|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Дали сте задоволни од интернет операторите?
17.2.2010 10:17:45   
Тивко
BOOM TV RULES!user posted image

(Одговор на членот zami)
Непосредна врска до пораките: 26
   RE: Дали сте задоволни од интернет операторите?
17.2.2010 11:52:46   
Mila na mama
boom tv moze voda da i nosi na max tv

_____________________________

love u all

(Одговор на членот Тивко)
Непосредна врска до пораките: 27
   RE: Дали сте задоволни од интернет операторите?
17.2.2010 12:00:07   
caci20
I so max tv ima zezancija, mislam vo paketot so televizija sto odi. Moj kolega kupi HD televizor i odma otide da se prikluci na max tv zatoa sto tie imale digitalni high definition programi. Pusta doma slika katastrofa i im se javil i mu rekle: Pa znaete kaj nas signalot uste e slab moze krajot na ovaa godina ke bide podobro ili dogodina.
Site lazat kako ke stignat samo za da dobijat pretplatnici. I mnogu e bitno sto sreka imas

_____________________________

Zivej kako sto mozes koga veke ne mozes kako sto sakas... vazno zivej...

(Одговор на членот Mila na mama)
Непосредна врска до пораките: 28
   RE: Дали сте задоволни од интернет операторите?
17.2.2010 12:20:24   
Adrijana
Nie sme na telekabe (robi), televizija, telefon i iternet. Tel i net se ok ama tv nema vrska.

_____________________________



(Одговор на членот caci20)
Непосредна врска до пораките: 29
   RE: Дали сте задоволни од интернет операторите?
20.2.2010 19:00:54   
Mucka
mi imamo kabel net i super je....za nase potrebe sasvim dovoljno...internet 400d,tv 300d i telefon 300d ,za svakog po nesto....i deda i baba i sin i mi nemamo problem,tv kanali za svakog po nesto,internet konekcija  odlicna,nikad nemamo prekida,i telefon ok usluga za te pare 200 minuta bezplatnih u fiksnoj mrezi i 400 minuta bezplatnih u njihovoj mrezi,pozivni na mobilni solidna cijena nekih 9 dinara minut,inostranstvo 5 dinara minut .....i cak mi suprug radi za njih.....eto plata da je malo veca nebi skodilo....al salu na stranu sto se tice usluga sasvim su uredu .....user posted image

(Одговор на членот Тивко)
Непосредна врска до пораките: 30
   RE: Дали сте задоволни од интернет операторите?
20.2.2010 19:12:49   
Enika
Јас сум на T-Home maxadsl... на телеком сме од самиот почеток кога дојде кај нас адсл-от.... не го менувам супер ми е.МН ретко пага и има проблеми...и нјстабилен ми е!

(Одговор на членот Mucka)
Непосредна врска до пораките: 31
   RE: Дали сте задоволни од интернет операторите?
18.11.2014 13:25:29   
AneLav RR
Сега моментално и не сум. Го имаме оној на Неотел безжичен и све нешто паѓа. Од почеток кога го ставивме беше супер сега како проаѓа времето кочи се гаси го снемува. Сто пати поднесовме во Т-Номе ама немале техничка можност за да ни приклучат. Живееме у Струга у сред чаршија и не ми е јасно како не може. И Т-Номе се испекмезија многу да ги молиш да станеш на некој начин акционер у нивната фирма и не можат да направат техничка можност, хаос. Сега кога ќе ги згазат Вип и Оне ќе ни доаѓаат по врати да не молат.

_____________________________

Не плаши се од бавниот чекор, плаши се од стоење во место!

(Одговор на членот Enika)
Непосредна врска до пораките: 32
   RE: Дали сте задоволни од интернет операторите?
25.11.2014 23:16:11   
caciana
Ne sum voopsto zadovolna od Blizoo,mnogu Se gubi netot.Sega ima ,pa 10min.nema I taka.A vo vikend da Ne komentiram,tapa e.Ke gi menuvam kaj da e user posted image

(Одговор на членот AneLav RR)
Непосредна врска до пораките: 33
   RE: Дали сте задоволни од интернет операторите?
25.11.2014 23:33:09   
scared RR
zadovolna sum od t- mobile ,sega za sega :)

(Одговор на членот caciana)
Непосредна врска до пораките: 34
   RE: Дали сте задоволни од интернет операторите?
26.11.2014 12:36:11   
Defne90 RR
Od T-Home sum zadovolna sega za sega i brz internetot i se.Adsl internet koristime.

_____________________________

Motherhood is a forever love story...Enjoy every minute and treasure it!

(Одговор на членот scared RR)
Непосредна врска до пораките: 35
Страница:   <<   < Претходна страница  1 [2]
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2]
Оди на:






Анкета

Цуцла.
пеперутка16

До кога вашето дете имало цуцла?