|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Кога повторно би се зачленил/а на форумот...
15.10.2012 15:31:49   
miana
Nikot bi go smenila. i ne bi se otvarala tolku mnogu.

(Одговор на членот temjana)
Непосредна врска до пораките: 26
   RE: Кога повторно би се зачленил/а на форумот...
15.10.2012 18:05:29   
niki
nisto ne bi menuvala
pisuvam otvoreno, identitetot mi e skrien za javnost, i voopsto ne gledam zosto bi postapila poinaku
koj saka da veruva dobro, koj ne saka ne mora, nemam namera da se dokazuvam i pokazuvam na forum

_____________________________

Sometimes two people have to fall apart to realise how much they need to fall back together

(Одговор на членот miana)
Непосредна врска до пораките: 27
   RE: Кога повторно би се зачленил/а на форумот...
11.9.2013 15:04:19   
elenak
Би се регистрирала под друго корисничко име. Денот кога се зачленив ми беше крш, бев разочарана и нервозна па сакав што побрзо да завршам работа. Барем да употребев голема буква негде.user posted image Всушност вистината е дека воопшто не планирав сериозно да му се посветам на форумов затоа што и не членувам по други форуми ама вие жени ми влеговте под кожа. user posted image

_____________________________

You don''t have to be perfect to be a perfect parent.

(Одговор на членот niki)
Непосредна врска до пораките: 28
   RE: Кога повторно би се зачленил/а на форумот...
11.9.2013 22:50:30   
Bethany
Мислам дека ништо не би променила, тоа е тоа user posted image

_____________________________

" Maturity is knowing more and more what is worth fighting for, and what is not worth fighting for."

(Одговор на членот elenak)
Непосредна врска до пораките: 29
   RE: Кога повторно би се зачленил/а на форумот...
11.9.2013 23:03:01   
bucko mal
Nikot bi go smenila.Koga se zacleniv bev bremena I toj den bev na kontrola, mi kazaa deka e golemo bebe,a jas lele nemoze I ova da buckouser posted image
Identitetot ne mi e skrien I nema zoshto da se krijam,nitu lazam-nitu kradamuser posted image

_____________________________

You have to dream if before you can do it.

(Одговор на членот Bethany)
Непосредна врска до пораките: 30
   RE: Кога повторно би се зачленил/а на форумот...
29.11.2013 15:50:50   
Mihaela 2010
Mozebi bi go smenila korisnickoto ime,se drugo bi ostanalo kako sto si e

_____________________________

Најголемата трагедија во животот не е смртта, туку она што дозволуваме да згасне во нас додека живееме.

(Одговор на членот bucko mal)
Непосредна врска до пораките: 31
   RE: Кога повторно би се зачленил/а на форумот...
29.11.2013 16:35:16   
deluxe
Барем да употребев голема буква негде. Всушност вистината е дека воопшто не планирав сериозно да му се посветам на форумов затоа што и не членувам по други форуми ама вие жени ми влеговте под кожа.


Исто и јас како ЕленакРР ,би ставила само голема почетна буква на никот,и ништо друго не би менувала,а ниту сакам друг форум.Имам читано ама Рингераја си има своја енергија што ме влечи и не ме пушта никакоuser posted image user posted image
...Уште ова,никот ми е ептен луксузен,ама ај да не зборувам како го добив на идеја да го пишамuser posted image user posted image

_____________________________

„ Можеш да го извадиш човек од кал,но калта од човекот не!! “

(Одговор на членот Mihaela 2010)
Непосредна врска до пораките: 32
   RE: Кога повторно би се зачленил/а на форумот...
29.11.2013 17:24:59   
rina13
Можеби би имала друг ник, некако овој тогаш го бапнав без врска.

(Одговор на членот deluxe)
Непосредна врска до пораките: 33
   RE: Кога повторно би се зачленил/а на форумот...
30.11.2013 11:28:41   
sandriana RR
И мене ми промакна правописот при зачленувањето, па би си ја поправила грешката user posted image
А би се зачленила и повторно, и повторно, и повторно - баш РР влегува под кожа user posted image

_____________________________

***I'd rather be honest than impresive***

(Одговор на членот rina13)
Непосредна врска до пораките: 34
   RE: Кога повторно би се зачленил/а на форумот...
30.11.2013 21:56:38   
zzaa
Па би ставила друг ник, другото се би останало исто.

_____________________________

Денот кога се збогатив ... Станав мајкa
http://lpmf.lilypie.com/9ToIp2.png?PUn0FHCJ
принцеза на мама

(Одговор на членот sandriana RR)
Непосредна врска до пораките: 35
   RE: Кога повторно би се зачленил/а на форумот...
1.12.2013 23:48:22   
Snowhite RR
Не би менувала ништо

_____________________________

Life is not the amount of breaths you take, it''''''''s the moments that take your breath away

(Одговор на членот zzaa)
Непосредна врска до пораките: 36
   RE: Кога повторно би се зачленил/а на форумот...
7.2.2014 0:24:12   
Defne90 RR
Кога би се зачленила повторно,дефинитивно не би менувала ништо.Долго време се мислев и се чудев за никот и на крај после некое време ми светна Дефне90 и си се зачленив под тој ник.Инаку не би ги менувала ни моите постови ни тоа што сум отворена во врска со се.Повторно би ставала слики,повторно би си го открила идентитетот,немам причина тоа да не го направам јас сум таа што сум секогаш отворена и искрена пред се.Дружељубива личност сум и од овој форум добивам само една прекрасна дружба и огромно разбирање и секако совети кои ги применувам во моето секојдневие.И можам да кажам затоа дека ако треба би се зачленила стопати и никогаш ама баш никогаш ништо не би менувала .user posted image

_____________________________

Motherhood is a forever love story...Enjoy every minute and treasure it!

(Одговор на членот Snowhite RR)
Непосредна врска до пораките: 37
   RE: Кога повторно би се зачленил/а на форумот...
30.11.2014 19:10:54   
caciana
Mozebi bi go smenila nikot... No zosto bi se zaclenuvala povtorno??? Vaka mi e OK user posted image

(Одговор на членот Defne90 RR)
Непосредна врска до пораките: 38
   RE: Кога повторно би се зачленил/а на форумот...
30.11.2014 19:13:44   
scared RR
Можеби само никот би го сменила, ма да и овој совршено ми одговара user posted image

(Одговор на членот caciana)
Непосредна врска до пораките: 39
   RE: Кога повторно би се зачленил/а на форумот...
30.11.2014 19:26:42   
blond
Mozebi nikot, zosto togas go napisav nepravilno, mislejki deka blondy bi izgledalo posmotano. Moze trebase plavusha_so_crn_koren da se pisam user posted image

(Одговор на членот scared RR)
Непосредна врска до пораките: 40
Страница:   <<   < Претходна страница  1 [2]
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2]
Оди на:






Анкета

Пелени.
пеперутка16

Кога почнавте да го одвикнувате вашето бебе?