|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Водителот Ненад и сопругата очекуваат близнаци

Редакција Рингераја, 20.7.2015
Дупла среќа за семејството Ѓоргиевски! Македонскиот телевизиски водител, Ненад и неговата сопруга Горана ќе добијат близнаци
Клучни зборови:

image
/11


 

Горана го завршува првото тримесечје од бременоста, а брачните другари за првпат ќе станат родители до крајот на оваа година.   Навистина сме возбудени, но и подготвени за новата улога во животот која наскоро ќе ја добиеме.

Мојата сопруга се чувствува одлично, ужива во бременоста и се е во најдобар ред.  

За полот на децата не би сакал да откривам, бидејќи сега за сега и ние сакаме да биде изненадување.

 


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

Колку може да се здебелите во бременоста?
Порано важеше едно правило: од 9 до 12 килограми. Но тие времиња поминаа. Денес постојат нови правила: ако пред бременос...
5
Протест против предлог законот за абортус!
Не за Предлог-законот за прекин на бременоста! Вака гласи мотото на протестот кој граѓанските организации го најавуваат ...
5
10 најчесто поставувани прашања во бременоста
10-те најчести прашања од идните мајки
4
Правилна исхрана во 3-от триместар од брем...
Откријте која храна ви треба вам и е потребна за развој на вашето бебе во третиот триместар од бременоста ...
4
Анкета

cucla
izabelicka

cucla lazacka

da (80%)

ne (20%)


Број на сите гласови: 5

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!