|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1] 2 3   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Каде за 1мај?
27.4.2010 0:10:22   
Bogdancanka
еве се ближи 1мај дали сте размислувале кој каде ќе оди,дали се собирате со своите домашни најблиски или со другарите или пријателите?За темава ми текна зашто обично наша дестинација е Дојран така да здравје ако има некоја наша рингерајка навака може да си се видимеuser posted image Како го прославувате вие овој ден некаде во природа или во домашна атмосфера во дворче со скара мммм ладно пиво.......салатичка?

_____________________________

Човек не мора секогаш да биде херој ама може секогаш да е човек........
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Каде за 1мај?
27.4.2010 8:32:29   
tereza
Вероватно на Пелистер со друштво,на чист воздухuser posted image

(Одговор на членот Bogdancanka)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Каде за 1мај?
27.4.2010 8:37:33   
mami
ИЗВОРНА ПОРАКА: Bogdancanka

еве се ближи 1мај дали сте размислувале кој каде ќе оди,дали се собирате со своите домашни најблиски или со другарите или пријателите?За темава ми текна зашто обично наша дестинација е Дојран така да здравје ако има некоја наша рингерајка навака може да си се видимеuser posted image Како го прославувате вие овој ден некаде во природа или во домашна атмосфера во дворче со скара мммм ладно пиво.......салатичка?


Видиш убава дестинација..не сме биле таму со години...Ние уште не знаеме, се мислиме нешто за Јоаким осоговски, ама и Дојран ми се оди...имаш претстава како е за сместување таму?

(Одговор на членот Bogdancanka)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: Каде за 1мај?
27.4.2010 8:45:15   
elle
Во Дојран е многу гужва треба да си дојдеш по рано ако сакаш да најдеш место,посебно ако доагаш од далеку. Јас не сум била за мај во Дојран (мм ми кажувал) иако ми е близу но може оваа година ќе се прошетаме до таму. Инаку Дојран ми е многу убаво местоuser posted image

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: Каде за 1мај?
27.4.2010 8:47:05   
Adrijana
Кај мама и тато на тераса, на скараuser posted image

_____________________________



(Одговор на членот elle)
Непосредна врска до пораките: 5
   RE: Каде за 1мај?
27.4.2010 8:50:40   
mami
Да знам дека во Дојран ќе е гужва...ама ми се шета..или да го стегнам мм Крушево да одиме..ќе ме утепа, само наоѓам некои невозможни комбинацииuser posted image

(Одговор на членот Adrijana)
Непосредна врска до пораките: 6
   RE: Каде за 1мај?
27.4.2010 8:52:33   
Mila na mama
Ако одите Крушево поминете на кафе јас и Мила ќе бидеме најверојатно во Прилеп а мм за жал ќе работи.user posted image

_____________________________

love u all

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 7
   RE: Каде за 1мај?
27.4.2010 8:56:30   
natasha
Na piknik so mojte mazinja...samo sto seuste ne mi e precizirana lokacijatauser posted image

(Одговор на членот Mila na mama)
Непосредна врска до пораките: 8
   RE: Каде за 1мај?
27.4.2010 9:23:01   
Bogdancanka
да мами убаво рече елле во Дојран треба порано да си ајдеш сместување затоа што за 1мај има многу гужва......али прекрасно е ние скоро секоја година одиме во  Дојран

_____________________________

Човек не мора секогаш да биде херој ама може секогаш да е човек........

(Одговор на членот natasha)
Непосредна врска до пораките: 9
   RE: Каде за 1мај?
27.4.2010 9:30:34   
BEBICA
Verojatno na Fruska gora so dever mi jatrvami maliot i nie trojaca, jatrva mi tamu ima vikendica, pa malku na cist vazduh decava da bidat, i plus skara..... 

_____________________________

Дајте и на жена десет добри совети, таа ќе го следи само еднинаесеттиот - својот.

(Одговор на членот Bogdancanka)
Непосредна врска до пораките: 10
   RE: Каде за 1мај?
27.4.2010 9:31:37   
mother 29
на излет во природа со цело друштво и сите со дечиња...ке биде лудо и незаборавноuser posted image

(Одговор на членот BEBICA)
Непосредна врска до пораките: 11
   RE: Каде за 1мај?
27.4.2010 9:36:01   
Martins mom
vo dvorot...so ogled na toa sto Martin ima 2 meseci...ama dogodina obavezno zaminuvame na cist vozduh nekade...

_____________________________

Никој не може да го осуди мојот избор, ниту моето мислење. Затоа што никој не ги пробал моите чувства, ниту моите болки.

(Одговор на членот mother 29)
Непосредна врска до пораките: 12
   RE: Каде за 1мај?
27.4.2010 9:43:06   
lilit
Во Чаир на бокс според една сестра од таму Горјан ќе се родел на 1 мајuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Martins mom)
Непосредна врска до пораките: 13
   RE: Каде за 1мај?
27.4.2010 9:45:42   
mami
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ах бе Лилит..ме изнасмеа посабајлеuser posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот lilit)
Непосредна врска до пораките: 14
   RE: Каде за 1мај?
27.4.2010 10:42:40   
profesorica
Кај нас во двор, горе на брдо во Стопански двор- заедно со Христинаантонио(Христина, антонио и мужот на Тина --Мацкоuser posted image user posted image user posted image )Ќе правимо скара- кој е за???

< Поракaта ја уредил profesorica -- 27.4.2010 10:43:17 >


_____________________________

Има само едно најубаво дете на цел свет, и секоја мајка го има :))

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 15
   RE: Каде за 1мај?
27.4.2010 10:58:21   
Enika
Ние ке сме во Ск...а што точно ке се праи не сме се договориле уште

_____________________________

What goes around comes back around.

(Одговор на членот profesorica)
Непосредна врска до пораките: 16
   RE: Каде за 1мај?
27.4.2010 11:26:27   
Maca25
сигурно ќе бидеме на некој рид user posted image Мм ќе сака да го искористи слободнот време за летање

_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот Enika)
Непосредна врска до пораките: 17
   RE: Каде за 1мај?
27.4.2010 14:16:45   
BILE.F
Планираме во Брезница, еден другар има викендица таму, и да прошетаме до Козјак!
Ама се разбира, зборот на user posted image е најважен! Па тој како ќе каже!user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Пред да скокнеш, кажи оп!

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 18
   RE: Каде за 1мај?
27.4.2010 14:26:52   
Rossana
Doma... mozebi ke prosetame malku no ne se zadrzuvame poveke od 3-4 casa, planiram da ja ostavam malku Sara kaj majkami.

(Одговор на членот BILE.F)
Непосредна врска до пораките: 19
   RE: Каде за 1мај?
27.4.2010 14:39:47   
brineta88
Па изгледа во Лешок со сестра ми. Уште не сме се договориле како што треба но веројатно таму ќе биде

_____________________________

Women were made from a man''''''''''''''''s rib, not from his head to be superior, not from his feet to be walked on, but from his side to be equal, from under his arm to be protected and from next to his heart to be loved...

(Одговор на членот Rossana)
Непосредна врска до пораките: 20
   RE: Каде за 1мај?
27.4.2010 15:06:43   
BILE.F
ИЗВОРНА ПОРАКА: lilit

Во Чаир на бокс според една сестра од таму Горјан ќе се родел на 1 мајuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Е па lilit уште еднаш ќе ти посакам со лесно! Овој 1Мај да ти биде најсреќен и да го паметиш цел живот!


_____________________________

Пред да скокнеш, кажи оп!

(Одговор на членот lilit)
Непосредна врска до пораките: 21
   RE: Каде за 1мај?
27.4.2010 15:39:51   
Палешка РР
Се надевам на некоја убава дружба во викендичката во Мариовоuser posted image

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот BILE.F)
Непосредна врска до пораките: 22
   RE: Каде за 1мај?
28.4.2010 10:50:14   
Cacko
pojma nemamuser posted image user posted image user posted image nie sme preokupirani so doaganjeto na zolva mi na 5 ti i krstevkata na 9 ti,taka da iskreno i zaboraiv na 1 majuser posted image user posted image user posted image valjda nekoe rucekce nekade,ali so kogo kako i so ke vi kazam na 2 riuser posted image

_____________________________

Think Pink

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 23
   RE: Каде за 1мај?
28.4.2010 10:52:37   
April
а прашањето уствари не треба да биде каде за 2-ри мај? user posted image нели тоа е ден за излети? user posted image

(Одговор на членот Cacko)
Непосредна врска до пораките: 24
   RE: Каде за 1мај?
28.4.2010 10:57:55   
Cacko
abe April  stalno za 2 ri vrne,pa vikaat site aj na 1 viuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Think Pink

(Одговор на членот April)
Непосредна врска до пораките: 25
Страница:   [1] 2 3   Следна страница >   >>
Страница: [1] 2 3   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Цуцла.
пеперутка16

До кога вашето дете имало цуцла?