2017 18:03:14
marchi
 
RR team , sandriana RR , lolla RR   

Оди на:
Анкета

Меѓуетничка толеранција
Julie1

Дали ги воспитувате вашите деца да знаат да ги ценат и туѓите култури и националности?

Да (89%)

Не (11%)


Број на сите гласови: 56

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!