|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 [3]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Што може да ве расплаче?
15.1.2012 23:30:49   
*viva*
jas duri imam i zaboraveno kako e da places
ne placam ic ima da si zbiram zbiram vo mene
abe srceto ke mi ispuka
ama solzite ne idat

(Одговор на членот temjana)
Непосредна врска до пораките: 51
   RE: Што може да ве расплаче?
5.6.2014 10:04:08   
Mila mamicka
Многу емотивна личност сум и гоооолема плачка. Значи, физичка болка можам да издржам, ама затоа пак често плачам, од среќа, од тага, од лутина итн. Плачам на филмови, плачам на книги, плачам на реклами некои, за се си плачам. Еве сега ме расплака текстот на запче, на претходната страна од овој форум. Таквите текстови ми се омилени, и си ги читам по неколку пати, и секојпат плачам. Еве пр. од синоќа, бев кај прв братучед на месење погача, пред свадба, и како што си игравме на оро, во еден момент, кога го погледнав братучед ми, ми дојде да го гушнам, и така кога почнав да си плачам. Сите збунето ме погледнаа, си велат што и стана на оваа. И јас не можам да си објаснам зошто, ама ете така ми дојде да се исплачам. Го сакам како брат, заедно пораснавме, па најверојатно од среќа дека ќе се жени. Не знам. 

_____________________________

Најдобрата работа што еден татко може да ја направи за неговите деца, е да ја сака нивната мајка.

(Одговор на членот *viva*)
Непосредна врска до пораките: 52
   RE: Што може да ве расплаче?
5.6.2014 11:18:54   
Defne90 RR
Мила мамичка и јас сум истата емотивка што плаче и кога е среќна и кога е тажна.Значи знам да си заплачам кога ќе с лушнам дека некој си има дете,значи не мора да ми биде ни близок,тоа од среќа.После и јас плачам и накниги и на филмови,плачам обавезно на свадбите,ете до вчера плачев затоа што прекинавме со доење,плачам кога некое од децата е болно и кога ќе го однесам да му стават инјекција или на вакцините.Не да рикам де ама очите ми се полнат со солзи.ПЛачам за се и сешто,мм ми вели дека нема видено поголема плачка од мене.Значи да се плачело и за среќа и за тага.Ама тоа е,таква личност сум и дури не ми се ни допаѓа тоа што се ме погодува во срце и веднаш се расплачувам ама нема што да се прави.user posted image

_____________________________

Motherhood is a forever love story...Enjoy every minute and treasure it!

(Одговор на членот Mila mamicka)
Непосредна врска до пораките: 53
   RE: Што може да ве расплаче?
28.11.2014 21:05:06   
scared RR
Во последно време сум толку осетлива што буквално се ме расплакува, едно пререкување од маж ми или малце карање и кенкам по дома user posted image

(Одговор на членот lukas)
Непосредна врска до пораките: 54
   RE: Што може да ве расплаче?
28.11.2014 21:25:10   
Ki4iko
Аууу,темаваа, ми се плаче за се,ама се воздржувам,нели трудница,па добри мисли ..user posted image

(Одговор на членот scared RR)
Непосредна врска до пораките: 55
   RE: Што може да ве расплаче?
28.11.2014 21:41:25   
caciana
NERVOZA... ako na nekoj ne mozam da mu dokazam deka sum vo pravo ee togas placam vikam, inaku sum placka i mozi se da me rasplaci. Dokolku nekoj mi se razvika, ako nekoj me ustrami , ako me navredi nekoj sto mn mi znaci , user posted image

(Одговор на членот Ki4iko)
Непосредна врска до пораките: 56
Страница:   <<   < Претходна страница  1 2 [3]
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 [3]
Оди на:






Анкета

Пелени.
пеперутка16

Кога почнавте да го одвикнувате вашето бебе?