|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

АКТУЕЛНО

Да го спасиме животот на малиот Матеј!

Автор: Редакција Рингераја | 11.9.2014
image

На едно прекрасно мало дете му е потребна нашата помош

image

Патот на хуманата акција „Прегратка на дар“ организирана од Рингераја водеше кон многу лекции за учење.

АРХИВА 2011

Курир.мк со поддршка за Прегратка на Дар

Автор: Редакција Рингераја | 30.10.2011
image

Курир.мк информира за стартот на акцијата Прегратка на Дар!

АРХИВА 2011

Прегратка на Дар на Курир.мк

Автор: Редакција Рингераја | 30.10.2011
image

Курир.мк ги повикува своите корисници да се вклучат во проектот Прегратка на Дар!

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

Cаir ili drzаvnа
Iwаnа87cаir (47%)

drzаvnа (53%)


Број на сите гласови: 74

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!