|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  8 9 [10] 11 12   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Сакаме две црти
16.2.2010 9:04:53   
vezilka RR
..што вика кумата моја..ако и по толку навивање не се појават тие две црти, стварно срам да им е, ќе им се налутам..:)

(Одговор на членот BEBICA)
Непосредна врска до пораките: 226
   RE: Сакаме две црти
16.2.2010 10:38:15   
BILE.F
Везилка, само позитивна мисла! Ти праќам позитивна енергијаuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Пред да скокнеш, кажи оп!

(Одговор на членот vezilka RR)
Непосредна врска до пораките: 227
   RE: Сакаме две црти
16.2.2010 10:48:33   
Cacko
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот BILE.F)
Непосредна врска до пораките: 228
   RE: Сакаме две црти
16.2.2010 11:13:41   
Палешка РР
Сакам две цртиииииииии кај везилка user posted image
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот Cacko)
Непосредна врска до пораките: 229
   RE: Сакаме две црти
16.2.2010 11:22:29   
kasapce
ako moze nekoj da mi kazit dali se uste mozam da se nadevam user posted image
dva testa napraviv negativni bea edniot go naprajv mnogu brzo posle edna nedela od beljata hehe a drugiot go naprajv posle dve nedeli i nistouser posted image gradive me bolet trebase da dobijam na 12ti so odgled na to so minatiot mesec dobiv na 17 ama mi ida 5dena unazat dali mi kasni ili ne mnogu sakam da ostanam bremena dali da napram test uste eden ili da odam na lekar da proveram posto sum mnogu nestrpliva ama nesto kako vo mene da veli deka sum taka se osekam ili sepak e to od pregolema zelba da sum neznam fala ako mi odgovorite

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 230
   RE: Сакаме две црти
16.2.2010 11:27:59   
kasapce
inace se vikam kristina a ova kasapce mi e od maz mi taka me vika hahah ke mi znaci sekoe mislenje sto ke mi go dajte pozdrav do site

(Одговор на членот kasapce)
Непосредна врска до пораките: 231
   RE: Сакаме две црти
16.2.2010 11:42:33   
Весна
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image Ајде две цртички за Везилка!!! Ајде user posted image !

(Одговор на членот kasapce)
Непосредна врска до пораките: 232
   RE: Сакаме две црти
16.2.2010 11:45:37   
Весна
Туку, касапче ( user posted image ме смее твојот ник user posted image ) почекај мила уште некој ден и потоа тркум по беби тест. До тогаш посакувам да не добиеш! user posted image

(Одговор на членот Весна)
Непосредна врска до пораките: 233
   RE: Сакаме две црти
16.2.2010 11:52:21   
Еца
Сакааааааааааааам две цртииииииии за Везилка, за Касапче, за Ноне, МиленаТ, Мира, Мами (упс грешка Мамиuser posted image ) ајде две црти нека се појават кај сите кои очекувате да видите user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот Весна)
Непосредна врска до пораките: 234
   RE: Сакаме две црти
16.2.2010 11:52:42   
arh_diz
kasapce ti posakuvam da si vidis dve crtki.Mnogu rano si gi pravela testovite. testot najdobro e da se napravi nautro

_____________________________

Биди тоа што си

(Одговор на членот Весна)
Непосредна врска до пораките: 235
   RE: Сакаме две црти
16.2.2010 11:59:40   
kasapce
testovite gi napraviv nautro legnuvam so misla deka sepak ima nesto prekrasno vo mene i srekno zaspivam nesakam da se razocarvam mladi sme zdravje ke ni dade gospod samo ete jas i maz mi se ponasame kako da sum heheh nema poubo custvo od to sepak ke se nadevam i sto mi preporacvite da napram kazete mi da znam premnogu sum nstrpliva i za testot cekav nekade 1min da kazi mozda trebase poveke ke zemam pak deneska ako ne pa ke vidam utre sabajle pak da napravam me svakate neli premnogu sum nestrpliva a i za gradive so mi se vaka zgolemeni i me bolat tuka se cudam zato so pred da dobijam me bolele ama dva tri dena a dve nedeli nikogas fala vi na site so mi pisavte mi znaci mnogu pozdravce do siteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот arh_diz)
Непосредна врска до пораките: 236
   RE: Сакаме две црти
16.2.2010 14:34:10   
Bogdancanka
ajde posakuvam na site sto posakuvame dve crti da ni se ostvari zelbatauser posted image user posted image user posted image
sakam,sakam user posted image user posted image


_____________________________

Човек не мора секогаш да биде херој ама може секогаш да е човек........

(Одговор на членот kasapce)
Непосредна врска до пораките: 237
   RE: Сакаме две црти
18.2.2010 10:14:03   
kasapce
nemauser posted image user posted image

(Одговор на членот Bogdancanka)
Непосредна врска до пораките: 238
   RE: Сакаме две црти
18.2.2010 10:17:40   
big_mama817
не очајувај касапче ќе има следниот месец само вие двајца сакај те се и не мислете на тоа

_____________________________

Децата се најголемо богаство :)

(Одговор на членот kasapce)
Непосредна врска до пораките: 239
   RE: Сакаме две црти
18.2.2010 10:18:52   
Cacko
ne se sekiraj,sve ke si bide,samo veruvaj i ne se nervirajuser posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот big_mama817)
Непосредна врска до пораките: 240
   RE: Сакаме две црти
18.2.2010 10:21:17   
kasapce
fala za utehata no sepak se nadevam 

(Одговор на членот Cacko)
Непосредна врска до пораките: 241
   RE: Сакаме две црти
18.2.2010 10:24:05   
pacuvce

ИЗВОРНА ПОРАКА: kasapce

nemauser posted image user posted image


Мило наше kasapce,ајде главата горе...

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Love is in the air

(Одговор на членот kasapce)
Непосредна врска до пораките: 242
   RE: Сакаме две црти
18.2.2010 10:30:03   
mami
Ајде касапче, ке биде..без очајување молам...смо напред, главата горе и замислувај си го бебулчето како уште следниот месец ке почне да расте..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот pacuvce)
Непосредна врска до пораките: 243
   RE: Сакаме две црти
18.2.2010 10:30:23   
kasapce
user posted image user posted image user posted image user posted image vo pravo ste ima vreme za se pozdravce do site

(Одговор на членот pacuvce)
Непосредна врска до пораките: 244
   RE: Сакаме две црти
18.2.2010 16:43:57   
vezilka RR
касапче, без разочарување, идеме понатака....Нареден месец ќе биде!

(Одговор на членот kasapce)
Непосредна врска до пораките: 245
   RE: Сакаме две црти
19.2.2010 10:02:55   
mami
Поракава ми стигна по маил...

Од Бисенце
Hi na site, stranicata e super ja citam veke neko vreme (otkoga resivme deka sakame dve crti). Mi treba mala pomos. Gi ispocituvame plodnite denovi i mi docni tri dena (inaku ciklusot mi e redoven).Snosti pravevne test i dvata izlegoa slabo pozitiven. Dali e rano uste,uste kolku da cekam, koga da posetam doktor?  Odnapred Blagodaram na site!

(Одговор на членот vezilka RR)
Непосредна врска до пораките: 246
   RE: Сакаме две црти
19.2.2010 10:09:38   
biljana16
Biserce aj so sreka neka ti e. Stom testot pokaza dve crti sigurno si bremena. Moj sovet ti e da pojdes na lekar za 3-4 dena i da ti ja potvrdat bremenosta togas na eho sigurno se ubavo ke se gleda. Pa otkako ke ja potvrdis bremenosta pisi ni.

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 247
   RE: Сакаме две црти
19.2.2010 11:07:15   
jasmina 25
biserce izmeri bazalna temperatura i ako ti e nad 37 togas 100%  si bremena.. a cuvstvuvas li nesto? poz i se najdobro

(Одговор на членот biljana16)
Непосредна врска до пораките: 248
   RE: Сакаме две црти
19.2.2010 18:50:01   
kasapce
dali e mozno i posle tri testa negativni obratno da bidit rabotavauser posted image user posted image user posted image seuste mi kasni 

_____________________________

Postoi edna ljubov koja nikogas nema i ne moze da izneveri: toa e majcinska ljubov

(Одговор на членот jasmina 25)
Непосредна врска до пораките: 249
   RE: Сакаме две црти
19.2.2010 21:55:51   
jasmina 25
kasapce kolku dena ti kasni?i jas sabalje napraviv test i kaj mene nemase user posted image no mene ne mi kasni treba da mi dojde na 25 uste 1 nedela ama testot bese za rano otkrivanje na bremenosta no ne mi se veruva da sum bremena stom nemase user posted image ...ti vidi ako ne ti dojde vikendov odi na bolnica....redovna menstruacija si imala?kolku dena ti ima najmnogu kasneto?se nadevam deka testovite bile gresni i bremena si ti go posakuvam toa od srce.poz

(Одговор на членот kasapce)
Непосредна врска до пораките: 250
Страница:   <<   < Претходна страница  8 9 [10] 11 12   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  8 9 [10] 11 12   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Што да дознаете.
пеперутка16

Кога би носеле тројки, што би направиле?