|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Внесете име
или дел од име:

Тихомир

машко име

Гласање:
864 гласови
59% 41%
Гласај:
ЗА
ПРОТИВ

сложенка од тих и мир или оној сто сака тивок,спокоен мир

Неколку машки имиња

(Кликнете на името за значењето)

Бојан >>Илија >>
Михаил >>Дамјан >>
Стефан >>Живко >>
Тихомир >>Филип >>
Кирил >>Сотир >>

Неколку женски имиња

(Кликнете на името за значењето)

Теодора >>Малина >>
Сунчица >>Маја >>
Матеја >>Софија >>
Јулијана >>Емилија >>
Жаклина >>Гордана >>

Најомилени и најмалку омилени имиња

Кои имиња на нашите корисници најмногу и најмалку им се допаѓаат?

Погледајте ја листата >>
Анкета

Работа.
пеперутка16

Кога почнавте да работите по породувањето?