|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1] 2   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Анушка е при крај :)
3.7.2009 14:24:05   
mami
ајде мила..ти си ни следна мама на рр што ке раѓа...user posted image user posted image user posted image
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Анушка е при крај :)
4.7.2009 11:23:00   
Еца
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image За нашата мила Анушка, ајде мила со тебе сме!user posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Анушка е при крај :)
5.7.2009 12:33:46   
Sanja
Анушка, со нетрпение очекуваме да ни ја кажеш најубавата вест!

< Поракaта ја уредил Палешка -- 5.7.2009 12:42:48 >

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: Анушка е при крај :)
5.7.2009 14:17:20   
biljanaM
Урааа...ни пристига и второто бебенце значи.......user posted image user posted image

_____________________________

Ил смо само ту због рамнотежа меџу звездама.....

(Одговор на членот Sanja)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: Анушка е при крај :)
5.7.2009 14:20:00   
mami
Биле месецов имаме бејби бум на ррuser posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот biljanaM)
Непосредна врска до пораките: 5
   RE: Анушка е при крај :)
5.7.2009 14:23:47   
Еца
Мислам дека јас треба да го родам третото рингерајчеuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 6
   RE: Анушка е при крај :)
5.7.2009 14:27:48   
biljanaM
Елена твоето ке биде трето па мушко...може д-рката не видела добро па ти рекла дека пак е девојче.....user posted image

< Поракaта ја уредил biljanaM -- 5.7.2009 14:28:03 >


_____________________________

Ил смо само ту због рамнотежа меџу звездама.....

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 7
   RE: Анушка е при крај :)
5.7.2009 14:30:39   
Еца
user posted image user posted image user posted image Како една пријателка првиот пат и рекоа машко, вториот женско, третио пат ја гледаат на ехо, пак женско и четврти пат и викаат ти носиш машко.user posted image user posted image user posted image И јас и викам абе што ти е гајле па или ке е машко, или женско, трето нема, па така и јасuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот biljanaM)
Непосредна врска до пораките: 8
   RE: Анушка е при крај :)
5.7.2009 14:44:38   
Anushka
девојки, да ве известам дека во вторник одам во болница! Па што биде, биде. И кога ќе биде-биде! Важно јас сум cool, спремна и мислам на сите вас! Секако вие ќе бидете меѓу првите што ќе дознаат како сме поминале јас и ќерка ми....user posted image

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 9
   RE: Анушка е при крај :)
5.7.2009 14:48:08   
Еца
user posted image user posted image user posted image Едвај чекаме Анушке, да се радуваме заедноuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот Anushka)
Непосредна врска до пораките: 10
   RE: Анушка е при крај :)
5.7.2009 22:02:57   
mis.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Анушке ајде со среќа извести не како и што бидна.Сите сме со тебе и заедно ќе славиме за второто рингарајче.Оваа се девојчиња како погодени за моите синчиња.user posted image

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 11
   RE: Анушка има ќеркичка
7.7.2009 15:36:04   
mami
Мили Анушка ни се породи пред некој час...има ќеркичка...втората принцеза на рр е тешка 3.700гр, а должина не знаеме...утре и упаѓам таму со апарат и ставам слики вечерта...

(Одговор на членот mis.)
Непосредна врска до пораките: 12
   RE: Анушка има ќеркичка
7.7.2009 15:39:12   
mami
user posted image

Aнушка нека е жива и здрава убавицата, да ја прати само срека и љубов во животот..честитки и до тато

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 13
   RE: Анушка има ќеркичка
7.7.2009 16:28:40   
mis.
Анушке да ти е жива и здрава ќеркичката.Честитки до мама и тато.Голема девојка да порасне и дечковци да бара.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Леле само девојчиња на рингараја како погодени за моите синчињаuser posted image user posted image user posted image .Бебињата почнаа да се нижат како ѓерданuser posted image

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 14
   RE: Анушка има ќеркичка
7.7.2009 17:04:23   
Nikolina
значи баш мие мило ми го разубавивте денот ајде Анушка да ви е здрава и жива ќеркичката Господ само здравје ,среќа и љубов да и даде во живоот поздрав,а што убаво денес на празник значи се роди ајде поздравчеuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image и до малатаuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот mis.)
Непосредна врска до пораките: 15
   RE: Анушка има ќеркичка
7.7.2009 17:12:25   
denicka
Anuska cestito kerkicka golema da raste i najubava na mama i tato user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Поракaта ја уредил Elena -- 7.7.2009 17:58:37 >


_____________________________

Bless and you will be blessed!

(Одговор на членот Nikolina)
Непосредна врска до пораките: 16
   RE: Анушка има ќеркичка
7.7.2009 17:23:46   
natasha
cestitki anuska ziva,zdrava i vesela neka ti bide,pa moze i snajka da ja praiimeeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Поракaта ја уредил Elena -- 7.7.2009 17:58:51 >

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 17
   RE: Анушка има ќеркичка
7.7.2009 17:41:34   
Боцко
искрени честитки и од мене.
да е жива, здрава, насмеана и голема да расте!
ако личи на мама, тешко на нашите синчиња. ќе има кршење срца
user posted image user posted image user posted image user posted image

< Поракaта ја уредил Elena -- 7.7.2009 17:58:27 >


_____________________________

Sometimes it is the people who no one imagines anything of, who do the things that no one can imagine.

(Одговор на членот natasha)
Непосредна врска до пораките: 18
   RE: Анушка има ќеркичка
7.7.2009 17:57:47   
Еца
user posted image user posted image user posted image
Анушке да е жива и здрава и се да земе од мама! Има за земање, и тоа многу!
user posted image user posted image user posted image (јас и мами)   user posted image   Ајде уште едни мекици вечер во барот user posted image

< Поракaта ја уредил Elena -- 7.7.2009 17:58:13 >


_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот Боцко)
Непосредна врска до пораките: 19
   RE: Анушка има ќеркичка
7.7.2009 18:28:07   
Julie1
Честитки Анушка за малата принцеза. Да е здрава, жива, весела и да има безгрижно и срекно детство со мамичка и тато! Цела Рингераја се радува, благодариме што се споделуваш со нас и радоста твоја веруваме дека е поголема кога ја сподели со нас!

_____________________________

And this is my beautiful life ...

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 20
   RE: Анушка има ќеркичка
7.7.2009 18:30:18   
Палешка РР
Лелееее, уште едно бебенцеее user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
Да е жива, здрава и да расти голема, да биде убава и паметна на мама.
Девојки мораме да правиме мекици, второ рингерајче во 7 дена user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 21
   RE: Анушка има ќеркичка
7.7.2009 18:53:19   
Iva
Нека ти е жива и здрава ќеркичката, Господ да и ја подари сета среќа во животот. Многу здравје нека ја следи и соновите нека и станат реалност во животот.
И мислам дека поради фактот дека е родена на Иванден, иметотреба да биде Ивана, Ива.  (не сум пристрасна поради моето имеuser posted image )user posted image

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 22
   RE: Анушка има ќеркичка
8.7.2009 3:00:21   
bambi
Jas sum nova, na ja znam Anjuska ama ova mora da se cestita, neka i e ziva i zdrava kerkickata i golema da raste!


Dali odbrale ime?

(Одговор на членот Iva)
Непосредна врска до пораките: 23
   RE: Анушка има ќеркичка
8.7.2009 8:18:15   
Aleksandra
Neka i e zdrava i zuva kerkata na Anuska, mnogu sreka i zdravje da ja prati i gospod da i dari.... I da bide mnogu ubava bas kako mamauser posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот bambi)
Непосредна врска до пораките: 24
   RE: Анушка има ќеркичка
8.7.2009 8:30:50   
Tanjicka
jas sum nova i ne ja poznavam Anuska, ama vo sekoj slucaj neka i e ziva i zdrava kerkickata, da raste golema i ubava na tato i mama!

< Поракaта ја уредил Elena -- 8.7.2009 9:24:36 >

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 25
Страница:   [1] 2   Следна страница >   >>
Страница: [1] 2   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Цуцла.
пеперутка16

До кога вашето дете имало цуцла?