|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Најнеобичните детски соби

Редакција Рингераја, 7.2.2014
Бидејќи децата никогаш не престануваат да сонуваат за свои светови кои се полни со замоци, принцези , автомобили, колиби и шуми, им нудиме предлози за кревети што ги остваруваат нивните соништа!
Клучни зборови:

image
/11


 

 

Бидејќи имагинацијата на вашето дете секогаш започнува во неговата спална соба, направете им нивни приватен свет. Производители на мебел нудат многу креативни дизајни на детски соби за да ги воодушрват децата. Креветот особено зема голем дел од собата на детето, што е причина да се изнајдуваат иновативни дизајни на креветчиња, за да доловат  имагинарен изглед и смешни теми во широк спектар на стилови и форми.

Девојчињата, се разбира, секогаш се импресионирани од
приказните за принцези, па за нив производителите предлагаат кревети кои се во форма на замок или кочија на принцеза . Обично овие слатки модели на кревети се со симпатични бои, како што се розова и виолетова. На момчињата пак, никогаш не им се досадни автомобилите! Тоа е причината зошто производителите на кревети утврдија дека автомобилот во сите негови форми и стилови се уште е доминантна тема кога станува збор за кревети за момчињата. Не само тркачки автомобили, туку и други од огромниот спектар на дизајни на кревети кои вклучуваат камиони, автобуси , автомобили за брза помош, полициски автомобили ... Покрај автомобили и кревети за принцези, тука може да се најдат многу други атрактивни форми на кревети, кои можат да бидат за девојчиња и момчиња. Во овие фотографии, ќе најдете колиба кревети за малите авантуристи, шумски кревети, кревети во форма на брод и многу други прекрасни идеи. Изборот е бескраен.


Уживајте во магијата!

 

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6

 

7

 

8

 

9

 

10

 

11

 

12

 

13

 

14

 

15

 

16

 

17

 

17

 

18

 

19

 

20

 

21

 

22

 

23

 

24

 

Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

Битолско кисело млеко – омилениот вкус веќ...
Наутро или навечер, како закуска или, пак, како додаток на омилените јадења, препознатливиот синоним за освежување, полн...
4
12 најубави посни салати
Велигденските пости започнаа. Ви предлагаме 12 рецепти за убави посни салати
4
Децата - мали манипулатори?
Децата се претвораат во мали манипулатори, во моментот во кој ќе откријат дека нивните родители им попуштаат. Ова води д...
3
Интервју: Др. Лидија Ристовска
Др. Лидија, ни раскажува за семејствотото, домот, здравјето на жената.
3
Анкета

Големината на градите по доењето.
пеперутка16

Дали вашите гради останале исти по доењето или се помали/поголеми од пред бременоста и доењето?