|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1]
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Проблеми со доењето  
[Страница: 2 3 4 ... 41 42 43 ]
1072 mis. 117545 3.3., 11.24
Kvisko
Предупредуваме: Адаптирано млеко  
[Страница: 2 3 4 ... 61 62 63 ]
1563 mis. 168828 16.1., 13.49
Kvisko
Предупредуваме: Доење  
[Страница: 2 3 4 ... 28 29 30 ]
728 Еца 99882 11.5., 23.35
Hopeful RR
Предупредуваме: Доење на саат или по барање на бебето  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 8 ]
197 mis. 73085 31.7., 22.25
Hopeful RR
Страница:   [1]  
Страница: [1]
Оди на:
Анкета

Мобилен телефон...
donedel

Која возраст мислите дека е соодветна за Вашето дете да добие мобилен телефон ?

6 (0%)

7 (15%)

не знам (15%)

повеќе од 7 (69%)


Број на сите гласови: 13

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!