|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1] 2 3 4 5   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Денес го добив позитивниот одговор!
2.9.2010 10:51:27   
Bogdancanka
Денес е мој ден,среќна сум пресреќна конечно добив позитивен одговор од фондот за инвитро преку фондотuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image немам зборови да ви опишам колку сум среќна,е сега со господ напред може да се обратам до некоја клиника и да се надевам наuser posted image илиuser posted image

еве тука можеме пишуваме сите кои добиле позитивен одговор од фондот


им посакувам на сите кои чекаат одговор од фондот да го го добијат што побрзо се разбира позитивенuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Човек не мора секогаш да биде херој ама може секогаш да е човек........
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Денес го добив позитивниот одговор!
2.9.2010 10:58:33   
Палешка РР
Со среќа мила, многу се радувам за тебе!
Ајде сега што побрзо да бидеш наша user posted image user posted image


_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот Bogdancanka)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Денес го добив позитивниот одговор!
2.9.2010 10:59:35   
beki RR
user posted image user posted image user posted image user posted image   Суперррррррррррр.... ти поскаувам да биде успешно и наскоро да иамте user posted image илиuser posted image   .
user posted image user posted image

(Одговор на членот Bogdancanka)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: Денес го добив позитивниот одговор!
2.9.2010 11:13:42   
vezilka RR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Богданчанка!!!!! Со ваква вест и мене ми е среќен денот. Од се срце ти посакувам сега кога се веќе изгледа реално што побрзо да ги видиш user posted image . Ајде, ти фрлам вода за среќа user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот beki RR)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: Денес го добив позитивниот одговор!
2.9.2010 11:40:04   
prvenka
Cestitki i od mene,bas me izraduvauser posted image user posted image user posted image
Mozes da racunas deka poteskiot del go izode sega ostanuva samo uste da ne izraduvas deka ke imauser posted image user posted image ,a veruvam iskreno od srce deka i takvo nesto ke imauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот vezilka RR)
Непосредна врска до пораките: 5
   RE: Денес го добив позитивниот одговор!
2.9.2010 11:56:51   
Idna mamica
  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


< Поракaта ја уредил Idna mamica -- 2.9.2010 12:02:35 >

(Одговор на членот prvenka)
Непосредна врска до пораките: 6
   RE: Денес го добив позитивниот одговор!
2.9.2010 11:58:49   
Idna mamica
Честитки Богданичанка    user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image(Одговор на членот Idna mamica)
Непосредна врска до пораките: 7
   RE: Денес го добив позитивниот одговор!
2.9.2010 11:59:24   
Anushka
повеќе од еден месец бев на годишен одмор, денес на работа си велам - ај да видам ш`о пра`ат моите РР и таква ПРЕУБАВА вест!!!!!!!!
Богданчанка, да ти даде Господ догодина во Фондот тм мекици да им носи на сите!!!
user posted image

(Одговор на членот Bogdancanka)
Непосредна врска до пораките: 8
   RE: Денес го добив позитивниот одговор!
2.9.2010 11:59:57   
Idna mamica
user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Поракaта ја уредил Idna mamica -- 2.9.2010 12:00:30 >

(Одговор на членот Idna mamica)
Непосредна врска до пораките: 9
   RE: Денес го добив позитивниот одговор!
2.9.2010 12:04:49   
big_mama817
баш сум среќна за тебе Богданичке многу :)

_____________________________

Децата се најголемо богаство :)

(Одговор на членот Idna mamica)
Непосредна врска до пораките: 10
   RE: Денес го добив позитивниот одговор!
2.9.2010 12:31:02   
riba79
user posted image user posted image user posted image So sreka neka ti e Bogdancanka

(Одговор на членот big_mama817)
Непосредна врска до пораките: 11
   RE: Денес го добив позитивниот одговор!
2.9.2010 13:08:08   
majka 79
so sreka bogdancanka!!!!!!!!!!!!!!!!!
sega Gospod da ti e napomos , pa za brzo da ti dade ne ednouser posted image  tukuuser posted image user posted image

(Одговор на членот riba79)
Непосредна врска до пораките: 12
   RE: Денес го добив позитивниот одговор!
2.9.2010 13:27:18   
agnes77
супер, честитки user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  сега си еден голем чекор поблиски до целта user posted image

(Одговор на членот majka 79)
Непосредна врска до пораките: 13
   RE: Денес го добив позитивниот одговор!
2.9.2010 14:42:31   
Bogdancanka
благодарам срцки денес одкако го добив известивањето цело време сумuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image неможам да ви објаснам колку сум среќна,од срце им посакувам на сите што чекаат одговор од фондот да добијат што побрзо и сите да бидеме чекор поблизу до целата,дај боже што побрзо да започнеме со сите подготовки и побрзо да си ги дочекамеuser posted image илиuser posted image имам чуство дека овој пат навистина ќе биде се како што треба,мора да биде само позитивно и напредuser posted image user posted image user posted image поззззз

_____________________________

Човек не мора секогаш да биде херој ама може секогаш да е човек........

(Одговор на членот agnes77)
Непосредна врска до пораките: 14
   RE: Денес го добив позитивниот одговор!
2.9.2010 14:50:54   
cika
cestitki i od mene user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   daj boze sto pbrzo da si vidisuser posted image user posted image i site so o4ekuvame dani se ostvari taa najgolema zelba user posted image ,pozzz do site  . 

(Одговор на членот Bogdancanka)
Непосредна врска до пораките: 15
   RE: Денес го добив позитивниот одговор!
2.9.2010 14:51:42   
Martins mom
user posted image user posted image user posted image user posted image Прекрасна вест user posted image user posted image user posted image Ајде нека е со среќа мила...набргу да имаме уште една user posted image и послеuser posted image или user posted image user posted image

Јеееееее...ми го разубави денот...сега и јас сум  хепиии

_____________________________

Никој не може да го осуди мојот избор, ниту моето мислење. Затоа што никој не ги пробал моите чувства, ниту моите болки.

(Одговор на членот Bogdancanka)
Непосредна врска до пораките: 16
   RE: Денес го добив позитивниот одговор!
2.9.2010 15:01:15   
maripoza
user posted image so sreka i da dade bog na site da vi se ostvari najgolemata zelba bidejki nema nisto poubavo na svet od toa da se bide roditel.pozdrav

(Одговор на членот Martins mom)
Непосредна врска до пораките: 17
   RE: Денес го добив позитивниот одговор!
2.9.2010 15:38:51   
nadica
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
прекрасна вест ми го разубави денот бев таќна а сега се се розево и убаво
баш ми е мило пријателке што побрзо да ги здогледаш user posted image  или user posted image  па заедно да ја поминеме user posted image  и да го дочекаме твоето сонце user posted image  кое `е ти го прави секој ден поубав и посреќен

_____________________________

Завидливите луѓе се хранат со твојата несреќа...
Биди Среќен!...
Нека умрат од глад!!!

(Одговор на членот maripoza)
Непосредна врска до пораките: 18
   RE: Денес го добив позитивниот одговор!
2.9.2010 16:48:16   
Saturn
Баш се радувам на оваа вест. Во најскоро време нека биде user posted image и user posted image (може и близначиња, нели user posted image )

(Одговор на членот nadica)
Непосредна врска до пораките: 19
   RE: Денес го добив позитивниот одговор!
2.9.2010 17:47:53   
babydoll
 bogdancanka ajde  sega sto poskoro da gi vidis i najposakuvanite user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mnogu mi e milo za tebe bidejki ti bese najbrza ringerajka .mi doaga i na mene da user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .pozz i mnogu guski za tebe a sega brzo baraj klinika i da se pocne so rabotata.mi go razubavi denotuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . me interesira samo dali go dobi odgovoror po posta .pozz 

(Одговор на членот Saturn)
Непосредна врска до пораките: 20
   RE: Денес го добив позитивниот одговор!
2.9.2010 17:54:36   
Natasa981
i od mmene cestito,neka ti e so sreka od se srce ti posakuvam!user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Saturn)
Непосредна врска до пораките: 21
   RE: Денес го добив позитивниот одговор!
2.9.2010 18:07:57   
denicka
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Bless and you will be blessed!

(Одговор на членот Natasa981)
Непосредна врска до пораките: 22
   RE: Денес го добив позитивниот одговор!
2.9.2010 18:13:48   
amelbebe
mila prekrasna vest,naskorouser posted image  i da ni bides najubavatauser posted image  na rr i zaedno da go docekameuser posted image ,cestitkiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот denicka)
Непосредна врска до пораките: 23
   RE: Денес го добив позитивниот одговор!
2.9.2010 18:27:54   
Viktori
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Честито, со среќа!


_____________________________

Danger! Ha! I laugh in the face of danger. Ha, ha, ha, ha ...
Мај нејм ис лукс. Жито лукс.

(Одговор на членот amelbebe)
Непосредна врска до пораките: 24
   RE: Денес го добив позитивниот одговор!
2.9.2010 18:50:26   
denim
Cestitam.
Ti predstoi momentot vo zivotot koga ke stanes uste pokompletna i poispolnetauser posted image . Se najubavo ti posakuvam.

(Одговор на членот Viktori)
Непосредна врска до пораките: 25
Страница:   [1] 2 3 4 5   Следна страница >   >>
Страница: [1] 2 3 4 5   Следна страница >   >>
Оди на:


Анкета

dusicka
angelce83

Koe masko ime vi e najubavo?

Kristijan (35%)

Petar (39%)

Ivan (27%)


Број на сите гласови: 322

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!