|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Првиот работен ден
8.4.2011 15:23:28   
strelec 8
zenski kako ve precekaa segasnite koleski od rabota.auuuuuuuu mene zanikade.edna postara koleska sakala da zastane pred vratata da ne sum vlegla.a togasniot sef ne me ni zapoza so kolegite.me stavi vo edna kancelarija so eden kolega.toj se mi iznakaza za nasite kolegi:koj e pismen ,koj set_a nogo,koj ima privilegii...dobro sto me razmestija od taa kancelarija.pogolem manijak i psihopat nema.eve posle 5 godini nikoj ne zboruva so nego.znaci nemav precek so crven kilim.

< Поракaта ја уредил Martins mom -- 9.4.2011 12:06:03 >
Непосредна врска до пораките: 1
   Првиот работен ден
8.4.2011 16:15:27   
ben10
mene vcera me precekaa so eden kup rabota sto trba da ja rabotam user posted image

< Поракaта ја уредил Martins mom -- 9.4.2011 12:06:26 >

(Одговор на членот strelec 8)
Непосредна врска до пораките: 2
   Првиот работен ден
8.4.2011 19:28:27   
Felly RR
грешкаuser posted image


< Поракaта ја уредил Martins mom -- 9.4.2011 12:06:51 >


_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот ben10)
Непосредна врска до пораките: 3
   Првиот работен ден
9.4.2011 12:05:31   
Martins mom
Не сфатив баш добро дали се работи општо за прв ден на работа или првиот ден на работа после породилното??? Ако е за второто, ОВДЕ имаме зборувано на таа тема

< Поракaта ја уредил Martins mom -- 9.4.2011 12:07:12 >


_____________________________

Никој не може да го осуди мојот избор, ниту моето мислење. Затоа што никој не ги пробал моите чувства, ниту моите болки.

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 4
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:






Анкета

Цуцла.
пеперутка16

До кога вашето дете имало цуцла?