|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Поддршка за Телеком на толку сатари, да не по...
25.12.2010 23:38:54   
Viktori
Фала ви на целогодишно сечење и мавање сатари!!! Ајде сега да се покажете пред корисниците на вашиот интернет и да не почастите некој гиг пред Нова година!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Со почит (user posted image )
Рингерајки....
потпишани своерачно....
Јас user posted image user posted image user posted image

слободно запишете се и спомнете го и вашиот провајдер...


< Поракaта ја уредил виктори -- 25.12.2010 23:41:06 >


_____________________________

Danger! Ha! I laugh in the face of danger. Ha, ha, ha, ha ...
Мај нејм ис лукс. Жито лукс.




Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Поддршка за Телеком на толку сатари, да н...
25.12.2010 23:41:59   
Pepelaska *
Ајде Телеком дајте некој гигuser posted image

_____________________________

Жената која мисли дека е интелигентна се бори за еднакви права со мажот. Жената која е интелигентна не го прави тоа !

(Одговор на членот Viktori)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Поддршка за Телеком на толку сатари, да н...
25.12.2010 23:46:40   
nadica
мил мој t-home
искрено благодарам за постојаниот пристап до интернет, би ви била крајно благодарна ако до крајот на годинава ме почастите со некој гиг user posted image

однапред благодарам
ваша верна корисничка рингерајкаuser posted image

< Поракaта ја уредил nadica -- 25.12.2010 23:47:06 >


_____________________________

Завидливите луѓе се хранат со твојата несреќа...
Биди Среќен!...
Нека умрат од глад!!!

(Одговор на членот Viktori)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: Поддршка за Телеком на толку сатари, да н...
25.12.2010 23:52:40   
*miki mami*
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ме изнасмеавтеuser posted image user posted image user posted image user posted image за добра нок

(Одговор на членот nadica)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: Поддршка за Телеком на толку сатари, да н...
25.12.2010 23:58:52   
Viktori
Не туку се смеј, туку ај пиши и ти до твојот провајдер! Може ќе ни даат некој гиг user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Danger! Ha! I laugh in the face of danger. Ha, ha, ha, ha ...
Мај нејм ис лукс. Жито лукс.





(Одговор на членот *miki mami*)
Непосредна врска до пораките: 5
   RE: Поддршка за Телеком на толку сатари, да н...
26.12.2010 0:05:44   
Џесика
Јас имам молба до Кејблтел во наредната 2011 г. да се потрудат кога ќе дувне ветер, (небитно дали северен или јужен) со брзина поголема од 10 km\h, да успеат да задржат стабилност во врската, како во телефонската, така и со ТВ и интернет... гигови не ми требаатuser posted image ми треба стабилност БРЕ... однапред фала...

_____________________________

Жената по природа е АНГЕЛ, но ако и ги скршат крилата таа лесно ќе научи да лета на метла!!!

(Одговор на членот Viktori)
Непосредна врска до пораките: 6
   RE: Поддршка за Телеком на толку сатари, да н...
26.12.2010 0:31:37   
kiki_riki
mil moj ONEuser posted image ne baram gig parite potrosete gi na poumna rabota - obuka na vasite vraboteni za ubavo i kulturno odnesuvanje
odvaj cekam da mi zavrsi dogovorot pa da se vratam vo t-homeuser posted image

_____________________________

ne pravi go na drugite ona sto ne sakas tebe da ti go pravat

(Одговор на членот Џесика)
Непосредна врска до пораките: 7
   RE: Поддршка за Телеком на толку сатари, да н...
26.12.2010 1:20:15   
Maca25
До телекабел,
-- би ве замолила да не ме исклучувате кога сметката за телевизија и интернет ми е тазе платена
-- исто така од ден на ден ми се менуваат и исчезнуваат канали на телевизија, дај бре вратете ми ги културните канали, а не ова пинк-минк срuser posted image ње
-- интернетов ми е ист и на почеток и на крај на месец, бавен како желка, па како мислите вие јас да киснам на РР и да си муабетам со моите пријателки, а и да симнувам цртани и музика за ќерка ми?!?!?

сакам промена!!!!


_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот kiki_riki)
Непосредна врска до пораките: 8
   RE: Поддршка за Телеком на толку сатари, да н...
26.12.2010 8:49:41   
mama26
mil telekom

mozes kako redoven plakac vednas da me pocastis so nekoja nagrada kako sto e nov tv plazma,ili pak nekoe egzoticno patuvanje..



_____________________________

СЕ ШТО Е МОЕ КЕ СИ ДОЈДЕ ,А АКО НЕ СИ ДОЈДЕ КЕ СИ ГО ЗЕМАМ САМА.

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 9
   RE: Поддршка за Телеком на толку сатари, да н...
26.12.2010 10:12:08   
Viktori
Сакам уште 10 гига!!! Сакам уште 10 гига!!! Сакам уште 10 гига!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Danger! Ha! I laugh in the face of danger. Ha, ha, ha, ha ...
Мај нејм ис лукс. Жито лукс.





(Одговор на членот mama26)
Непосредна врска до пораките: 10
   RE: Поддршка за Телеком на толку сатари, да н...
26.12.2010 10:17:08   
Martins mom
Ќе добиеш за Велигден...ама во средаuser posted image user posted image user posted image Не пуштаат срце...џабе ги молимеuser posted image

Инаку мил и почитуван Телекабел,

Баш би била среќна ако не ми го исклучувате интернетот и со 3 неплатини сметкиuser posted image
Сакам да имам повеќе програми на кабелска, иако немам време да гледам телевизија...ама онака...сакам...за да се фалам низ комшииuser posted image


_____________________________

Никој не може да го осуди мојот избор, ниту моето мислење. Затоа што никој не ги пробал моите чувства, ниту моите болки.

(Одговор на членот Viktori)
Непосредна врска до пораките: 11
   RE: Поддршка за Телеком на толку сатари, да н...
26.12.2010 10:19:20   
Martins mom
И овие од ВИП би ги замолила кога ќе стигне сметката до илјадарче, да не бројат натаму...до тука!!!

_____________________________

Никој не може да го осуди мојот избор, ниту моето мислење. Затоа што никој не ги пробал моите чувства, ниту моите болки.

(Одговор на членот Martins mom)
Непосредна врска до пораките: 12
   RE: Поддршка за Телеком на толку сатари, да н...
26.12.2010 10:54:50   
Џесика
ИЗВОРНА ПОРАКА: Martins mom

И овие од ВИП би ги замолила кога ќе стигне сметката до илјадарче, да не бројат натаму...до тука!!!

ааа до ВИП посебна молба ќе напишам јас... три дена не ми стигнуваат ако почнам да ги карамuser posted image  

Мил мој верен ВИП, ако можеш, мислам, ако сакаш да ми овозможиш бар еден разговор што ќе започнам да го истерам до крај без да ми се исклучува милион пати... оти се заканувам, ќе се префрлам на ОНЕ... и да, сакам во новата година конечно да ја разберам деталната сметка...а и вие да ја разберете за да знаете да ја објасните...


_____________________________

Жената по природа е АНГЕЛ, но ако и ги скршат крилата таа лесно ќе научи да лета на метла!!!

(Одговор на членот Martins mom)
Непосредна врска до пораките: 13
   RE: Поддршка за Телеком на толку сатари, да н...
26.12.2010 12:23:15   
misticia
ИЗВОРНА ПОРАКА: виктори

Фала ви на целогодишно сечење и мавање сатари!!! Ајде сега да се покажете пред корисниците на вашиот интернет и да не почастите некој гиг пред Нова година!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Со почит (user posted image )
Рингерајки....
потпишани своерачно....
Јас user posted image user posted image user posted image

слободно запишете се и спомнете го и вашиот провајдер...



еве и јас да удрам еден потпис :)

(Одговор на членот Viktori)
Непосредна врска до пораките: 14
   RE: Поддршка за Телеком на толку сатари, да н...
26.12.2010 13:24:46   
*miki mami*
И овие од ВИП би ги замолила кога ќе стигне сметката до илјадарче, да не бројат натаму...до тука!!!



POTPIS!!!!!!

(Одговор на членот misticia)
Непосредна врска до пораките: 15
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?