|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 [3]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Дали заборавате работи?
26.11.2014 15:23:58   
caciana
Sekogas sum zaboravala i zaboravam.Trgnuvam po edno zemam drugo , po 5 min ke mi tekni po sto sum posla. Mnogu sum raseana. Na primer sekogas go baram mobilniot. Toj mi e vo raka i jas go baram user posted image Izgleda za BILOBIL sum .

(Одговор на членот Snowhite RR)
Непосредна врска до пораките: 51
   RE: Дали заборавате работи?
26.11.2014 19:19:19   
Ki4iko
Ете ме и мене во клубот на рассеани и заборавени user posted image ,а во последно време и многу работи сами ми паѓаат од рацеве,па искршив многу садови периодов,јас се си препишувам на бременоста user posted image user posted image

(Одговор на членот caciana)
Непосредна врска до пораките: 52
   RE: Дали заборавате работи?
26.11.2014 20:55:53   
scared RR
Retko zaboravam no kako i na site se desava vo brzanje da zaboravam nesto user posted image

(Одговор на членот Ki4iko)
Непосредна врска до пораките: 53
Страница:   <<   < Претходна страница  1 2 [3]
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 [3]
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?