|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Фотографии од свадбата на Елена Ристеска

Редакција Рингераја, 9.6.2012
Елена Ристеска и Бојан Ивановски синоќа стапнаа на лудиот камен. Во прилог се неколку фотографии од нивната свадбена веселба

image
/11


елена

 

свадба

 

свадба1

 

свадба2

 

свадба3

 

свадба4

 

свадба5

 

свадба6

 

свадба7

 

елена1

Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

Дали НЕКОГАШ ќе станат мајки?
10 познати личности кои се веќе повеќе од доволно возрасни и зрели да имаат деца. Дали планираат и која од нив ќе биде ...
3
Тамара Тодевска се вери
По неколкумесечна тајна врска поп пејачката Тамара Тодевска му кажа „ДА“ на избраникот на своето срце Александар Димитри...
3
Изработка на новогодишни украси со децата
Искористете ги материјалите кои ги имате дома и разбудете ја креативноста кај децата за овие празници
3
Изберете новогодишна елка и видете што озн...
Проверете го вашиот карактер, според тоа каква новогодишна елка ќе изберете
3