|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Газирани сокови
14.3.2013 11:50:58   
Snowhite RR
Одамна сакав да отворам ваква тема, а еве денес и статија на рр за тоа.
Михаил се уште нема пробано и се надевам ќе потрае. Јас лично сум против, тие се штетни за возрасните а камоли за децата. Од друга страна си велам дека можеби сега веќе кога наполни 3 г да му дадам летово да пробува по малку,да се навикнува, зашто кога тогаш ќе проба, па да му биде шок на грлото и на организмот. А може да се искористат предлозите од статијата, добри се.
Што мислите вие и кога за прв пат пробаа вашите деца газирано?

_____________________________

Life is not the amount of breaths you take, it''''''''s the moments that take your breath away
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Газирани сокови
14.3.2013 17:11:55   
hopeless
Јас не пијам газирано, а ни Филип. Не сум размислувала дали да му дадам или не.
За додуша има лизнато неколку пати кај дедо му ама да пие не.

< Поракaта ја уредил hopeless -- 14.3.2013 17:12:11 >

(Одговор на членот Snowhite RR)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Газирани сокови
14.3.2013 17:18:08   
Felly RR
Имаме тема за газирани пијалаци

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот Snowhite RR)
Непосредна врска до пораките: 3
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?