|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Infertility is...
5.4.2009 22:39:56   
Еца
Овој топик го посветувам на сите оние кои од месец на месец очекуваат дека конечно нештата ќе се променат!
Вие сте посебни и бидете горди на себе!
Вашите деца ќе бидат прекрасни бебиња и сите вие ќе бидете наградени за секоја минута помината во надеж и очекување!

Ако се пронајдете тука, поделете го тоа со нас user posted image

http://www.youtube.com/watch?v=aRYJdAEkBC8

< Поракaта ја уредил Elena -- 5.4.2009 22:41:55 >


_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Infertility is...
6.4.2009 9:41:59   
Marta
Ova e nesto posebnouser posted image bas se pronajdov tuka iako imam edno dete, sepak, ova mi dava nades deka ne sum sama i deka zaedno, so podrska, ke uspeeme vo nasata misija, navistina se razneznivuser posted image

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Infertility is...
6.4.2009 11:42:03   
kiki
Браво Елена за прекраснава тема, морам да признам дека навистина ме трогна...............

(Одговор на членот Marta)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: Infertility is...
6.4.2009 11:49:29   
emce
user posted image user posted image user posted image vakvo nesto mi trebase....navistina se pronajdov tuka, i da se gordeam so samata sebe,ti blagodaram Elenauser posted image

(Одговор на членот kiki)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: Infertility is...
6.4.2009 12:06:54   
Палешка РР
Еве уште нешто сличноuser posted image user posted image user posted image user posted image

Fertility and Faith




< Поракaта ја уредил Melanija RR -- 3.10.2012 19:41:27 >


_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот emce)
Непосредна врска до пораките: 5
   RE: Infertility is...
6.4.2009 13:40:00   
mina
Navistina so temite me nateravte da se zaclenam na forumot iako ne sum bas po ovie raboti, ama zeni navisrina ste superuser posted image user posted image user posted image a ona sto go vidov me raznezni, natazi, i dade sila da ne se otkazuvamuser posted image

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 6
   RE: Infertility is...
6.4.2009 16:09:36   
Emica
Ги погледнав двете видеа и што да кажамuser posted image мислам дека секој заслужува шанса да биде родителuser posted image

(Одговор на членот mina)
Непосредна врска до пораките: 7
   RE: Infertility is...
7.4.2009 7:10:34   
Еца
Драга Емица, времето ќе ти покаже дека ќе бидеш родител, само верувај во тоа и без откажување, тука сме како подршка, затоа главата горе, насмевни се колку и да е тешко и во акција!user posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот Emica)
Непосредна врска до пораките: 8
   RE: Infertility is...
8.4.2009 22:14:57   
mila
Znam deka sekoj zasluzuva da bide roditel, no sudbinata ponekogas ne vodi vo drug pravec.Navistina ova me natazi vo eden pogled, no mi dade sila i nadez vo drug.Drago mi e sto ja najdov stranicata i sto sum del od nea.Pozdrav

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 9
   RE: Infertility is...
3.12.2009 15:55:40   
arh_diz

ИЗВОРНА ПОРАКА: mila

Znam deka sekoj zasluzuva da bide roditel, no sudbinata ponekogas ne vodi vo drug pravec.Navistina ova me natazi vo eden pogled, no mi dade sila i nadez vo drug.Drago mi e sto ja najdov stranicata i sto sum del od nea.Pozdrav

potpis

(Одговор на членот mila)
Непосредна врска до пораките: 10
   RE: Infertility is...
15.1.2010 17:37:44   
denicka
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
placam a srceto mi porasna
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Bless and you will be blessed!

(Одговор на членот arh_diz)
Непосредна врска до пораките: 11
   RE: Infertility is...
15.1.2010 19:16:41   
Еца
Деничкаuser posted image Пронајди време да бидеш почесто со нас, прими од нашата позитивна енергија ајде во нови борби. Немој вака,твоите радости допрва доаѓаат, ајде главата горе.

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот denicka)
Непосредна врска до пораките: 12
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?