|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 [3] 4 5   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Денес го добив позитивниот одговор!
3.9.2010 20:44:09   
elle
Многу се радувам за тебе богданчанка, и се си мислам дека догодина ова време пак ќе не израдуваш но со вест дека си донела на свет нов животuser posted image user posted image user posted image
сега за сега чекаме да не известиш што поскороuser posted image
malata mo честитки и за тебе и заедно ќе се молиме за user posted image
babyhope секако дека ја имате нашата подршка и ти и сите кои сакаат user posted image
ВАШАТА СРЕЌА Е И МОЈА СРЕЌА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


_____________________________

Само едно нешто е поубаво од тоа да бидеш жена, а тоа е да бидеш МАЈКА

(Одговор на членот babyhope)
Непосредна врска до пораките: 51
   RE: Денес го добив позитивниот одговор!
3.9.2010 20:46:47   
Bogdancanka
Ти посакувам топло добредојде на ррuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image исто така ти посакувам и пријатна дружба со сите нас...секако дека нема да бидете сами со мт ние сме тука едно големо прекрасно семејство а сега и ти си дел од него,тука сме за сите заедно да ги споделуваме нашите маки и радости....позззз мила ние сме со вас да ве подржиме и ако на било каков начин можеме да помогнеме да ви помогнемеuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Човек не мора секогаш да биде херој ама може секогаш да е човек........

(Одговор на членот babyhope)
Непосредна врска до пораките: 52
   RE: Денес го добив позитивниот одговор!
3.9.2010 22:32:14   
puze
cestitki i od mene za bogdancanka i malata mo i vi posakuvam vo najbrzo vreme da se zapisete vo spisokot na user posted image ringerajki i vo novata godina so po user posted image ili user posted image user posted image bebuvcina.

(Одговор на членот Bogdancanka)
Непосредна врска до пораките: 53
   RE: Денес го добив позитивниот одговор!
9.9.2010 15:15:30   
omorfo89
Ti cestitam Bogdancanka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

[img]http://lb3f.lilypie.com/aJqIp2.png[/img]

(Одговор на членот denim)
Непосредна врска до пораките: 54
   RE: Денес го добив позитивниот одговор!
12.11.2012 11:18:19   
Bogdancanka
денес рано,рано ми почна денот со радост конечно го добив позитивниот одговор од фондотuser posted image user posted image user posted image сега може да се припремам за инвитро постапката

_____________________________

Човек не мора секогаш да биде херој ама може секогаш да е човек........

(Одговор на членот omorfo89)
Непосредна врска до пораките: 55
   RE: Денес го добив позитивниот одговор!
12.11.2012 11:30:23   
dostickage
So novi sili vo novi pobedi user posted image user posted image user posted image
So srekja !

(Одговор на членот Bogdancanka)
Непосредна врска до пораките: 56
   RE: Денес го добив позитивниот одговор!
12.11.2012 11:30:46   
verica p
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Cestitki Bogdancanka i od mene tocno znam kako se osekas ti posakuvam sto pobrzo da si gi vidis svoite user posted image ili user posted image i seto toa da zavrsi so user posted image user posted image .

(Одговор на членот Bogdancanka)
Непосредна врска до пораките: 57
   RE: Денес го добив позитивниот одговор!
12.11.2012 11:36:52   
mila28
Bogdancanka cestitkiuser posted image Ti posakuvam sto poskoro da gi zdogledas tvoite user posted image user posted image

_____________________________

Your children will become what you are; so be what you want them to be

(Одговор на членот verica p)
Непосредна врска до пораките: 58
   RE: Денес го добив позитивниот одговор!
12.11.2012 11:50:24   
Bogdancanka
ви благодарам срцки user posted image user posted image user posted image леле неможам да опишам колку многу се радувам што веќе сум чекор до уште еден предизвик кој се надевам овој пат ќе има позитивни резултати...

_____________________________

Човек не мора секогаш да биде херој ама може секогаш да е човек........

(Одговор на членот mila28)
Непосредна врска до пораките: 59
   RE: Денес го добив позитивниот одговор!
12.11.2012 12:29:46   
vezilka RR

ИЗВОРНА ПОРАКА: Bogdancanka RR

денес рано,рано ми почна денот со радост конечно го добив позитивниот одговор од фондотuser posted image user posted image user posted image сега може да се припремам за инвитро постапката


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Сууууупееееер!! Одлични вести мила. Многу се радувам за тебе! Ајде аирлија!!!

(Одговор на членот Bogdancanka)
Непосредна врска до пораките: 60
   RE: Денес го добив позитивниот одговор!
12.11.2012 12:33:42   
Kockicka
Bogdancanka cestitkiuser posted image so pozitivni misli znam deka slednata godina ke se guskate so user posted image

(Одговор на членот vezilka RR)
Непосредна врска до пораките: 61
   RE: Денес го добив позитивниот одговор!
12.11.2012 13:51:16   
Maria
user posted image user posted image user posted image Богданчанка ти посакувам овој пат Господ да те израдува не со едно туку со user posted image user posted image ,а може и user posted image user posted image user posted image .Искрено се надевам дека овој пат ќе успее.user posted image Со среќа мила.user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Kockicka)
Непосредна врска до пораките: 62
   RE: Денес го добив позитивниот одговор!
12.11.2012 14:10:20   
Luci
Честитки и од менеuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Рани куче да те лае!!!

(Одговор на членот Maria)
Непосредна врска до пораките: 63
   RE: Денес го добив позитивниот одговор!
12.11.2012 15:26:27   
AnnaMolly RR
ЧЕСТИТКИ! Се надевам дека догодина ќе ни пишуваш во темата Бременост, па во Бебе!

_____________________________

Live and let live

(Одговор на членот Luci)
Непосредна врска до пораките: 64
   RE: Денес го добив позитивниот одговор!
12.11.2012 18:11:31   
Maca25
Колку убави вести богданчанка!!!! user posted image Ти посакувам што побргу да ги видиш твоите user posted image мила!!!!! user posted image user posted image

_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот AnnaMolly RR)
Непосредна врска до пораките: 65
   RE: Денес го добив позитивниот одговор!
12.11.2012 19:37:25   
Bogdancanka
уште една благодарам мили рингерајки знаете колку ми значи вашата подршкаuser posted image user posted image user posted image дај боже сите кој долго ги очекуваме фамознитеuser posted image цртки набрзо да си ги видиме

_____________________________

Човек не мора секогаш да биде херој ама може секогаш да е човек........

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 66
   RE: Денес го добив позитивниот одговор!
12.11.2012 20:59:24   
Mammi
Честитки и од мене Богданчанкаuser posted image Ајде само напред и само со и=убави вести да не радуваш

(Одговор на членот Bogdancanka)
Непосредна врска до пораките: 67
   RE: Денес го добив позитивниот одговор!
12.11.2012 21:05:12   
Hunny
Чувствувам дека овојпат ќе ги видишuser posted image user posted image . Ти ја праќам целата среќа на овој светuser posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Mammi)
Непосредна врска до пораките: 68
   RE: Денес го добив позитивниот одговор!
12.11.2012 21:59:05   
gina
Bogdancankaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image cestitki mila od se srce i sto pobrzo da uspees zauser posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Hunny)
Непосредна врска до пораките: 69
   RE: Денес го добив позитивниот одговор!
12.11.2012 22:01:35   
Melanija RR
Богданчанка user posted image user posted image user posted image user posted image со лесно и убаво до user posted image

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот gina)
Непосредна врска до пораките: 70
   RE: Денес го добив позитивниот одговор!
12.11.2012 23:39:14   
kikicka
user posted image user posted image user posted image Ајде Богданчанкааа и ти да се радуваш што поскоро!!!

_____________________________

Најважната работа која таткото може да ја направи за неговите деца, е да ја сака нивната мајка."

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 71
   RE: Денес го добив позитивниот одговор!
13.11.2012 14:49:52   
Pepelaska *
Оваа вест ми го разубави денот, стискаме палци за user posted image

_____________________________

Жената која мисли дека е интелигентна се бори за еднакви права со мажот. Жената која е интелигентна не го прави тоа !

(Одговор на членот kikicka)
Непосредна врска до пораките: 72
   RE: Денес го добив позитивниот одговор!
11.9.2013 21:17:04   
Melanija RR
ИЗВОРНА ПОРАКА: latica

ДЕвојки да ви кажам ВАУЧЕРОТ ми е одобрен позитивноuser posted image до петок ќе стигне писмото.

Поздрав


Со среќа и со лесно до user posted image user posted image

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот Pepelaska *)
Непосредна врска до пораките: 73
   RE: Денес го добив позитивниот одговор!
11.9.2013 22:30:10   
LoveableMe RR
ИЗВОРНА ПОРАКА: LoveableMe RR

E па рингерајки, јас прва да си се пофалам, сама си отидов до Фондот и го замолив девојчето ако ми е одобрено барањето да си го земам, ми побара матичен број и вика да, вчера, еве уште не е пратено, можам да ви го дадам, само да ми потпишете. Така да девојки, еве ме мене го добив мојот ваучер за ИВФ, па следниот месец почнуваме со процедура user posted image user posted image


(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 74
   RE: Денес го добив позитивниот одговор!
11.9.2013 22:32:44   
Bethany
user posted image user posted image
LoveableMe, Latica, со среќа девојки, ви посакувам успешна постапка, да бидете позитивне, полне со надеж и верба, и да ви се исполни посакуваното user posted image

_____________________________

" Maturity is knowing more and more what is worth fighting for, and what is not worth fighting for."

(Одговор на членот LoveableMe RR)
Непосредна врска до пораките: 75
Страница:   <<   < Претходна страница  1 2 [3] 4 5   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 [3] 4 5   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Што да дознаете.
пеперутка16

Кога би носеле тројки, што би направиле?