|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 3 [4]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Косопасец
23.7.2020 11:39:38   
Edii
Zdravo. Moze li da mi go pratite brojot od covekot od Resen na e-mail kazimoskie@gmail.com Fala mn pozdrav

(Одговор на членот Azeret)
Непосредна врска до пораките: 76
   RE: Косопасец
3.9.2021 23:21:08   
Кукла
Здраво може да ми го пратите бројот на човекот од Ресен што лечи косопаат


(Одговор на членот Edii)
Непосредна врска до пораките: 77
   RE: Косопасец
22.11.2021 20:09:44   
12345**
Здраво дали може во ПП да ми го пратеш бројот од човекот од ресен

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 78
   RE: Косопасец
22.11.2021 20:11:12   
12345**
Здраво дали може да ми го дадете бројот од човекот од ресен

(Одговор на членот Кукла)
Непосредна врска до пораките: 79
   RE: Косопасец
22.11.2021 20:13:07   
12345**
Здраво! Дали може да ми дадеш број од човекот од ресен кој лекува косопадец?

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 80
   RE: Косопасец
25.11.2021 19:13:24   
Палешка РР
Бројот е (ако е сеуште тој) 047 453 698 Човекот се вика Борче. Ако му е сменет бројот лесно ќе го најдете живее во центар, на главниот пат од Битола накај Охрид (во центарот на РЕсен) после шеталиштето од лева страна има самопослуга Мајски цвет и куќата нивна е одма до самопослугата.

Поздрав,

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот 12345**)
Непосредна врска до пораките: 81
   RE: Косопасец
29.1.2022 10:28:29   
Bosko5555
Zdravo, ako moze brojot od covekot od Resen koj lekuva kosopasec, pozdrav i odnapred blagodaram. 🙂

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 82
   RE: Косопасец
29.1.2022 10:44:22   
Кукла
Zdravo taj fiksniot broj ne postoe smenet e dali nekoj go znae mobilniot na covekot od resen sto lekuva kosopast


(Одговор на членот Bosko5555)
Непосредна врска до пораките: 83
Страница:   <<   < Претходна страница  1 2 3 [4]
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 3 [4]
Оди на:


Анкета

Вода за деца.
пеперутка16

Мамички, колку месеци варевте вода за вашите бебиња?