|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 [3]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Прво рингераја дружење
13.6.2009 8:53:59   
Еца
Дојде и 13 јуни, едвај чекам да ве видам сите, а посебно малите човечиња
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 51
   RE: Прво рингераја дружење
13.6.2009 17:43:31   
mis.
Нашите рингарајковци сигурно веќе се собираат и супер ќе се дружат а ние останатите смртници што го пропуштаме оваа дружење од било која причина ни останува да седиме и да ги подржиме од домаuser posted image user posted image user posted image Мене синчето ми настина почна да му тече носето,кива постојано кенка и неможе мирно да спие па моравме да го откажеме нашето присуство.user posted image user posted image user posted image Поминете си сите лудо и незаборавно и сетете се и на нас.Чекаме слики и барем така да ја доловиме атмосферата.user posted image

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 52
   RE: Прво рингераја дружење
13.6.2009 20:56:38   
Еца
Лично мене многу ми се допадна како си поминавме, се запознавме, разменивме ред муабет, се дружевме.Единствено што ме изнервира беше кој друг ако не мојот индијанец Мартина, ама да се надевам дека никој нема да и замери, бидејќи само таа беше девојчеuser posted image а се однесуваше како машкоuser posted image Останатото сите сте супер и навистина ми е драго што ве запознав и што станавте на некој начин дел од мојот живот.Поздрав до сите и од мојот сопруг.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Супер сте!

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 53
   RE: Прво рингераја дружење
13.6.2009 21:17:57   
Еца
Слики ке има во понеделник, но може ако сака некој од останатите да постави, Боцко доста сликаше, па ако може нека постави уште вецер, Боцко јави сеuser posted image user posted image Има ли шанси да поставиш некоја слика?user posted image

< Поракaта ја уредил Elena -- 13.6.2009 21:18:13 >


_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 54
   RE: Прво рингераја дружење
13.6.2009 21:21:38   
Боцко
Токму кажано.
Многу беше интересно, ние си се видовме, децата се изнаиграа, а дури и пиво имаше user posted image . Драго ми беше што се запознавме, уште повеќе што некои си дојдоа со мажите па некако се собравме по рамковен
user posted image user posted image
Во секој случај, добар почеток. Се надевам ќе продолжиме во уште поголем број. Јас лично се чувствував како дел од едно големо семејство каде струи позитивна енергија.
Со еден збор - СУПЕР!
user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sometimes it is the people who no one imagines anything of, who do the things that no one can imagine.

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 55
   RE: Прво рингераја дружење
13.6.2009 21:23:24   
Боцко
На сликите е претежно Стефан. Ако користи, ќе ги поставам. Да ги проверам оние што ги сликна Стефан, може таму има нешто добро user posted image

_____________________________

Sometimes it is the people who no one imagines anything of, who do the things that no one can imagine.

(Одговор на членот Боцко)
Непосредна врска до пораките: 56
   RE: Прво рингераја дружење
13.6.2009 21:24:04   
Еца
Постави ги, битно некого ќе видатuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот Боцко)
Непосредна врска до пораките: 57
   RE: Прво рингераја дружење
13.6.2009 21:57:09   
Боцко
user posted image Се запознавам со играчката
user posted image Ја сфаќам ли како работи?
user posted image Да, и почнувам да свирам
user posted image Интересна е свиркава
user posted image Тато ми позира и изводи, а Лука ми влезе во кадар
user posted image Мама нешто се чуди...
user posted image А теткава која ли е?
user posted image Се сликам сам
user posted image Слагалица 1
user posted image Слагалица 2
user posted image Малку на лизгалка
user posted image Е, сега си одам


_____________________________

Sometimes it is the people who no one imagines anything of, who do the things that no one can imagine.

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 58
   RE: Прво рингераја дружење
13.6.2009 22:31:45   
Еца
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот Боцко)
Непосредна врска до пораките: 59
   RE: Прво рингераја дружење
13.6.2009 22:39:02   
Еца
Се надевам дека од ден на ден ќе се зголемува нашето семејство, и наредниот месец кога ќе имаме рингераја дружење ќе не има во многу поголем број.Затоа мамички и горди татковци пишувајте, дружете се со нас, да ги делиме заедно нашите искуства, да растеме заедно со нашите дечиња, ангелчиња.user posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 60
   RE: Прво рингераја дружење
13.6.2009 22:41:14   
Marta
user posted image user posted image user posted image Samo taka prodeolzete, se nadevam eden den, na nekoe druzenje i jas -ke ve posetam i ke ve druzam kakouser posted image user posted image

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 61
   RE: Прво рингераја дружење
13.6.2009 23:01:31   
mami
user posted image user posted image user posted image јас си поминав супер а Лука уште поубаво...ајде сега одам да си легнам поопширно утре

(Одговор на членот Marta)
Непосредна врска до пораките: 62
   RE: Прво рингераја дружење
13.6.2009 23:03:05   
jana
Браво, одлична идеја да се дружите и стекнувате нопви пријателства, навистина преубаво.user posted image Можеби некогаш во иднина кога ќе доагам во Мк и јас ќе се дружам со васuser posted image

(Одговор на членот Marta)
Непосредна врска до пораките: 63
   RE: Прво рингераја дружење
14.6.2009 8:22:19   
Julie1
Импресии и од моја страна. Преубаво чуство на дружење и запознавање и позитивна енергија која Боцко ја спомена. Цела вечер бев насмеана и не можев да им објаснам на сите колку сум срекна. А многу пати и си помислив колку е убаво да имаш полна куќа дечиња, колку е убаво да си родител.

_____________________________

And this is my beautiful life ...

(Одговор на членот jana)
Непосредна врска до пораките: 64
   RE: Прво рингераја дружење
14.6.2009 11:52:52   
mami
ете ветив поопширноuser posted image  Супер за дружењето, жалам што не дојдоа повеќе мамички но како што ветивме ке правиме дружења низ цела земја па ке можеме да се запознаеме...инаку беше супер а следното ке го правиме во парк за да не ги мислиме цело време дали истрчале надвор или неuser posted image и следниот пат барем уште едно девојче, да не и биде досадно на МАртинаuser posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Julie1)
Непосредна врска до пораките: 65
   RE: Прво рингераја дружење
14.6.2009 19:08:01   
mina
user posted image user posted image user posted image Edvaj ce4kam da gi vidam slikiteuser posted image

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 66
   RE: Прво рингераја дружење
14.6.2009 19:10:51   
mila
user posted image user posted image user posted image Sliki, sliki, sliki, sakam da ve vidam site i da napisete koj e kojuser posted image

(Одговор на членот mina)
Непосредна врска до пораките: 67
   RE: Прво рингераја дружење
15.6.2009 10:45:04   
Adrijana
user posted image Ajde sto se slucuva so slikite, pa ne e fer sakame i nie sto ne bevme da vidime ajdeeeeuser posted image

(Одговор на членот mila)
Непосредна врска до пораките: 68
   RE: Прво рингераја дружење
15.6.2009 10:50:45   
Julie1
Адријана, Елена веќе работи на тоа и во тек на неделава ќе биде се поставено за гледање.

_____________________________

And this is my beautiful life ...

(Одговор на членот Adrijana)
Непосредна врска до пораките: 69
   RE: Прво рингераја дружење
15.6.2009 10:53:55   
Adrijana
user posted image user posted image user posted image  superuser posted image

(Одговор на членот Julie1)
Непосредна врска до пораките: 70
   RE: Прво рингераја дружење
15.6.2009 10:56:21   
Еца
Денес ќе ви поставам една, две, три...user posted image user posted image user posted image но покасно, а во текот на неделата сите, дури и кратко клипчеuser posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот Adrijana)
Непосредна врска до пораките: 71
   RE: Прво рингераја дружење
15.6.2009 12:10:37   
mami
Ете да им се извинам на Елена и Анушка што им ги галев стомацитеuser posted image user posted image user posted image user posted image некогаш заборавам дека не сите сакаат кога некој им го допира стомакот, па извинете ако ве навредивuser posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 72
   RE: Прво рингераја дружење
28.6.2009 0:18:47   
vesna_kr
леле колку убаво штета што овој период со обврски па не проверив што се случува на рингераја и го пропуштив дружењето,криво ми е ептенuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,ама здравје друг пат.

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 73
   RE: Прво рингераја дружење
28.6.2009 8:33:26   
Еца
И мене ми е криво Весна, а уште покриво ми е што сликите не се ставени на цд имало некој проблем, ми се плаче од помислата да не се избришатuser posted image user posted image user posted image ама да се надеваме дека нема, поминаа две недели, ама јас мислам дека ќе успеам да дојдам до нив да видиш колку беше убавоuser posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот vesna_kr)
Непосредна врска до пораките: 74
Страница:   <<   < Претходна страница  1 2 [3]
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 [3]
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?