|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2] 3 4   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Подароци од EVY BABY за најдобрите форумџ...
21.4.2015 13:13:46   
Felly RR
Пост-празнично листата маллку каснеше, но затоа денес имаме информации за двете изминати недели.

Еве ја листата од 3-ти до 9-ти април, најактивен форумџија на БЕБЕ кој добива подарок е Nataly86


9........................nataly86
8........................Melanija RR
3 ........................Ilina87
3 ........................AneLav RR
2 ........................sindi30

A за оваа недела (10ти - 16-ти), бидејќи ситуацијата е изедначена, а може да се додели само еден подарок, одлучивме пребројувањето на постови да продолжи и оваа недела (17-ти - 23-ти) само за првите две рингерајки Neurotoxin и Snowhite RR. За истата недела ќе бидат објавени двајца добитници.
Листата изгледа вака:


4 .......................Neurotoxin
4 .......................Snowhite RR
3 .......................Malecka23
3 .......................marchi
3 .......................AneLav RR
3 .......................kokicekokice


Честитки за Натали86, своите податоци испрати ги на emilija.dzurovska@danu.biz


< Поракaта ја уредил Felly RR -- 21.4.2015 14:28:37 >


_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 26
   RE: Подароци од EVY BABY за најдобрите форумџ...
21.4.2015 16:04:36   
marchi
uhh...iznenaduvanje za mene e da si go vidam imeto vo nekoja nagradna igra.kako moznost za dobivkauser posted image

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 27
   RE: Подароци од EVY BABY за најдобрите форумџ...
21.4.2015 16:07:23   
Neurotoxin RR
Ова и мене ме изненади искрено :) возбудливо е

(Одговор на членот marchi)
Непосредна врска до пораките: 28
   RE: Подароци од EVY BABY за најдобрите форумџ...
21.4.2015 17:31:04   
lukajana RR
Честитки за Nataly86 ,бебушките нека полнат пелени.а другите ангажирајте се повеќе пелените чекаат.user posted image

_____________________________

Сакам кога ми зборуваат зад грб зашто тогаш знам дека сум еден чекор пред нив

(Одговор на членот Neurotoxin RR)
Непосредна врска до пораките: 29
   RE: Подароци од EVY BABY за најдобрите форумџ...
21.4.2015 19:05:46   
Felly RR
Е па ајде мами, ангажирајте се - знаеете дека се бројат псотови само на форум БЕБЕ. ДО 23 имате уште 2 дена, но секако има уште неколку недели до крајот на наградната игра - повеќе можности за подароци на повеќе форумџии user posted image
А оние што веќе добиле подарок, пишете искуство како сте задоволни.

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот lukajana RR)
Непосредна врска до пораките: 30
   RE: Подароци од EVY BABY за најдобрите форумџ...
22.4.2015 17:10:26   
marchi
vredi da se zaangazirame user posted image

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 31
   RE: Подароци од EVY BABY за најдобрите форумџ...
23.4.2015 8:28:35   
nataly86
Благодарам за наградата...ја очекуваме па ке споделиме искуства..

поздрав

(Одговор на членот marchi)
Непосредна врска до пораките: 32
   RE: Подароци од EVY BABY за најдобрите форумџ...
23.4.2015 12:17:38   
Melanija RR
EVY BABY додели награди за првите четири бебиња во месец април.
Пакет производи добија Elena 29, Malecka23, Mihaela 2010 и maleckoo.user posted image Доколку некоја ја нема видено пораката или не испратила податоци, треба да го испрати на меилот меилот emilija.dzurovska@danu.biz

< Поракaта ја уредил Melanija RR -- 27.4.2015 12:46:17 >


_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот nataly86)
Непосредна врска до пораките: 33
   RE: Подароци од EVY BABY за најдобрите форумџ...
23.4.2015 12:48:29   
Felly RR
Честитки и за Малечкооо, а денешниов ден е последен за одбројување на постови, за другите две добитнички!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 34
   RE: Подароци од EVY BABY за најдобрите форумџ...
27.4.2015 0:52:36   
marchi
Cekame rezultati, docnite 3-4 dena user posted image

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 35
   RE: Подароци од EVY BABY за најдобрите форумџ...
27.4.2015 15:24:55   
Felly RR
Еве ги резултатитѕе од оваа недела, до сега најактивна, па мора да ги пофалиме нашите рингерајки. Snowhite е прва на листата, а со тоа и добива подарок, кој е за изминатата недела, а оваа недела според бројот на постови подарокот го добива Mihaela 2010. Честитки за дветеuser posted image user posted image user posted image

31 ........................Snowhite RR
29 ........................Mihaela 2010
25 ........................Malecka23
21 ........................Neurotoxin
19 ........................marchi
16 ........................ Melanija RR


_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот marchi)
Непосредна врска до пораките: 36
   RE: Подароци од EVY BABY за најдобрите форумџ...
27.4.2015 15:49:12   
Mihaela 2010
Oooooo blagodaram, blagodaram..ova mi e vtor podarok od Evy baby samo prvata nagrada se uste ne mi e stignatauser posted image ..se nadevam ke bide vo brzo vreme

_____________________________

Најголемата трагедија во животот не е смртта, туку она што дозволуваме да згасне во нас додека живееме.

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 37
   RE: Подароци од EVY BABY за најдобрите форумџ...
27.4.2015 16:07:32   
mommy_angels RR
Честитки мамички user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Mihaela 2010)
Непосредна врска до пораките: 38
   RE: Подароци од EVY BABY за најдобрите форумџ...
27.4.2015 16:24:26   
lukajana RR
Честитки за наградените, Snowhite RR искористете ги пелените од наградата па заменете ги со нокширче да биде Ј голема девојка

_____________________________

Сакам кога ми зборуваат зад грб зашто тогаш знам дека сум еден чекор пред нив

(Одговор на членот mommy_angels RR)
Непосредна врска до пораките: 39
   RE: Подароци од EVY BABY за најдобрите форумџ...
27.4.2015 17:59:59   
Felly RR
Честитки за досегашните добитници:

Sonc90 - специјално изненадување

Lukajana RR, sandriana RR, hopeless, Natali86, Snowhite RR, Mihaela 2010 - најактивни форумџии на БЕБЕ

Elena29, Malecka23, Mihaela 2010, Maleckoo - најмалите рингерачиња кои ни пристигнаа user posted image во месец април.

EVY BABY имаат уште подароци за нашите корисници, продолжуваме со одбројување на постови и наредните недели, и очекуваме нови 4 рингерајчиња кои ќе пристигнат во месец мај.



_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот lukajana RR)
Непосредна врска до пораките: 40
   RE: Подароци од EVY BABY за најдобрите форумџ...
27.4.2015 18:16:44   
marchi
user posted image za nagradenite i cestitki za niv user posted image

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 41
   RE: Подароци од EVY BABY за најдобрите форумџ...
28.4.2015 15:58:21   
Snowhite RR
Благодаρам на ρρ за нагρадата, а вам за честитκите, честитκи и од мене за добитниците, посаκувам и на тие што немаат добиено да си добијат, не се отκажувајте κоментиρајте и понатаму, ρρ ќе го нагρади тоа. Исκρено се надевав деκа Неуρотоκсин ќе добие, зашто навистина и заслужува со нејзините стρучни совети, ама има уште вρеме па ајде κоментиρајте и понатаму.
П.С. луκајана и јас се надевам деκа овие ќе ни бидат последни пелени и деκа после нив ќе ги фρлиме пелените


(Одговор на членот marchi)
Непосредна врска до пораките: 42
   RE: Подароци од EVY BABY за најдобрите форумџ...
28.4.2015 17:21:05   
Neurotoxin RR
Случајно беше да се најдам на списокот, но изгледаше интересно, кога му кажав на мм со мојот став, не ми треба мене нека ги земе некоја мамичка што сеуште им требаат пеленки, он ми даде изјава, од кај знаеш може и нас ќе ни требаат, ќе си ги почуваме некое време додека стигне. Се изненадив позитивно, почнавме во исто време да размислуваме за друштво на ѕверчето наше, и многу се израдував (сеуште само размислуваме уште не сме одлучиле :) ) ама некако сакам, ми работи мозоков натака, па ако се деси, ете ќе ги почувам.

Честитки на сите што си добивте награда, кажете дали се добри па да ги набавам за кај мене да ги нудам на мамичките и татковците од тука, во околинава има многу бебуши и најмило ми е кога се грижам за нив, тука сум безрезервна, иако не би сакала да ми доаѓаат болнички, али и за витаминчиња, млекца, пеленки и козметика, тука сум.

(Одговор на членот Snowhite RR)
Непосредна врска до пораките: 43
   RE: Подароци од EVY BABY за најдобрите форумџ...
28.4.2015 19:27:55   
Malecka23
Da kazam edno golemo fala za nagradata.Suste ne e stignata ama vo prav moment dobrodojdena so dve deca so peleni epten me spasivte:)user posted image

(Одговор на членот Neurotoxin RR)
Непосредна врска до пораките: 44
   RE: Подароци од EVY BABY за најдобрите форумџ...
28.4.2015 19:57:55   
Melanija RR
Snowhite RR и Mihaela 2010 user posted image со здравје да си ги носат пеленките а поскоро и без нивuser posted image

Neurotoxin што убаво што довело за поттик за муабет за братче/сестриче user posted image може со пелените ќе дојде и user posted image user posted image user posted image

_____________________________

3год= 8 кломифен,лапаро-хистеро, полупроодни јајцеводи,
3 IUI =/, без терапијаuser posted image август 2013г.
user posted image Бакнежот е генијален трик,дизајниран од страна на природата за да го запре зборувањето кога зборовите стануваат непотребни

(Одговор на членот Malecka23)
Непосредна врска до пораките: 45
   RE: Подароци од EVY BABY за најдобрите форумџ...
4.5.2015 11:34:14   
Felly RR
Malecka23, Elena 29, maleckoо, Вашите податоци не се добиени. Ве молам испратете уште еднаш на адресата што е погоре објавена.

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 46
   RE: Подароци од EVY BABY за најдобрите форумџ...
4.5.2015 11:37:31   
Malecka23
Bas cudno dva pati gi pustiv podatocite.Nema veze ajde od treta ke stignat se nadevam:)

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 47
   RE: Подароци од EVY BABY за најдобрите форумџ...
5.5.2015 14:01:22   
Felly RR
Е па Малечка, ајде овој пат за двата подароци :) Честитки, за уште едно пакетче од EVY BABY, овој пат како најактивен член на БЕБЕ, а листата изгледа вака:

17........................Malecka23
16 ........................Neurotoxin
13 ........................Melanija RR
11........................ilina87
9 ........................deluxe RR




_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 48
   RE: Подароци од EVY BABY за најдобрите форумџ...
5.5.2015 15:06:49   
Mihaela 2010
A nagradite ke gi dobieme li?? Skoro mesec dena pomina kaj i da e decava ke gi odviknuvame od peleniuser posted image

_____________________________

Најголемата трагедија во животот не е смртта, туку она што дозволуваме да згасне во нас додека живееме.

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 49
   RE: Подароци од EVY BABY за најдобрите форумџ...
6.5.2015 8:54:04   
Malecka23
Aa bas prijatno iznenaduvanje.Se smeeme so mm kolku mn se raduvame na pelenite kako premija na lotouser posted image user posted image Ne bilo lesno dve deca so peleni.U se koj slucaj blagodarime i se nadevam brzo ke stignat!

(Одговор на членот Mihaela 2010)
Непосредна врска до пораките: 50
Страница:   <<   < Претходна страница  1 [2] 3 4   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2] 3 4   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?