|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  6 7 [8] 9 10   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Детски колички
22.10.2011 20:05:31   
taisa
bi sakala da znam dali imate koristeno kolicka od chipollino mene mnogu mi se svigaat bas razmisluvav za optima so tri trkala imame sediste za vo kola euforia so odgovara so nea???

(Одговор на членот tinush)
Непосредна врска до пораките: 176
   RE: Детски колички
6.11.2011 2:22:03   
jana33
Zdravo! Moze li nekoj da mi kaze kade vo skopje mozam da najdam kolicki GRACO? Nemam prosetano nigde samo gi gledav na net i mnogu mi se dopagaat user posted image .fala vi!

(Одговор на членот *mika*)
Непосредна врска до пораките: 177
   RE: Детски колички
1.12.2011 12:47:00   
@Mila@
zdravo da vi se pofalam konecno popladne ke si ja zememe kolickata od enci menci ja odbravme vcera denes ke ni ja donesat posle 3 meseci cekanje -naracuvanje so daden kapar vo CAM jok nishto od kolickata.
Se nadevam bebevo otkako ke mu ja zememe kolickata ke mu tekne da iskoci mng e zahtevno ushte od stomak.kikiki uffff mng sum srekjna zs konecno i toa se zavrshi posle site nevozi okolu taa famozna kolicka.

(Одговор на членот jana33)
Непосредна врска до пораките: 178
   RE: Детски колички
5.12.2011 11:59:28   
@Mila@
ne si ja zemavme kolickata zs kartiata od tb sto sakavme da platime demek na 6 rati tatko mi go zagubil pinot i ja lapna bankomatot i nov pin tek za 2-3 dena aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ubi cu se !!!!! srekja ni ja cuvaat taka da se nadevam skoro ke ja imame doma i bebushov ke se nakani da iskoci hihihi

Ne sakam da shiram propaganda ili ne znam da ne me razbere nekoj pogreshno no ako imate dadeno kapar za kolicka vo GTC vo CAM proverete si do kaj e narackata zs nie posle 3 meseci cekanje ni kolicka ne dobivme ne znam ni koga ke stignat a i kaparot odvaj si go zemavme, a vo drugava prodavnica kaj sto najdovme kolicka spomna prodavackata deka i ushte 2-ca pred nas imale ist problem.Svatete go ova samo kako sovet.

Pozz

(Одговор на членот @Mila@)
Непосредна врска до пораките: 179
   RE: Детски колички
6.12.2011 18:48:43   
nena88
Zdravo. Bi sakala da znam dali nekoj ima iskustvo so kolicki BRAVO? Denes prv pat ja sretnav taa marka pa me interesira dali nekoj gi koristel?

(Одговор на членот @Mila@)
Непосредна врска до пораките: 180
   RE: Детски колички
6.12.2011 22:13:08   
Felly RR
Здраво нена88 и добредојде на Рингераја. Јас немам искуство со количките БРАВО, не сум ги сретнала до сега, ама чекаме да пише некој што користел такви колички. user posted image


_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот nena88)
Непосредна врска до пораките: 181
   RE: Детски колички
6.12.2011 23:47:53   
nena88
Se nadevam deka ima nekoj shto gi koristel. Sechie iskustvo mi e dobredojdeno :)

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 182
   RE: Детски колички
7.12.2011 0:56:25   
vida
ние купивме за син ми количка браво и да ти кажам искрено не сум нешто посебно задоволна.Сега кога би купувала би купила дефинитивно друга количка.Ние ја земавме од бебесупермаркет заедно со транспортер и торбица,транспортерот максимално го користевме,торбицата одма се искина а количката не ми прави мерак одма почна да крца,кога ја возам ми изгледа како трето дете да се вози со истата количка а не дека е користена неколку месеци.Така да моја препорака е да си земеш друга количка,а ако има уште некој искуство нека каже...

(Одговор на членот nena88)
Непосредна врска до пораките: 183
   RE: Детски колички
7.12.2011 11:35:25   
dostickage
ИЗВОРНА ПОРАКА: jana33

Zdravo! Moze li nekoj da mi kaze kade vo skopje mozam da najdam kolicki GRACO? Nemam prosetano nigde samo gi gledav na net i mnogu mi se dopagaat user posted image .fala vi!



Prodavnica KRS.Imas gore vo Ramstor porano bese dole vo suteren i imas vo suteren vo GTC

(Одговор на членот jana33)
Непосредна врска до пораките: 184
   RE: Детски колички
7.12.2011 14:24:52   
Viki83
Dali ima nekoj iskustvo so hauck eagle kolickata pozdrav

(Одговор на членот dostickage)
Непосредна врска до пораките: 185
   RE: Детски колички
8.12.2011 13:18:26   
zaklina
од искуство ви ја препорачувам chipolino pooky зошто е баш оној модел на идеална количка што секој би ја посакал. цената не е висока а количката е незаменлива. поздрав

(Одговор на членот Viki83)
Непосредна врска до пораките: 186
   RE: Детски колички
13.12.2011 11:53:21   
Viki83
ovoj model na hauck mn mi se dopadna se vrti na dvete strani komplet e so korpa i transporter i zimska prekrivka i dozdobran i e mn lesna na sklopuvanje se zaljubiv vo kolickata samo me interesirase dali ima nekoj iskustvo so ovie kolicki ako nema takov ke go pisam jas moeto otkako ke ja zemime :)) pozdravce

(Одговор на членот zaklina)
Непосредна врска до пораките: 187
   RE: Детски колички
21.1.2012 16:14:09   
anaana
zdravo jas sum nova na forumov. me interesira dali nekoj ima iskustvo so kolicka maxima x3m na chipolino?

(Одговор на членот Viki83)
Непосредна врска до пораките: 188
   RE: Детски колички
31.1.2012 10:22:09   
MERUSHKA




Мерушка, клик тука.


< Поракaта ја уредил Felly RR -- 31.1.2012 15:11:28 >


_____________________________

B.B.B.

(Одговор на членот anaana)
Непосредна врска до пораките: 189
   RE: Детски колички
23.2.2012 17:17:14   
natus
Rinerajki, jas sum novicka oficijalno, ama odamna ve citkam, e sega imam prasanje edno, dali nekoj e informiran dali uvoznik za maxi cosi i quinni se samo enci menci ili mozam da gi najdam i na drugo mesto??? blagodaram odnapred, i ve molam za pobrz odgovor ako nekoj znaeuser posted image

(Одговор на членот ananikol)
Непосредна врска до пораките: 190
   RE: Детски колички
23.2.2012 17:34:51   
Bububebe
ИЗВОРНА ПОРАКА: natus

Rinerajki, jas sum novicka oficijalno, ama odamna ve citkam, e sega imam prasanje edno, dali nekoj e informiran dali uvoznik za maxi cosi i quinni se samo enci menci ili mozam da gi najdam i na drugo mesto??? blagodaram odnapred, i ve molam za pobrz odgovor ako nekoj znaeuser posted image


Bebe confort- трговски центар Беверли Хилс  ,побарај таму user posted image

(Одговор на членот natus)
Непосредна врска до пораките: 191
   RE: Детски колички
13.3.2012 20:25:34   
Velena
Можеби не е вистинско место,но би сакала да објавам оглас дека се продава нова само 4-5 пати користена количка Chipolino,модел Dakota 2011.Количката е многу убава и квалитетна купена од Chipolino-Софија.Доколку некој е заинтересиран цената е 6000 денари.

(Одговор на членот taisa)
Непосредна врска до пораките: 192
   RE: Детски колички
13.3.2012 20:56:59   
Luci
Velena твојот пост го ставив и тука

_____________________________

Рани куче да те лае!!!

(Одговор на членот Velena)
Непосредна врска до пораките: 193
   RE: Детски колички
13.3.2012 22:50:45   
Ikana
Nie imame kolicka od Mothercare, i mnogu sum zadovolna, za dupkive po gradov e izmislena!

(Одговор на членот Luci)
Непосредна врска до пораките: 194
   RE: Детски колички
13.3.2012 23:02:00   
Cipi Ripi
Ikana kolku ja zema kolickata od Mothercare?

(Одговор на членот Ikana)
Непосредна врска до пораките: 195
   RE: Детски колички
25.3.2012 16:05:01   
Ikana
Сега ќе ти ја најдам, со слика и цена, татко ми ја зема на 50% попуст од Грција. Подобар дил, здравје user posted image
user posted image
Тука ја немаше во продавницата, и да ја имаше сигурно ќе беше рип оф невиден. Значи на сајтот цената и беше 500 фунти регулар, а со 50% попуст би дошло некаде 250 фунти (е сега смени го тоа во евра, пошто татко ми ја зема, не ние), со транспортер, пластична прекривка за дожд, прекривка за зима и пумпа за тркалата.
user posted image

< Поракaта ја уредил Ikana -- 25.3.2012 16:11:12 >

(Одговор на членот Cipi Ripi)
Непосредна врска до пораките: 196
   RE: Детски колички
26.3.2012 20:14:59   
Mammi
Има некој нарачано количка од мегастор? Моите од мк сакаат да ми купат и да ми ја пратат по старите на мм па кога ќе одиме за празнициве со мм да си одбериме барем дека после одење мк наредното лето. И има онлајн линкови од продавници во Ск дека само на ден два ќе сме а после БТ иОХ. Е за таму не знам ниту каде ниту какви продавици има за колички па повелете помагајте.

(Одговор на членот Ikana)
Непосредна врска до пораките: 197
   RE: Детски колички
26.3.2012 22:44:48   
penelopa

ИЗВОРНА ПОРАКА: Mammi

Има некој нарачано количка од мегастор? Моите од мк сакаат да ми купат и да ми ја пратат по старите на мм па кога ќе одиме за празнициве со мм да си одбериме барем дека после одење мк наредното лето. И има онлајн линкови од продавници во Ск дека само на ден два ќе сме а после БТ иОХ. Е за таму не знам ниту каде ниту какви продавици има за колички па повелете помагајте.
Мамми а ти нели живееш во странство? Незнам што ќе купуваш количка од СК кога можеш многу поквалитетна да најдеш за истите пари или барем приближно таму каде што живееш . Ти избери па твоите нека плататuser posted image ако така сте се договориле.

_____________________________

"When planning for a year, plant corn. When planning for a decade, plant trees. When planning for life, train and educate people."- Kuan Tzu

(Одговор на членот Mammi)
Непосредна врска до пораките: 198
   RE: Детски колички
26.3.2012 23:02:22   
ananikol



Prekrasen izbor Ikana user posted image user posted image user posted image i nie imame slicna (imam postveno slika nekade,ne se sekavam kade) samo sto nie imavme i korpa 3 vo 1. Prekrasni se,nemam zborovi..komforni od samiot pocetok za vo sekoja pozicija,dobra amortizacija (kaj mene toa imase golem udel vo izborot) mnogu lesni za turkanje,dolu vo bagazot moze da se stavi mnoogu..jas tamu si stavam sto ke ispazaram a rabotite od L.D. vo torbickata pozadi...edinstven nedostatok (moe iskustvo) e sto rackata za turkanje e nepodvizna t.e. ne se vrti od drugata strana,vo slucaj na veter..pa moram da ja koristam pokrivkata za dozd vo toj slucaj..
Iako od od 1,5god veke pocnuvaat da gi koristat "cadorcinjata" jas se uste ne mislam da ja menuvam-mislam deka niedna ne mozi da ja zameni...

(Одговор на членот penelopa)
Непосредна врска до пораките: 199
   RE: Детски колички
26.3.2012 23:09:58   
Mammi
Ах Пенелопа, од овде да бирам а моите од Мк да платат куде нам крај. Испод 600 евра асолна количка нема. И што е најтрегично, баш таа што ја гледавме со мм овде истата во Мк тродупло поефтина. Така да од Мк преферирам да је купат моите а после на мм кога ќе одат Мк ќе ја земат со кола и ќе ни ја донесат здравје боже. И бесмислено ми е да давам толку многу пари кога истото можам за помалку да го купам

(Одговор на членот ananikol)
Непосредна врска до пораките: 200
Страница:   <<   < Претходна страница  6 7 [8] 9 10   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  6 7 [8] 9 10   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?