|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 [3]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Први разговори
13.11.2014 21:10:08   
tincule
Првпат ја отварам темава и морав да искоментирам Палешка малата ти е закон ме изнасмеа до солзи, срце бре кај и текнуваат такви работи. Али со болницата и сладоледот те дотепа. Срцка ти е ептен, со Миа никогаш досадно user posted image user posted image user posted image Знам дека е од лани ама ете морав позз

(Одговор на членот mamicki)
Непосредна врска до пораките: 51
   RE: Први разговори
14.11.2014 11:44:10   
blond
Go budam mali vcera sabajle za gradinka i ajde stanuva demek. I deka mu se spiese vika: Mamiiii ne mozam da gledaaaaaaaaaam, nisto ne gledam, temno e, bolat me ocite, ne mozam da odam vo gradinka. Go prasuvam, a ti se spie uste? Vika DAAAAAAA. I se tuposa pak vo krevet. Stana po eden chas i mi vika veke ne bolat ocite, daj da igram na pintero (kompjutero).


Sabajle pak ist film, go budam za gradinka i mi vika utre ke odime, denes mi se spie user posted image
Go prasuvam koj ke te cuva doma? Jas treba da odam na doktor za bebeto. Ajde da odime vo gradinika. I ko od pushka, pa ti be mami ke me cuvas, a posle odi ti na doktor, a jas bebo ke go cuvam (bebeto u meshe).

< Поракaта ја уредил blond -- 14.11.2014 11:46:20 >

(Одговор на членот tincule)
Непосредна врска до пораките: 52
Страница:   <<   < Претходна страница  1 2 [3]
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 [3]
Оди на:






Анкета

Пелени.
пеперутка16

Кога почнавте да го одвикнувате вашето бебе?