|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Бремена во шести месец, а позира во кревет со друг

Редакција Рингераја, 25.2.2012
Глумецот Ештон Качер, кој ја започна својата кариера позирајќи како модел, се најде во рекламна кампања на бразилскиот моден бренд Colcci за кој позира со супер моделот Алессандра Амбросио

image
/21


 

Иако деновите на манекенство се далеку зад него, ѕвездата на серијата два и пол мажи, глумецот Ештон Качер, се појави во нов едиторијал на Collci за чија рекламна кампања позира со супер моделот Алессандра Амбросио и тоа во кревет!

 

Едиторијалот е направен за бразилскиот моден бренд Collci и за нивната кампања есен/зима, а Алессанда, која моментално е во шестиот месец од бременоста, своето трудничко стомаче го сокрила со широк фустан, додека Ештон легнал припиен до неа, со рацете положени на неа.

 

Се чини дека Алессандра се уште нема намера да се одрече од својата работа и покрај бременоста, па минатиот месец на модната недела во Sao Paolo се прошета по модната писта со трудничко стомаче, во петти месец од бременоста, додека Ештон и се смееше од првиот ред.

Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

Плацента - каква функција има овој неверој...
Сигурно многу мајки се љубопитни да дознаат што е и што прави плацентата. Споделуваме се што пронајдовме за овој неверој...
11
Девет најчести стравови на идните мајки
...и факти кои ќе ги смират...
5
Новите мајки опишуваат како изгледа породу...
Во анкетата учевствуваат повеќе од 500 мајки. Поголемиот дел од прашањата беа многу слични: какво е искуството споредено...
5
Видео: Сe што треба да знаете за царскиот рез
Породување со царски рез е хируршка процедура што се користи за раѓање на бебето преку засеци во стомакот и матката на м...
5
Анкета

Кое име вие се допаѓа најмногу ?
kikus02

Кое име вие се допаѓа најмногу ?

Атанас (5%)

Матео (24%)

Лука (27%)

Никола (29%)

Павел (8%)

Димитар (8%)


Број на сите гласови: 132

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!