|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  15 16 17 18 [19]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Детски колички
20.12.2015 14:07:34   
Hopeful RR
Melanija RR, во Солун мене најмногу ми се допаѓа bebe home, имаат и сајт. Исто супер снабдени се Prenatal, накај Икеа, а има и еден тон други, ако одиш таму, нема утка, насекаде ги има, само во Cosmos еден куп.

_____________________________

Обиди 2,5 години
HSG, HSC, отстранет септум, IUI x4, IVF успешно :)
2015 user posted image user posted image

(Одговор на членот Bea)
Непосредна врска до пораките: 451
   RE: Детски колички
20.12.2015 16:46:29   
lolla RR
И ако смееме да прашаме за кого ви треба тоа инфo if you know what i mean... Меланија

Bea со убаво да си ја возите количката.

(Одговор на членот Hopeful RR)
Непосредна врска до пораките: 452
   RE: Детски колички
21.12.2015 8:55:36   
Kvisko
Bea со здравје да се возите со количката. Штом вас ви сд допаѓа добар е изборот. Колку што гледам ептен ја има по улициве таа количка сигурно е добра.

(Одговор на членот lolla RR)
Непосредна врска до пораките: 453
   RE: Детски колички
21.12.2015 13:35:03   
Hopeful RR

ИЗВОРНА ПОРАКА: lolla

И ако смееме да прашаме за кого ви треба тоа инфo if you know what i mean... Меланија

Bea со убаво да си ја возите количката.


Да, Melanija RR, да не имаш нешто да пријавиш? user posted image

_____________________________

Обиди 2,5 години
HSG, HSC, отстранет септум, IUI x4, IVF успешно :)
2015 user posted image user posted image

(Одговор на членот lolla RR)
Непосредна врска до пораките: 454
   RE: Детски колички
21.12.2015 14:51:54   
Melanija RR
user posted image Немам за пријавување за познаничка прашувам user posted image фала што помисливте user posted image

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот Hopeful RR)
Непосредна врска до пораките: 455
   RE: Детски колички
25.12.2015 14:38:56   
Kvisko
Девојки јас добив на користење Cam количка за по дома (гломазна е без трјала што се вртат ама е со корпа) за да може да биде преку ден бебето поблиску до мене и коска е количката. За тие што сеуште гледаат колички гледајте и Cam оваа ептен добро издржала неколку деца и и блиску две децении.

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 456
   RE: Детски колички
18.1.2016 13:15:29   
Aprili
Zdravo, moze da mi kazete kade moze da najdam PegPerego kollicka?

(Одговор на членот Kvisko)
Непосредна врска до пораките: 457
   RE: Детски колички
18.1.2016 14:43:26   
Bea
Во МК нема Peg Perego и јас барав секаде.
Kvisko мислам од Солун дека купи Peg Perego.

(Одговор на членот Aprili)
Непосредна врска до пораките: 458
   RE: Детски колички
18.1.2016 15:05:36   
Aprili
I jas barav sekade ili Peg Perego ili Jane ama nema nikade. A znaete vo Solun vo koga prodavnica moze da gi ima?

(Одговор на членот Bea)
Непосредна врска до пораките: 459
   RE: Детски колички
23.1.2016 12:46:03   
Kvisko
Јас напишав пост ама нешто не го гледам па еве пак инфо. Ние нашата Peg Perego количка ја купивме во Bebemaison тоа е карши One Salonica а ги има и во Prenatal (има на повеќе места пр Цимиски, Космос, кај аеродромот).

(Одговор на членот Aprili)
Непосредна врска до пораките: 460
   RE: Детски колички
23.1.2016 13:23:14   
Bea
Дечки, можам ли фа исперам навлака од транспортер во машина на 30? На мојов вика Т да не надминува 30 степени заради лепени делови и да се испере на рака. Јас мислам во машина да го пикнам :) ама да си прашам прво тука.

(Одговор на членот Kvisko)
Непосредна врска до пораките: 461
   RE: Детски колички
23.1.2016 13:53:03   
lolla RR
Ние се исправме во машина на 30 delicates програма. Ајде со лесно Беа.

(Одговор на членот Bea)
Непосредна врска до пораките: 462
   RE: Детски колички
23.1.2016 14:16:12   
Hopeful RR
Слободно фрлај во машина user posted image

_____________________________

Обиди 2,5 години
HSG, HSC, отстранет септум, IUI x4, IVF успешно :)
2015 user posted image user posted image

(Одговор на членот lolla RR)
Непосредна врска до пораките: 463
   RE: Детски колички
14.2.2016 18:22:34   
Kvisko
Денес бевме на прва прошетка и количката ептен добро се покажа. Супер е управлива баш како што ја кажуваа лесно се врти и маневрира а големите задни тркала се супер за дупки по скопски тротоари. Од мене препорака за Peg Perego Book Plus 5. Ако не таа количка препорака за големи задни тркала.

(Одговор на членот Hopeful RR)
Непосредна врска до пораките: 464
   RE: Детски колички
14.2.2016 20:10:22   
gina
nie kupivme kolicka na Lorelli uste letoska apolo set so se transporter i torbica me i nteresira dali e ima nekoj vakva kolicka sum zadovolna jaka kolicka e niz dupki kako traktor ama koga ce e svrtam rackata za da go gledam bebeto e togas e teska za vozenje samo pravo vozi nemozam ni da ja potkacam ni da zavrtam za negde se prasuvav moja da ne se pogodi takva ili takvi se user posted image

(Одговор на членот Kvisko)
Непосредна врска до пораките: 465
   RE: Детски колички
16.2.2016 17:12:20   
Felly RR
Gina, тоа е изгледа маана на сите колички на кои се врти рачката. И ние имаме таква само др модел и кога рачките се во таа насока предните тркала доаѓаат фиксни а задните се ротирачки што многу баш и не е лесно за управување. Др е кога е обратно.

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот gina)
Непосредна врска до пораките: 466
   RE: Детски колички
17.2.2016 18:10:49   
gina
imase i bez rackata da se vrti a ova moja bese poskapa poradi toa sto znaci gabe plativ plus koga samo od edna strana e vozam

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 467
   RE: Детски колички
19.2.2016 14:32:07   
Veronica_Lia
Ajde i jas da se javam na temava :D nie pred nedela dena kupivme kolicka od Enci Menci, modelot e Lea na Cangaroo :D bese na akcija i ja plativme 7690den sosve transporter :D nekolku pati do sega shetavme i super mi izgleda, pa za podolgi destinacii ke vidime zdravje..

(Одговор на членот gina)
Непосредна врска до пораките: 468
Страница:   <<   < Претходна страница  15 16 17 18 [19]
Страница: <<   < Претходна страница  15 16 17 18 [19]
Оди на:


Анкета

Доење.
пеперутка16

Колку долго доеше?