|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1]
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Предвреме родени деца  
[Страница: 2 3 4 ... 35 36 37 ]
917 vesna_kr 141669 5.2., 23.35
emilijamak
Предупредуваме: 17 Ноември - Светски ден на прематуритетот (предвремено раѓање) и на п   11 mama maca 8631 17.11., 00.18
Melanija RR
 
КИЛА-Хернија кај прематурни бебиња   23 Nardi 16095 12.11., 10.07
kapina
Бактерии кај предвреме родени бебиња   24 Annuska 12888 2.2., 09.24
Neurotoxin RR
Крипторхидизам-Неспуштени тестиси  
[Страница: 2 3 4 ]
83 mami 24881 11.12., 14.30
masa
Ретинопатија   16 Еца 11483 24.9., 14.21
nataly86
исхрана на недоносените бебиња  
[Страница: 2 ]
26 mami 14048 7.2., 18.37
Felly RR
Развојот на превреме родените бебиња  
[Страница: 2 ]
43 Palce 21040 2.2., 13.29
Mimi33
Што е тоа SGA?   19 mama maca 18236 30.11., 19.03
fida
Кое е најмалото родено бебе?  
[Страница: 2 ]
31 betpet 16968 10.6., 20.37
pepermint
Мамичке,јас сум ШАМПИОН!  
[Страница: 2 ]
27 Dalas 10856 3.6., 13.13
pepuska
Прочистени вакцини за прематурни деца.   2 Nardi 8975 1.3., 15.30
luci RR
Доење на предвреме роденото бебе  
[Страница: 2 ]
30 Палешка РР 13925 14.10., 13.08
ecko
Оток кај предвреме родени   5 DDmama 8002 3.9., 16.45
marina111
Пнеумонија   6 biljana1 9823 29.8., 21.36
marince87
Црви во ушињата на бебиња и деца  
[Страница: 2 ]
47 Annet 17459 3.4., 13.55
JovanaJ
SYNAGIS   15 betpet 9219 15.3., 16.30
GAGA19
Деца со хидроцефалус   7 mamadeja 12789 1.7., 17.51
marina111
Респираторен дистрес синдром(РДС)   8 ripce 10826 14.7., 13.02
Anabanana
Срцеви аномалии кај децата родени предвреме   2 pericka 8074 30.1., 17.58
Annabel
Страница:   [1]  
Страница: [1]
Оди на:
Анкета

Што мислите за Рингераја.мк
predrag

Дајте го вашето мислење за нашиот портал, прв портал во нашата земја кој обработува теми за родителство.

Одличен е (100%)

Добар е (0%)

Немам мислење (0%)

Не ми се допаѓа (0%)

Ужасен е (0%)


Број на сите гласови: 7

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!