|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Што ве шокирало најмногу?
25.11.2009 13:11:21   
profesorica
мене коа ќе дознаам нешто што требало да го знам на време, а ми го криеле.
а немало потреба....

тоа ме шокира, а да и уште нешто , ако добијам на лото ми ме шокирало ,пошто не играм user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Има само едно најубаво дете на цел свет, и секоја мајка го има :))
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Што ве шокирало најмногу?
25.11.2009 13:23:26   
mother 29
најмногуууууууууууууу без двоумење!? кога разбравме дека мајка ми има тумор на мозокот пред 5 год!user posted image за срека бенинген и на добро место цел да го извадат!user posted image
фала  др.Угриновски и те сакам мамичке!
сега е супер ,нема никакви последици!

(Одговор на членот profesorica)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Што ве шокирало најмногу?
25.11.2009 15:00:28   
STRUMFETA
Najmnogu me sokirase migot za koj mectaev.
Vo tekot ne bremenosta bidejki Filip bese vo karlicna polozba nemozese tocno da se kaze polot,ednas mi velia zensko, pa masko,i koga dojde migot koga konecno izleze,i go prasuvam doktorot,sto e , ovoj mi veli:"So e vazno so e , ceki de da vidme sto ke bide so nego"(izmaceno od  nepotrebnoto dolgo poraganje, malecko, samo 2.500) .Vo toj mig tolku bev sokirana, sto neznaev dali da se raduvam ili da placam.Pomisliv deka se raboti kojznae za kakva seriozna rabota.
Mislam deka zasekogas mi e odzemen toj ubav mig.

(Одговор на членот mother 29)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: Што ве шокирало најмногу?
25.11.2009 15:13:15   
arh_diz

ИЗВОРНА ПОРАКА: profesorica

мене коа ќе дознаам нешто што требало да го знам на време, а ми го криеле.
а немало потреба....

Isto taka premnogu me sokirase toa sto koga otidov na ginekolog taa mi vika lele pa mozele da ti go zadrzat bebeto nemoralo spontan da se sluci uf sekakvi ginekolozi ima . A nejziniot maz koj e isto doktor rekol vo bolnica deka se sovetuval so svojata sopruga koja e super ginekolog deka e podobro abortus.

(Одговор на членот profesorica)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: Што ве шокирало најмногу?
25.11.2009 16:52:56   
Bogdancanka
Мене може секаква вест да ме шокира ако требало да ја знам а сите кријат од мене пошто ме знаат каков паничар и плачка сум, и на крај пак дознавам и уште толку ме шокираат со тоа што кријат од менеuser posted image

(Одговор на членот arh_diz)
Непосредна врска до пораките: 5
   RE: Што ве шокирало најмногу?
25.11.2009 17:01:03   
ananikol
Sekogas se sokiram od luge bez opsta kultura,"niski" i ligavi user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Bogdancanka)
Непосредна врска до пораките: 6
   RE: Што ве шокирало најмногу?
26.11.2009 0:06:21   
daniel
mnogu raboti

(Одговор на членот ananikol)
Непосредна врска до пораките: 7
   RE: Што ве шокирало најмногу?
24.12.2009 11:56:03   
mina_m

ИЗВОРНА ПОРАКА: ananikol

Sekogas se sokiram od luge bez opsta kultura,"niski" i ligavi user posted image user posted image user posted image


potpis na gore navedenovo i ke dodadam "bezobrazlukot"sto go poseduvaat,licemerieto i koga nekoj se fura vo nekoj"fazon"a ni samiot toj ne moze da se razbere,a saka drugiot da znae za sto stanuva zbor....

(Одговор на членот ananikol)
Непосредна врска до пораките: 8
   RE: Што ве шокирало најмногу?
24.12.2009 12:07:20   
mis.
Најголем шок во мојот живот беше смртта на мојата мајка.Имав доста шокови поврзани со нејзината болест но нејзината смрт беше кулминација.Ослабев 10 кила за 3 дена.

(Одговор на членот mina_m)
Непосредна врска до пораките: 9
   RE: Што ве шокирало најмногу?
24.12.2009 12:35:03   
mina_m
zal mi e mis,sigurno mnogu ti e tesko...ne postojat utesni zborovi za da se ublazi  takva bolka.

(Одговор на членот mis.)
Непосредна врска до пораките: 10
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:






Анкета

Пелени.
пеперутка16

Кога почнавте да го одвикнувате вашето бебе?