|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  38 39 40 41 [42]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Спонтан абортус
26.3.2017 13:25:52   
kapina
Jas nemav antitela tuku mutacija na faktor v heterozigot na transfuzioligija i kaj mene se bese vo red megutoa na imunologija ne 4 mutacii se malku da se kaze oti nemas vrodena trombofilija pogotovo ako imas nekoj bolen od tromboza vo tvojata familija

(Одговор на членот juve10)
Непосредна врска до пораките: 1026
Страница:   <<   < Претходна страница  38 39 40 41 [42]
Страница: <<   < Претходна страница  38 39 40 41 [42]
Оди на:


Анкета

Od kogo?
Jana9

Od kogo ja nasledi bojata na ocite vaset_o dete?

Mama (56%)

Tato (33%)

Baba (0%)

Dedo (11%)

Drug (0%)


Број на сите гласови: 9

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!