|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  3 4 [5] 6 7   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Детски колички
29.5.2011 21:23:51   
marina82
Kade mozam da najdam kolicki od HAUCK vo Skopje?

(Одговор на членот marina82)
Непосредна врска до пораките: 101
   RE: Детски колички
30.5.2011 16:21:27   
dostickage
vo bertoni vo aerodrom.vednas do enci menci.

(Одговор на членот marina82)
Непосредна врска до пораките: 102
   RE: Детски колички
10.6.2011 1:07:11   
Lidina

ИЗВОРНА ПОРАКА: AnnaMolly

Вчера ја најдов истата во ГТЦ во една продавничка за 3.500, а денес во К. Вода ја видов истата за 3.750. И му викам на продавачот: Добро, фала, ќе размислам. И тргнав да си одам. И тој ми вика: А да не ја виде на друго место? Колку пари беше таму? Му реков дека била 3.500 и ми ја даде за 3.400 user posted image user posted image user posted image

Анамоли со здравје да си ја служите количката, а каде ја најде во К.Вода? user posted image Може да ми објасниш, јас таму живеам ама немам најдено продавница за колички user posted image изгледа немам појма кај да барамuser posted image

(Одговор на членот AnnaMolly RR)
Непосредна врска до пораките: 103
   RE: Детски колички
10.6.2011 13:09:09   
AnnaMolly RR
Лидина, во Локо Кроко ја најдов, се наоѓа после домот за слепи од лева страна. Карши дисконтот Макси Д му доаѓа. Има мноооогу голем избор на колички.

А каде си ти во К. Водаа? Јас таму работам, ајде да пиеме кафе на мини дружба user posted image


_____________________________

Live and let live

(Одговор на членот Lidina)
Непосредна врска до пораките: 104
   RE: Детски колички
10.6.2011 18:57:56   
Lidina
Fala ti Anamoli jas ziveam kaj diskontot TIneks kaj prvomajska, kazi kade, koga za kafe jas sum za druzbauser posted image

(Одговор на членот AnnaMolly RR)
Непосредна врска до пораките: 105
   RE: Детски колички
27.6.2011 19:58:17   
Annet
пријателки ај помагајте,која боја да си ја купам,ги сакам сите,ама мислам дали зелена или плава иако е девојче бебето.........мислам да си ја користам и понатаму здравје боже за 2user posted image user posted image
ИЗВОРНА ПОРАКА: Annet

jas gledav sega vo MEGASTORE interesni kolicki i gr raboti.ima edna kolicka na Chipolino -Leo se vika,me interesira dali nekoj imal vakva kolicka i dali e zadovolen,ne e skapa a bas mi e ubavka,ne mislam da kupuvam skapa mnogu kolicka ama sepak da e ubava da ne mi se raspadneuser posted image user posted image user posted image

user posted image
user posted image   user posted image
user posted image

Овој артикал не е оценет. 5500,00 ден.



(Одговор на членот Annet)
Непосредна врска до пораките: 106
   RE: Детски колички
27.6.2011 20:17:18   
prettygirl
nie denes se podnovivme so kolicka chipolino

user posted image




< Поракaта ја уредил Тања -- 27.6.2011 22:10:31 >


_____________________________

Ona sto moze da go donese momentot, ne moze ni celiot zivot

(Одговор на членот Annet)
Непосредна врска до пораките: 107
   RE: Детски колички
27.6.2011 20:48:23   
Annet
mnogu e ubava kolickata, so zdravje dasi ja koristite;-)))))

(Одговор на членот prettygirl)
Непосредна врска до пораките: 108
   RE: Детски колички
27.6.2011 21:24:47   
lilicka
Ние имам иста ваква количка Чиполино розевка многу е убаваuser posted image
уште не сме ја пробале се надевам дека добро ќе не служи....до сега сите што ја имаат се фалат од неаuser posted image
Едвај чекам да ја пробаме!!!user posted image

(Одговор на членот Annet)
Непосредна врска до пораките: 109
   RE: Детски колички
27.6.2011 21:26:25   
prettygirl
fala poubava da vi se vratiuser posted image

_____________________________

Ona sto moze da go donese momentot, ne moze ni celiot zivot

(Одговор на членот marina82)
Непосредна врска до пораките: 110
   RE: Детски колички
28.6.2011 9:04:14   
Maca25
многу убава количка. со здравје да си ја возите малата user posted image во неа!

_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот prettygirl)
Непосредна врска до пораките: 111
   RE: Детски колички
28.6.2011 9:53:05   
Yummy Mammy
Dali nekoj ima iskustvo so ovie kolicki? Jas sum gi videla samo vo Grcka, nemam poima kakvi se vo praksa, samo mnogu mi se svigase sto se so visoki racki, nameneti za visoki luge user posted image
Ima li nekoj vakva i od kade ja kupi?
user posted image  user posted image

Izvinete, se obiduvam da gi smalam slikive da ne zafakaat pola strana, ama nesto ne moze

< Поракaта ја уредил Yummy Mammy -- 28.6.2011 9:58:32 >


_____________________________

There are no strangers, just friends you haven''t met yet!

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 112
   RE: Детски колички
28.6.2011 12:00:12   
topce
количките ги имам видено во рамстор долу во подрум во продавницата се продаваа и ламби меѓутоа мислам дека 1 година како не се таму веќе. иста продавница имаа и во центар во делот накај собрание после unique за козметика продавницата што е. за цена незнам ние земавме на кико количка и топ ни се погоди за висината наша user posted image

(Одговор на членот Yummy Mammy)
Непосредна врска до пораките: 113
   RE: Детски колички
28.6.2011 15:42:00   
jana81
jas se odluciv za CAM cmbi family modelot so transporter i tvrda korpa koi mozebi ke mi ostanat ne mnogu iskoristeni ama mn mi se sviga pa ako ima nekoj iskustvo so ovie kolicki ne ka pise dali ste zadovolni i dali vredat za parite pozd

(Одговор на членот topce)
Непосредна врска до пораките: 114
   RE: Детски колички
28.6.2011 15:59:31   
bebe82
Јас имам Кам и сум презадоволна. Само јас ја немам корпата бидејќи навистина мислам дека е непотребна (и стварно не ми ни затреба).

(Одговор на членот jana81)
Непосредна врска до пораките: 115
   RE: Детски колички
28.6.2011 18:06:46   
jana81
pa jas najvise sakam da ja zemam korpata za denski da si spie vo nea vo dnevna dodeka e epten malo da ne go nosam vo spalna vo krevetce
prvo planirav nekoja lulka za vo dnevna da ne go ostavam taka po trosed dvosed ama posto ne najdov toa sto barav zatoa se odluciv da ja zemam i korpata pozd

(Одговор на членот bebe82)
Непосредна врска до пораките: 116
   RE: Детски колички
28.6.2011 21:48:32   
bebe82
denski da si spie vo nea vo dnevna dodeka e epten malo da ne go nosam vo spalna
ИЗВОРНА ПОРАКА: jana81

pa jas najvise sakam da ja zemam korpata za denski da si spie vo nea vo dnevna dodeka e epten malo da ne go nosam vo spalna vo krevetce
prvo planirav nekoja lulka za vo dnevna da ne go ostavam taka po trosed dvosed ama posto ne najdov toa sto barav zatoa se odluciv da ja zemam i korpata pozd



Од искуство, што помало си го научиш во краветче подобро. Јас на почеток ја оставав во краветче и преку ден, а после кога се научи во дневна во релаксатор, па после на двоседот сакаше да спие, никако нејќеше во креветче. Едвај после пак ја научив во креветче а не во дневна да спие.

(Одговор на членот jana81)
Непосредна врска до пораките: 117
   RE: Детски колички
5.7.2011 12:05:30   
Annet
mozebi sum dosadna so kolickava moja sto neznam kakva da bide...ama me intersira dali nekoja od vas ima koristeno kolicka Karol-moni?

админ: постот е уреден. Забрането линкување/рекламирање други страни!








< Поракaта ја уредил Viktori RR -- 16.7.2011 9:48:43 >

(Одговор на членот bebe82)
Непосредна врска до пораките: 118
   RE: Детски колички
16.7.2011 9:54:35   
Felly RR
Анет ние имаме таква количка и  за парите што ја плативме - задоволна сум. Еве веќе втора година ја користимеuser posted image


_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот Annet)
Непосредна врска до пораките: 119
   RE: Детски колички
1.8.2011 16:11:56   
AnnaMolly RR
Јас сум тотално разочарана од нашата количка! Ја купивме пред два месеци, предните тркалца ако ги пуштам да ротираат тера на лево количката и се борам со нејзе додека ја возам. А ако ги закочам да бидат фиксни добро вози. Горе кај рачката има една кутија, се скрши шрафот. Гумата на рачката се лизга надолу... Ужас! Сега во Прилеп и со majmunce зборувавме за тоа, иста количка има и кај нејзе истиот проблем со тркалата! 

_____________________________

Live and let live

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 120
   RE: Детски колички
1.8.2011 16:13:42   
AnnaMolly RR
ИЗВОРНА ПОРАКА: Pepelaska###

И ние имаме ваква иста, супер е барем за мене пошто сама си се шетам и можам да ја кревам кај сакам , е сега нешто ми кочат колцата предни незнам што им е ама изгледа е нешто заглавено, создравје да се вози Филип ,


Еве истото и кај Пепелашка! Значи тоа е маана на сите колички од Бертони!


_____________________________

Live and let live

(Одговор на членот Pepelaska *)
Непосредна врска до пораките: 121
   RE: Детски колички
4.8.2011 12:22:59   
dostickage
jas imav kolicka od pierre cardin.ne bev zadovolna voopsto no bidejki imavme specificna situacija i taa brkase rabota.Se dodeka eden den ne se ukoci skros...
posle si kupivme nova od enci menci , chicco multiway.kolickata e zakon!ima dupli trkala i napred i nazad,rotiracki se i ednote i drugite i moze da se vozi i na sneg i na plaza.na sneg ja isprobavme i bese top!da ne veruvas ama stvarno bese zakon.
si ima pozicii od lezecka za novorodence pa se do sedecka.ima zimska prekrivka,ubava debela za nozete i deloto i plus kabanica za dozd.ergonomsko pernice za glavata,lesna,lesna za sklopuvanje ,so UV zastita za nad glavata,se pravi od skros zimska do skros letna bidejki i se vadat site delovi. mislam deka masta i ja izvadivme :-)
chicco si e chicco!
djabe imavme kolicka koga ja preplativme ... dve tri raboti kupivme malce poeftini i istite gi preplativme duplo posto posle novi raboti kupuvavme ...
toplo ja preporacuvam.i ne e skapa :-)

(Одговор на членот AnnaMolly RR)
Непосредна врска до пораките: 122
   RE: Детски колички
4.8.2011 12:38:06   
Natasa981
dostickage, a kolku ja plativte kolickata? i dali e pogodna za novorodence?

_____________________________

Моќните нешта доаѓаат од малите почетоци - Џон Драјден

(Одговор на членот dostickage)
Непосредна врска до пораките: 123
   RE: Детски колички
4.8.2011 23:05:16   
Natuska85
Наташа еве ја количката
user posted image . И ние ја имаме истата и сум презадоволна досега од неа, а не ја плативме ич скапо околу 8.000 ден негде. И да  одоговара за новороденче.Топло ја препорачувам на секој.


_____________________________

"Whoever said that money doesn.t buy happiness didn.t know where to shop."

(Одговор на членот Natasa981)
Непосредна врска до пораките: 124
   RE: Детски колички
4.8.2011 23:55:18   
vida
lelee ke go zamolam mm ako saka da se smiluva i da kupime kolicka kako na Natuska85 naj mnogu mi ostavi vpecatok toa sto e so dupli trkala i napred i nazad i rotiraat i ednite i drugite.Nie zemavme kolicka od bebe supermarket i voopsto ne sum zadovolna.Kupivme se od tamu i od se sum zadovolna ama od kolickata voopsto.Ja plativme 12 500 so transporter sin mi ima 4 i pol meseci eve neka ja koristime aktivno 4 meseci i cela e rasklatena mislis 4 deca izrasnale so taa kolicka.Ima dve pozicii na naslonot i toa lezecka i sedecka nisto izmegju.Sin mi saka se da ima pod kontrola da gleda a da go sednam rano e pa ke moram po brza postapka da kupam nova kolicka...Se izvinuvam sto vaka detalno ama morav da se pozalam na nekoj user posted image

(Одговор на членот Natuska85)
Непосредна врска до пораките: 125
Страница:   <<   < Претходна страница  3 4 [5] 6 7   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  3 4 [5] 6 7   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

/
Jana9

Dali ste mrzliva licnost?

Da (0%)

Ne (100%)


Број на сите гласови: 2

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!