|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   СМС пораки - исклучени
6.4.2010 22:28:37   
Julie1
Поради тоа што често СМС пораките беа злоупотребувани, заклучивме дека често имаше постови само заради кредити за СМС пораки, а многу од нас и ги имаат кредитите неискористено, често пати се случуваше да не работат поради некои неочекувани проблеми кои не беа под наша контрола, сметавме дека привремено треба да ја исклучиме оваа фунционалност, додека не најдеме посоодветно решение за користење на истите.

Се надеваме на разбирање од сите вас... Рингераја.мк ке работи и понатака на нови фукнционалности, па и на усовршување и на функционалноста и начинот на користење на СМС пораките во иднина...

_____________________________

And this is my beautiful life ...
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: СМС пораки - исклучени
7.4.2010 0:32:38   
ananikol
So znaci deka moite neiskoristeni 300 i kusurot poraki ke si gi dobijam nazad ili...user posted image

(Одговор на членот Julie1)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: СМС пораки - исклучени
7.4.2010 7:23:56   
ripce
Сеедно ми е и онака не сум искористила ни една порака...

_____________________________

"Кога сте мајка никогаш не сте сами во своите мисли. Мајката секогаш мора да мисли два пати, еднаш за себе и еднаш за своите деца."

(Одговор на членот ananikol)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: СМС пораки - исклучени
7.4.2010 8:27:12   
April
паметно што ги исклучивте...навистина се појавуваа некои чудни никови со по некој чуден коментар, се' заради бесплатна смс...смешно user posted image

(Одговор на членот ripce)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: СМС пораки - исклучени
14.4.2010 20:45:59   
lukas
kolku mi se naogaa tie poraki preku niv na mm mu poracvav da kupva rab koga ke doaga od rabota za da na sekoe da ne mu zvonam da mu smetam na rab  posto mi e stalno priklucen kom....mi nedostigaaat ajde priklucete gi....please...pozz

(Одговор на членот April)
Непосредна врска до пораките: 5
   RE: СМС пораки - исклучени
15.4.2010 1:56:28   
Makiso
Super bea besplatnite poraki ? Koga ke bidat ukluceni ? Ako bidat . Bidete pozdraveni poz Ringeraja.mk !

(Одговор на членот Julie1)
Непосредна врска до пораките: 6
   RE: СМС пораки - исклучени
16.4.2010 0:18:00   
mica
stvarno mng loso vaka subavo ni bese imavme po nekoja poraka da pisuvame jas barem licno i prakav poraki na mazotmi i pravev iznenaduvanje:) ama za toa vo pravo ste mozebi ima nekoi vo forumot sto pisuvaat samo zaradi dobivanje na krediti,no sepak ringeraja si e zakon nema sto:)nie sme pre zadovolni nekoi raboti sto ne ne se jasni ovde naogame odgovor za se i sesto ... BRAVOOO RINGERAJAAAuser posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Makiso)
Непосредна врска до пораките: 7
   RE: СМС пораки - исклучени
22.4.2010 9:19:08   
Viktori
таков народ сме, гагаџии :))
Сигурно треба да се ограничат членовите со нешто пр: мораш да имаш над 100 поста, за да можеш да ја користиш опцијата, или да си член над 6 месеци на пример, заради членови кои имаат помалку постови, а се квалитетни форумџии.
Така би биле покриени и членовите што дискутираат низ темите, а и оние што не дискутираат многу ама сепак се тука некаде, на листата на активни корисници.

_____________________________

Danger! Ha! I laugh in the face of danger. Ha, ha, ha, ha ...
Мај нејм ис лукс. Жито лукс.





(Одговор на членот mica)
Непосредна врска до пораките: 8
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?