|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Фото: Се венчале па скокнале во море!

Редакција Рингераја, 21.7.2012
Што ти е љубов: Младоженците Кристина и Кристијан од Хрватска на необичен начин го овековечиле почетокот на заедничкиот живот. Откако го изговориле судбоносното "да", држејќи се за раце скокнале од карпа право во морето

image
/11


 

 

Невестата во венчаница, а тој во костим, рака во рака скокнале во мкорето а потоа се сликале како се бакнуваат. Многу минувачи со чудење гледале во оваа необична глетка, кој ги потсеќал на стиховите од некоја лирска песна.

 

mladi

 

mladi1

 

mladi2

 

mladi3

 

mladi4

Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

Тренд хит - корална боја!
Коралната боја, тренд хит за ова лето! Погледнете ги комбинациите кои ги пронајдовме за вас.
3
Познатите за бременоста
10 интересни изјави на познатите за бременоста, килограмите, храната, улразвукот.....
3
Женствени вибрации - Bella пролет/лето 2018
Верни на вкусот на модните зависници, Bella ја најавува новата сезона подинамично од кога било
3
Зошто сексот по породување боли?
Иако звучи смешно, всушност е прилично вистина. Многу мајки се чувствуваат непријатно шест месеци по породувањето за вре...
3
Анкета

Сезони.
Admin

Во која сезона е родено вашето дете?