|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Како да ја истакнете женственоста во зима?

Редакција Рингераја, 25.10.2017
Со намалувањето на температурите, на дамите им станува потешко да ја истакнат женствената фигура под неколкуте слоеви облека
Клучни зборови:

image
/11


 

Што можете да направите за да изгледате беспрекорно во периодот кој следува?

Носете впечатлив капут! Тој ќе ви даде можност да бидете различни и дотерани, без разлика што носите под него. Дури и во најладните денови кога треба да бидете закопчани до вратот, добриот капут ќе ви помогне да блескате.


Кога зборуваме за добар капут, најверојатно првата асоцијација ви е поврзана со Bella – нашиот бренд за првокласна модна облека кој ни згодните креира уникатни капути инспирирани од деловната и модерна жена. Од она што веќе може да се види во нивните продажни салони, со сигурност може да се каже дека и оваа сезона ќе бидат први збор за дамите со изострен вкус.


Без разлика дали сте љубители на класичниот црн капут или преферирате нешто повпечатливо, едно е сигурно – нема да бидете обични. Капутите на Bella се изработени според уникатен дизајн што ги следи последните модни трендови, од високо квалитетни природни материјали кои покрај топлината, ви овозможуваат да се чувствувате пријатно и посебно. Во најновата колекција се користени неколку типови волна, плетенина, чист волнен штоф, како и едни од најсофистицираните и најексклузивните материјали во модната индустрија – кашмир и фланел, кои се исклучително меки на допир. 


Капутите се веќе достапни во сите продажни салони на Bella. Изберете го оној кој го истакнува вашиот карактер и заблескајте со самодоверба!    


Продажни салони:


- ГТЦ - првкат 
- Skopje City Mall - прв кат 
- Буњаковец - прв кат 

www.bella.mk
Facebook/bella
Instagram/#bellamkd

 

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6


Фотографија од свадбата на Наумче Мојсоски
На свадбата, која се одржа на терасата на хотелот Дрим во Струга беа присутни над 700 гости, а редица за честитање имаше...
4
Името на ќерката на Дејвид и Викторија Бекам
Откако во јавноста излезе веста дека Дејвид и Викторија Бекам решија да ја крстат својата новородена ќерка Харпер Седум,...
3
Изгледа импресивно во 72 година. Каква жена!
Некогашниот секс симбол, Ракел Велч, изгледа импресивно и во 72-та година од животот
3
Последно танго на таткото и ќерката!
Трогателнета сторија за младата Рејчел Вулф и нејзиниот татко кој е пред умирање, допре до срцата на многу луѓе низ цели...
3


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:Анкета

Ime
Just beny

Ve molam pomognete mi za izbor na zensko ime

Dina (22%)

Sara (36%)

Denisa (7%)

Hana (35%)


Број на сите гласови: 139

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!