|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 3 [4]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Кое машко име е најзастапено кај Рингерај...
28.5.2014 14:42:23   
Mila mamicka
Моето најголемо богатство се вика КИРИЛ

_____________________________

Најдобрата работа што еден татко може да ја направи за неговите деца, е да ја сака нивната мајка.

(Одговор на членот Defne90 RR)
Непосредна врска до пораките: 76
   RE: Кое машко име е најзастапено кај Рингерај...
8.6.2016 17:32:02   
^SARA^
Moeto sonce Stefan


_____________________________

*** Верувај во себе ***

(Одговор на членот Mila mamicka)
Непосредна врска до пораките: 77
   RE: Кое машко име е најзастапено кај Рингерај...
9.6.2016 14:22:50   
Veronica_Lia
VEDRAN user posted image

(Одговор на членот ^SARA^)
Непосредна врска до пораките: 78
   RE: Кое машко име е најзастапено кај Рингерај...
9.6.2016 23:45:27   
Cvekelencule
Мојата трета среќа Благој љуби га мајкаuser posted image

(Одговор на членот Veronica_Lia)
Непосредна врска до пораките: 79
   RE: Кое машко име е најзастапено кај Рингерај...
11.6.2016 12:01:08   
marchi
Stefan user posted image user posted image user posted image
koj ne go mrzi da sumira neka presmeta koe ime e najzastapeno.

(Одговор на членот Cvekelencule)
Непосредна врска до пораките: 80
   RE: Кое машко име е најзастапено кај Рингерај...
23.8.2017 23:46:12   
ElenaIlarion
💚Иларион💙

(Одговор на членот Julie1)
Непосредна врска до пораките: 81
Страница:   <<   < Претходна страница  1 2 3 [4]
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 3 [4]
Оди на:


Анкета

Димитар
viki87

Дали Ви се допаѓа името Димитар?

Да (71%)

Не (29%)


Број на сите гласови: 156

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!