|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Однос снаа-свекрва
25.10.2017 18:47:15   
Margaritka0
Zdravo do site prijateli na forum pa me interesira mislenje za odnosot so snaite i svekrvite kako vi odi dali site svekrvi se veaterki :D

< Поракaта ја уредил lukajana RR -- 15.4.2018 23:50:10 >
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Odnos snaa-svekrva
15.4.2018 22:07:03   
Veronica_Lia
Zdravo od mene user posted image

Gledam temava ne e voopshto aktivna, samo zapocnata, pa si rekov da go 'skrsham' mrazot. So mm sme vo brak vekje 2god. Moram da kazam najiskreno deka ne mozam da se pozalam od svekrvata, nitu od svekorot, grev bi bilo. Za odnosot snaa-svekrva, imame mnogu korekten i fer odnos, ne sme mnogu bliski, no zenata e sekogash navistina fer, spremna da pomogne bez da ceka da se pobara toa od nea i mnogu pravedna kon site. Voopshto ne e nametliva, nitu pak saka da dominira i da se istakne kako da e nad mene(toa kako shto znam e problem megju povekjeto snai svekrvi), no jas iskreno go pocituvam nejzinoto mislenje, nejzinoto zivotno iskustvo, nemam problem da ja prasham za mislenje ili nekakov sovet, a mojata pocit ja zasluzuva so samoto toa shto e majka na covekot shto go sakam.

(Одговор на членот Margaritka0)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Odnos snaa-svekrva
16.4.2018 8:43:07   
Палешка РР
Veronica_Lia супер, ретки се таквите свекрви user posted image

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот Veronica_Lia)
Непосредна врска до пораките: 3
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:


Анкета

Ime za moeto bebence
vanessa30

Bidejki uste ne go zanam polot, ama eve dve anketi so izbor na masko i zensko ime. Prvo zenski iminja

Simona (18%)

Sara (25%)

Viktorija (12%)

Violeta (2%)

Despina (9%)

Mihaela (34%)


Број на сите гласови: 160

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!