|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Мали огласи

Упатства

Каква е постапката на давање огласи?
1. Огласите може да ги даваат исклучиво пријавени членови.
2. Во левата колона одберете 'Додај го својот оглас'.
3. После истекување на времето кое сте го поставиле, огласот автоматски ќе се ибрише.
4. Огласот може било кога да го измените или избришете со клик на 'Мои мали огласи' лево во 'Моја рингераја'.


Помош (FAQ):
Погледнете ги често поставуваните прашања и одговорите на нив. повеќе >> 

10 последни мали огласи


Auto sedišta

Dečja kolica

Knjige, CD, DVD, VHS

Nameštaj i oprema

Nosiljke za bebe