|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1] 2 3 4   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Agnes77 доаѓа во Македонија
4.7.2009 18:49:21   
Еца
Еве мили мои, Агнес ни доаѓа во Македонија на 18 јули, и ќе останат тука до 22 јули. Бидејќи на 19 јули (недела) немаат никакви обврски мислиме дека треба да организираме ново дружење, повторно да се видиме и конечно да ја запознаеме Агнес.Сега одам во игротека да видам за термин на кој сите ќе ни одговараuser posted image user posted image user posted image и овој пат сликите да ни бидат успешниuser posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Agnes77 доаѓа во Македонија
4.7.2009 19:02:53   
mami
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image леле супер..Агнес, едвај чекам да се запознаеме..доаѓаме и ние сигурно..и со апарат, за секој случај

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Agnes77 доаѓа во Македонија
4.7.2009 20:10:17   
mis.
Агнес убаво е што ќе ја посетиш нашата убава мекедонија.Само мора на 19 да биде дружењето па јас на 19 заминувам на одморuser posted image user posted image user posted image А баш ми беше мака што го пропуштив минатиот пат и си викав ај на следното обавезно.

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: Agnes77 доаѓа во Македонија
4.7.2009 21:11:51   
agnes77
Elena puno hvala za ovu temu, konačno čemo se upoznati. Mami i jas едвај чекам да се запознаемеuser posted image
Mis. ako sve bude po planu, mi za nekoliko meseci dojdemo ponovno vo Makedonija;)


(Одговор на членот mis.)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: Agnes77 доаѓа во Македонија
4.7.2009 21:28:29   
Еца
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот agnes77)
Непосредна врска до пораките: 5
   RE: Agnes77 доаѓа во Македонија
4.7.2009 21:31:24   
Еца
Еве и тоа да ви кажам дека игротеката Том и Џери е слобдна за нас и само треба да се договориме тремин, дали тоа да биде пак од 18 до 20 часот или сакате од 19 до 21 часот. Ајде пишете како е најдобро да прецизираме и само да се впишуваме во списокот.

Список

Agnes77
Mami
Елена


_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 6
   RE: Agnes77 доаѓа во Македонија
4.7.2009 21:31:58   
mis.
агнес тогаш ќе имаме и друга прилика да се запознаемеuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 7
   RE: Agnes77 доаѓа во Македонија
5.7.2009 0:20:31   
Боцко
може
јас сум начелно за. треба уште 1 да се консултирам со шефот стефан, ама не би требало да има проблем.
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sometimes it is the people who no one imagines anything of, who do the things that no one can imagine.

(Одговор на членот mis.)
Непосредна врска до пораките: 8
   RE: Agnes77 доаѓа во Македонија
5.7.2009 8:32:47   
mami
ти кажиму дека белата тетка го поздравила и едвај чека да го види и изгушка- сигурно ке дојдеuser posted image user posted image

(Одговор на членот Боцко)
Непосредна врска до пораките: 9
   RE: Agnes77 доаѓа во Македонија
5.7.2009 8:52:09   
Еца
Обнова на списокот

Агнес77
Мами
Елена
Боцко


Ајде луѓе пријавувајте се да не има во што поголем број.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 10
   RE: Agnes77 доаѓа во Македонија
5.7.2009 13:05:46   
natasha
i jas sakam da dojdammmmmmmm,se nadevam deka ovoj pat ke uspeam

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 11
   RE: Agnes77 доаѓа во Македонија
5.7.2009 13:06:26   
Julie1
Еве и јас се пријавувам!

_____________________________

And this is my beautiful life ...

(Одговор на членот natasha)
Непосредна врска до пораките: 12
   RE: Agnes77 доаѓа во Македонија
5.7.2009 13:07:03   
Julie1
ИЗВОРНА ПОРАКА: Elena

Обнова на списокот

Агнес77
Мами
Елена
Боцко


Ајде луѓе пријавувајте се да не има во што поголем број.user posted image user posted image user posted image



Агнес77
Мами
Елена
Боцко
Julie
natasha

_____________________________

And this is my beautiful life ...

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 13
   RE: Agnes77 доаѓа во Македонија
6.7.2009 14:57:38   
Еца
Вака останува 19 јули за дружење дефинитивно, и мислам дека е најдобро да биде од 18 до 20 часот.Дали се сложувате? За да прецизирам во игротеката, каде повторно се ќе биде од нас.Значи ваше е само да дојдете, да се запознаеме(оние кои прв пат ќе се пријават да дојдат), да се видиме со оние кои веќе се запознавме претходниот пат, да уживаат малите играјќи си, а ние разменувајќи си милења.

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот Julie1)
Непосредна врска до пораките: 14
   RE: Agnes77 доаѓа во Македонија
6.7.2009 14:59:48   
mami
ајм инuser posted image user posted image user posted image user posted image добар ми е англискиов а??user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 15
   RE: Agnes77 доаѓа во Македонија
6.7.2009 15:24:29   
Katuska
Се пријавувам за дружење, се надевам дека нема ништо непланирано да ми излезе и едвај чекам да ве запознаам...user posted image

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 16
   RE: Agnes77 доаѓа во Македонија
6.7.2009 15:25:12   
mami
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image супер Катушке

(Одговор на членот Katuska)
Непосредна врска до пораките: 17
   RE: Agnes77 доаѓа во Македонија
6.7.2009 15:50:43   
Еца
user posted image user posted image user posted image Катушке конечно ќе се видиме после добри 3 годиниuser posted image немој да не си дошла, ќе те убијамuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 18
   RE: Agnes77 доаѓа во Македонија
6.7.2009 15:55:57   
Katuska
Леле колку сакам, ке ја земам и Саричка со мене ( тоа е мојата внукичка ) и само Охрид може да ме спречи да дојдам, ама се надевам НЕМА

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 19
   RE: Agnes77 доаѓа во Македонија
6.7.2009 15:56:22   
Katuska
Може и деца да се носат нели???

(Одговор на членот Katuska)
Непосредна врска до пораките: 20
   RE: Agnes77 доаѓа во Македонија
6.7.2009 16:02:49   
Еца
Па нормално Катушке, затоа организираме во игротека, да можеме да уживаме заедно со дечињатаuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот Katuska)
Непосредна врска до пораките: 21
   RE: Agnes77 доаѓа во Македонија
6.7.2009 18:38:39   
mami
елена немој со вакви убиствени нагони ти се молам...некој ке си помисли дека сме насилни...а Катушке ако не дојдеш тешко тебеuser posted image user posted image user posted image user posted image (ете гледаш елена, вака треба, во поблага формаuser posted image )

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 22
   RE: Agnes77 доаѓа во Македонија
6.7.2009 20:58:49   
Еца
Мами си дозволив да бидам строга со Катушка, бидејќи ми е многу блиска и многу ја сакамuser posted image инаку немам намера никого да плашам,мислам сепак припазете трудница сум и хормоните работатuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 23
   RE: Agnes77 доаѓа во Македонија
7.7.2009 14:56:12   
Iva
Јас доаѓам обавезно со Михајло, а овој пат може да го земам и Тео. Пишете ме.

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 24
   RE: Agnes77 доаѓа во Македонија
7.7.2009 15:01:29   
mami
Агнес77
Мами
Елена
Боцко
Julie
natasha
iva
Катушка

(Одговор на членот Iva)
Непосредна врска до пораките: 25
Страница:   [1] 2 3 4   Следна страница >   >>
Страница: [1] 2 3 4   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?