|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Најубавите свадбени фризури - Трендови 2013!

Редакција Рингераја, 4.6.2013
Фризурата за венчавање е една од најважните одлуки на идната невеста. Во прилог се трендови кои се актуелни за 2013 година и кои ќе направат да бидете убави и модерни тој ден, истовремено
Клучни зборови:

image
/11


 

 

Она што е заедничко за сите фризури е лежерноста. Фризурите не изгледаат како секое влакно да е на своето место, туку изгледаат опуштено и елегантно во исто време.

 

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6

 

7

 

8

 

9

 

10

Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

Хуманитарен проект на Софија Петковска
Поздрав до сите читатели на вашиот сајт. Најпрвин да се претставам на јавноста, јас сум Софија Петковска, дипломиран пед...
8
Креативната работилница на Маја Љубеска
Пандемијата ни ги измени животите на сите. Додека многумина останаа без работа, многумина успеаjа да создадат свои бизни...
8
Отвoрање на сопствен бизнис во време на па...
Пандемијата ни ги измени животите на сите. Додека многумина останаа без работа, многумина успеаjа да создадат свои бизни...
7
Направете сами украс за коса
Убав украс во коса, може секоја комбинација да ја направи целосна. Венчињата, траките, турбаните во последниве години ст...
4
Анкета

Машко име
Gaia

Ве молам гласајте кое именце ви е најубаво

Лука (47%)

Јаков (22%)

Павел (30%)


Број на сите гласови: 286

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!