|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Pomos od iskusni
14.1.2019 23:55:39   
Anonimen
Zdravo za sitee 😊 imam problem so zabremenuvanje vo brak sum 3 godini pred edna godina veke jas i maz mi sakame da imame bebence bev vo ginikolog vo skopje i vo svedka mi kazaale sve e okej i so mene i so maz mi no nikako da zabremenam i postojano mislam za bebe ve mol pomoc od iskusni majki❤️

< Поракaта ја уредил Палешка РР -- 16.1.2019 8:15:24 >
  Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Pomos od iskusni
14.1.2019 23:56:49   
Anonimen

ИЗВОРНА ПОРАКА: Anonimen

Zdravo za sitee 😊 imam problem so zabremenuvanje vo brak sum 3 godini pred edna godina veke jas i maz mi sakame da imame bebence bev vo ginikolog vo skopje i vo svedska mi kazaale sve e okej i so mene i so maz mi no nikako da zabremenam i postojano mislam za bebe ve mol pomoc od iskusni majki❤️
< Поракaта ја уредил Палешка РР -- 16.1.2019 8:15:40 >

(Одговор на членот Anonimen)
  Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Pomos od iskusni
16.1.2019 8:18:56   
Палешка РР
Здраво Анонимен

Штом двајца гинеколози ви потврдиле дека се е во ред со вас, бременоста ќе си дојде. Следете ги советите од лекарите и немојте многу да се оптоварувате, мислете позитивно и се ќе биде во ред. Среќно!

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот Anonimen)
Непосредна врска до пораките: 3
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:


Анкета

Алкохол
predrag

Пиеш ли алкохол?

Само кога прославувам.. (64%)

Да, ми се допагја вкусот (14%)

не, никогаш (21%)


Број на сите гласови: 104

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!